999 rezultate për

vejsiu

Alketa Vejsiu thyen "rregullat", publikon foton e njeriut të shpirtit (FOTO LAJM) Moderatorja Alketa Vejsiu është tepër e angazhuar së fundmi me përgatitjet për “Festivalin e RTSH-së”, së bashku me Vera
Puthje në mes të skenës, "kaubojsi" Ndocaj e prezanton me publikun Ish-deputeti Eduart Ndocaj pati një surprizë të bukur këtë të hënë gjatë emisionit “Dance With Me” në Tv Klan. Teksa kis
A ka përplasje mes Gjebreas, Vejsiut dhe Grabockës? Çfarë thotë Alketa (FOTO LAJM) Kohëve të fundit në media është përfolur shumë për një përplasje mes Ardit Gjebreas në njërën anë dhe Vera Grabockës e A
Alketa Vejsiu: Këta artistë të huaj do të jenë të ftuarit specialë në "Festivalin e RTSH-së" (FOTO LAJM) Këtë vit, "Festivali i RTSH-së" do të jetë në drejtimin e dyshes së njohur të ekranit, Alketa Vejsiut dhe Vera Grabockës
Alketa Vejsiu drejt Italisë, e ftuar në "Rai Uno" për solidaritetin pas tërmetit (FOTO LAJM) Ndihma të shumta kanë ardhur nga shtetet fqinje për qytetarët e prekur nga tërmetet e njëpasnjëshme që goditën Shqipërin
"Çfarë është suksesi, fama para jetës?", Alketa Vejsiu bën thirrje për reflektim (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu është shprehur e pikëlluar pas tragjedisë që ka kapluar vendin. Moderatorja shkruan se para jetës nuk vlen
Ju kishte shkuar në mend? Alketa Vejsiu bashkëpunim me Noizyn (VIDEO) Noizy dhe Alketa Vejsiu? Tingëllon shumë çuditshëm një bashkëpunim mes këtyre dy artistëve. Të dy në zhanera komplet
Festivalin e RTSH-së do ta fitojë Elvana? Reagon për herë të parë Alketa Vejsiu (FOTO LAJM) Festivali i Këngës në RTSH këtë vit i është besuar dyshes Vera Grabocka-Alketa Vejsiu. Megjithëse pa filluar ende, pë
Habit Alketa Vejsiu: Të shkretët ne, sa të varfër kemi qenë Alketa Vejsiu së fundmi shkoi në Marrakesh, Marok së bashku me këngëtaren Jonida Maliqi. Dy vajzat tërhoqën shumë vëmend
"Motra që do doja të kisha", Alketa Vejsiu surprizon vajzën e Vera Grabockës (FOTO LAJM) Vajza e Vera Grabockës, Linda festoi ditëlindjen dy ditë më parë e për shkak të angazhimeve Vera u shpreh e mërzitur që
"Ua ça tmerri", Jonida Maliqi ja punon bukur Alketa Vejsiut në aeroport (VIDEO) Së fundmi Alketa Vejsiu dhe Jonida Maliqi ndodheshin bashkë në Marrakesh, Marok. Pas disa ditësh qëndrimi atje, moderato
U dënua me 4 vite burg, lirohet vëllai i Alketa Vejsiut Endrit Vejsiu, vëllai i prezantueses së njohur, Alketa Vejsiu, ka arritur të marrë lirinë një vit pas arrestimit në Lezh
Alketa Vejsiu thumbon publikisht VIP-at që munguan në eventin e saj Në një postim, ku shfaqen disa momente nga Class Fashion Show të filmuara nga fotografi Olsi Beçi, Alketa Vejsiu falende
Pas kësaj deklarate, a do ta shohim Alketa Vejsiun në aktrim? (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, moderatorja e njohur Alketa Vejsiu shënoi një tjetër sukses me sfilatën e ‘Class’, e cila bëri bashkë
Si asnjëherë, Alketa Vejsiu hap dyert e shtëpisë luksoze (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu i kushton shumë rëndësi fizikut, jo vetëm për t’u dukur bukur, por mbi të gjitha për të mbajtur nën kontro
Nga Luana Vjollca te Alketa Vejsiu, si dukeshin VIP-at tanë kur ishin fëmijë (FOTO LAJM) Edhe pse jemi mësuar ti shohim ditëve të sotme të kuruar dhe gjithnjë në formë, edhe VIP-at shqiptarë kanë qenë dikur fë
Alketa Vejsiu i drejotehet Arbanës: Shkëlqen kur je e dashuruar (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, Arbana Osmani përflitet se është në një lidhje dashurie me regjisorin, Eduart Grishaj. Edhe pse ata nu
Alketa Vejsiu "braktis" Tv Klan? Ku do ta shohim moderatoren (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv është shumë afër dhe personazhet e ekranit kanë nisur të prezantojnë projektet e reja. Një nga fig
E "kryqëzon" për gishtat e këmbëve, Alketa Vejsiu nuk ja përton komentueses (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu është ndër moderatoret më të pëlqyera të ekranit. Me një karrierë të gjatë televizive, Alketa është kthyer
E quajnë hipokrite pasi lavdëron Shqipërinë, reagon Alketa Vejsiu (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ka vendosur të ndajë video ka perlat në Jugun e Shqipërisë. “Shqipëria, bukuroshja e Mesdheut, toka që aq