999 rezultate për

vegas

Sulmi tragjik në Las Vegas, "Mbreti i Instagramit" sheh vdekjen me sy (VIDEO) Policia e Las Vegasit ka njoftuar se është rritur numri i viktimave në sulmin në një koncert në një kazino, duke shkuar
Sulmi në Vegas/ Policia: Me dhjetra të vdekur e qindra të plagosur Policia e Las-Vegasit ka njoftuar se është rritur numri i viktimave në sulmin në një koncert në një kazino, shkruan albe
Policia thotë se ka përfunduar aksioni në Las-Vegas Një sulm me armë ka ndodhur në zonën Nevada të Las-Vegasit në të cilin u vranë 2 persona dhe u plagosën 24 të tjerë, 14
Pamje rrënqethëse nga sulmi në Vegas, njerës të shtrirë përtokë (FOTO LAJM) Një sulm me armë ka ndodhur në një prej kazinove të mëdha në Las Vegas, në ‘Mandalay Bay’. Sipas policisë nga ky sulm
Pamje të reja trishtuese nga sulmi në Las-Vegas, njerëzit largohen të tmerruar (VIDEO) Një sulm me armë ka ndodhur në një prej kazinove të mëdha në Las Vegas, në ‘Mandalay Bay’. Sipas policisë nga ky sulm
Momenti kur sulmuesi fillon të gjuajë drejt turmës në Las Vegas (VIDEO) Dëshmitarë të shumtë të cilët gjendeshin në hapësirën ku po mbahej një koncert i hapur në Las Vegas vazhdojnë publikimin
Nga sulmi në Las-Vegas ka të vdekur e shumë të plagosur Një sulm me armë ka ndodhur në një prej kazinove të mëdha në Las Vegas, në ‘Mandalay Bay’. Sipas policisë nga ky sulm
Vijnë detajet e para nga policia e Las-Vegasit Policia në Las Vegas po jep detaje më të fundit nga sulmi me armë që ka ndodhur në një kazino të këtij qyteti. Sipas
Pamjet e para nga sulmi me armë në Las-Vegas (VIDEO) Një sulm me armë ka ndodhur në një prej kazinove të mëdha në Las Vegas, pikërisht në ‘Mandalay Bay’. Policia ka bërë
Joleza Koka flet për dasmën në Las Vegas Ish-kryetarja e FRESH Joleza Koka ka qenë në qendër të vëmendjes ditët e fundit, pasi në media është aluduar se ajo dhe
Fshehtas në Las Vegas, Joleza Koka i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Joleza Koka është martuar! Si duket çdo gjë ka ndodhur në fshehtësi dhe privatësi të plotë vetëm për çiftin e re.
Chuck Norris pëson dy infarkte të njëpasnjëshëm Chuck Norris, i njohur për rolet e tij të karaktereve të fortë, nuk u ndje mirë ndërsa qëndronte në një hotel në Las Veg
Vendosi bast 3 dollarë, fitoi aq shumë sa la pa fjalë edhe menaxherin e kazinosë! (FOTO) Një burrë nga Kalifornia ka goditur jackpot-in prej 11,8 milionë dollarë duke vendosur një bast prej vetëm 3 dollarësh.
Tashmë është zyrtare, në gusht dueli i shekullit Mayweather-McGregor Floyd Mayweather zyrtarisht do të rikthehet në ring në datën 26 gusht. Kampioni i padiskutueshëm i peshës së mesme do të
Arrestohet Gena? Këngëtarit i vendosin prangat në Las Vegas (FOTO & VIDEO) Këngëtari i njohur shqiptar, Gena vazhdon të jetë kudo në botë me mbrëmjet e tij muzikore. Por, vizita në Las Vegas t
E jashtëzakonshme/ Shqiptari fatlum fiton 1 milionë dollarë në Las Vegas (FOTO LAJM) Shqiptarit Fitim Mustafa nga Kërçova e Maqedonisë, i cili jeton dhe punon në SHBA i ka trokitur fati në derë. Në loj
Endri Prifti reagon nga Las Vegasi: Florit i urojmë shëndet dhe... Ngjarja që ndodhi mbrëmjen e së dielës, ku u dogj makina e shtrenjtë e këngëtarit Flori Mumajesi vijon të hetohet, dhe p
Kim Kardashian ende se ka marrë veten, anulon festën e ditëlindjes Festa e ditëlindjes e cila ishte parashikuar për 36-vjetorin e Kim Kardashian nuk do të realizohet, ndryshe nga sa ishte
Ndërtesat më të shtrenjta në botë (FOTO LAJM) Shfletoni galerinë dhe do të shihni ndërtesat më të bukura në botë me një kosto të shtrenjtë ndërtimi. Ka ndërtesa që sh
Ibrahimovic rrethohet nga femra të bukura në Las Vegas (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimovic nuk është nuk ata futbollistë që ka nevojë për shumë rregulla. Duke qenë që sezoni për parizienët ësh