999 rezultate për

vecanti

Është shumë e thjeshtë, dora ju a tregon vetë sa duhet të hani (FOTO LAJM) Numërimi i rreptë i kalorive është rraskapitës dhe interneti është i mbushur me dieta nga më të ndryshmet, por jo të gji
Bëjeni këtë Shën Valentin më të veçantin, disa ide si të shkrepni foton perfekte me partnerin (FOTO LAJM) Dita e Shën Valentinit është shumë pranë dhe kanë ngelur vetëm pak ditë që të planifikoni se çfarë do të bëni. Duke q
Halili i lumtur nga fitorja: Nuk bëj formacione, jam në paqe me tifozët Refik Halili, presidenti i skuadrës së Tiranës ka qenë mjaft i emocionuar pas derbit. Në prononcimin për mediat, Halili
"Shkupi në veçanti i ka përmbushur kriteret", Hahn kërkon hapjen e negociatave Për komisionerin e zgjerimit të BE, Johannes Hahn, Maqedonia Veriore dhe Shqipëria meritojnë hapjen e negociatave të pra
A e dinit këtë veçori të Bufit ? Njihet si shpendi i cili del vetëm natën, shkruan Albeu.com Bufi është një nga shpendët me gjatësi 60-75 cm me sy ngj
Truri ynë është shumë i komplikuar, mësoni disa nga veçantitë e tij Koha e të fokusuarit Kjo kohë aktivizohet kur jemi duke dëgjuar ndokënd, kur duam të kuptojmë diçka, kur dëshirojmë t
Ky person është hit në rrjetet sociale, e vëreni veçantinë e tij (VIDEO) Njihuni me Jeffin, atë që e quajnë "Popeye i jetës reale". Video e tij është përhapur shumë, për shkak të karakteristik
Reagimi i Zidane pas supergolit të Ronaldos, duart në kokë dhe sillet rotull (VIDEO) Ronaldo shënoi një nga golat më të bukur në karrierë për të mos thënë më të bukurin me gërshërën e bëtë para syve të Buf
I çuditshëm por më i veçanti, ky qytetar ka disa kërkesa për Ramën (FOTO LAJM) Ditën e sotme në protestën e opozitës së bashkuar morën pjesë qindra mijëra shqiptarë. Fatmirësisht, protesta e cila
Ramos fton Cristianon për darkë, i tregoi mbështetjen e plotë të klubit Forma e dobët e ekipit Madrilen këtë sezon dhe në veçanti ajo e Cristiano Ronaldos, kanë qenë një pikë kryesore e diskut
Fëmijë që trashëguan diçka vërtetë të veçantë nga prindërit e tyre (FOTO LAJM) Fëmijët dhe prindërit e tyre zakonisht duken njësoj. Por ndonjëherë ndodh që njerëzit trashëgojnë veçori të veçanta
Urimi i këtyre fëmijëve është më i veçanti për 105 Vjetorin e Pavarësisë (VIDEO) Shqiptarët festojnë sot në të gjitha trevat brenda apo jashtë territorit etnik të tyre. Shqipëria bën sot 105 vite sh
Veçantia e Natës së Kadrit dhe lutja që Zoti nuk e kthen mbrapsht Sot mendohet se është nata e Kadrit dhe sipas fesë Islame, agjërimi në këtë ditë konsiderohet i vlefshëm sa një mijë mua
Kërcënon senatori amerikan: Do ta godasim fort Rusinë, në veçanti Putinin Senatori republikan Lindsey Graham, ka thënë sot se Rusia duhet ta kuptojë se e ka tepruar duke kaluar çdo kufi gjatë zg
Kërkoni një model perfekt për flokët tuaja? Ja zgjidhja më e rekomandueshme (FOTO LAJM) Modeli universal i cili mendohet se mund ta mbajë çdo femër padyshim që është ‘clavicut’ ose flokët të shtrira deri tek
Tahiri uron fitoren e Donald Trump në SHBA Deputeti çam Dashamir Tahiri ka shkruar një sttaus në Facebook ku i uron fitoren në zgjedhjet presidenciale amerikane ka
Veçantia e njerëzve me sy blu Syri është i përbërë nga pjesa e brendshme e cila ndahet në 2 nënpjesë kryesore: epiteli dhe irisi. Epiteli është i përb
E gjithë elita serbe kundër Kosovës Në Kryesinë e Serbisë ka përfunduar takimi i kreut shtetëror, kishtar dhe i Akademisë së Serbisë për pozicionimin e këti
Ja letra e bashkëluftëtarit të plagosur të Komandant Shqiponjës Shefki Rexhepi, ish-ushtari i UÇK-së dhe i plagosuri në incidentin në Kumanovë ku u vra Xhemail Rexepi – komandant Shqip
Veçantia e personave me grup gjaku 0 Personat të cilët kanë grupin e gjakut zero janë prsona të cilët kanë më shumë propabilitet të preken nga sëmundje të nd