999 rezultate për

vegasit

Sot është kthyer në një qytet fantazmë, historia e "Las Vegasit" të Italisë (FOTO LAJM) Në ditët e sotme është një prej qyteteve fantazmë më të mëdhenj në botë. Në pikun e tij, qyteti i ndërtuar në Alpe, 80 m
Policia amerikane jep urdhër për marrjen e ADN-së së Cristiano Ronaldos Policia e Las Vegasit dëshiron t’i shohë nëse analizat e ADN-së së Cristiano Ronaldos përputhen me ato të fustanit të Ka
Policia e Las Vegasit: Provat për Ronaldon nuk kanë humbur ende Policia e Las Vegasit citohet të këtë thënë se i ka provat origjinale të dhunimit të Cristiano Ronaldos, të cilat nuk ka
Vëllai i sulmuesit të Vegasit arrestohet për posedimin e 600 fotove pornografike me fëmijë Vëllai i vrasësit të Las Vegasit, Stephen Paddock, është arrestuar për posedimin e më shumë se 600 imazheve pornografike
Sulmuesi i Vegasit mund të ketë pasur probleme mendore Sulmuesi i Las Vegasit, Stephen Paddock, ka mundësi të ketë vuajtur nga një sëmundje e rëndë mendore, sipas burimeve të
Prostituta nxjerr sekretet e terroristit të Las Vegasit: Seks të dhunshëm, më paguante mirë Marilou Danley ishte një nga prostitutat që frekuentonte vrasësi i Las Vegasit, Stephen Paddock. Ajo e përshkroi Padd
Zbulohet çfarë shkruhej në letrën e autorit të masakrës në Las Vegasit Kanë kaluar disa ditë që prej masakrës së Las Vegasit ku një terrorist i armatosur rëndë, i quajtur Stephen Paddock vrau
Vrasësi i Las Vegasit kishte në plan të sulmonte festivalin ku ishte vajza e Obamas Stephen Paddock, autori i masakrës së Las Vegasit, i cili i mori jetën 58 personave dhe la të plagosur gati 500 të tjerë
Çfarë shkruhej në letër? Gëlojnë teoritë e konspiracionit mbi terroristin e Las Vegasit Kanë kaluar disa ditë që prej masakrës së Las Vegasit ku një terrorist i armatosur rëndë, i quajtur Stephen Paddock vrau
Terroristi i Las-Vegasit la një letër misterioze Fotot e zbuluara të martën nga policia tregojnë trupin e Stephen Paddock në dyshemenë e hotelit të cilin ai e përdori si
Këto janë fjalët e të dashurës së terroristit të Las-Vegasit E dashura e agresorit të Las Vegas që vrau 59 persona të dielën dhe plagosi 500 të tjerë tha se nuk ia kishte idenë për
Policia publikon pamjet e momenteve të para të masakrës së Las Vegasit (VIDEO) Policia amerikane ka postuar një video që tregon më së miri për kaosin e krijuar në Las Vegas ku policia u mundua të lok
Vrasësi i Vegasit la një shënim, zbulohet letra pranë trupit të tij (FOTO LAJM) Fotot e zbuluara të martën nga policia tregojnë trupin e Stephen Paddock në dyshemenë e hotelit të cilin ai e përdori si
Dalin fotografi të trupit të pajetë dhe armëve të terroristit së Las-Vegasit (FOTO LAJM) Gazeta The Sun ka publikuar fotografi nga trupi i pajetë i terroristit që vrau 59 persona dhe plagosi mbi 400 të tjerë n
Armë dhe fishekë në dysheme, dalin pamjet horror nga dhoma e terroristit të Vegasit (FOTO LAJM) Fotografi të reja shfaqin skenën e tmerrshme, të denja për ndonjë film aksion, ku ekipet e forcave elitare amerikane thy
E shkuara e “errët” e terroristit të Vegasit (VIDEO) Sulmuesi i Las Vegas, Stephen Paddock, ishte përpjekur të padiste një kazino në Las Vegas, pasi u rrëzua dhe u plagos,
"Arsenali i ferrit", dalin pamjet e armëve që u përdorën në sulmin e Vegasit (FOTO LAJM) Janë publikuar fotografitë e dy prej 23 pushkëve që u gjenden në dhomën e hotelit në Las Vegas të përdorura nga Stephen
ISIS i jep titull nderi terroristit të Las-Vegasit ISIS-i ka përforcuar përgjegjësinë për të shtënat në Las Vegas, duke publikuar një emër xhihad të sulmuesit të armatosur
Këta janë personat që humbën jetën në masakrën e Las Vegasit (FOTO LAJM) Nga sulmi tragjik në Las Vegas, 59 persona mbetën të vrarë dhe 527 të plagosur, pasi një person i armatosur hapi zjarr n
Dëshmitari në dhomën ngjitur me terroristin e Las Vegasit përshkruan sulmin Një burrë që thotë se ishte në dhomën ngjitur me atentatorin e Las Vegasit, ka përshkruar tmerrin e sulmit. Brian Hod