999 rezultate për

vdiq

Vdiq para martesës, vajza e biznesmenit ishte në koncertin e këngëtares shqiptare Avioni i rrëzuar ditën e sotme në Iran i përkiste firmës turke Basaran Holding dhe deri tani mësohet se janë 11 persona
71 persona vdiqën nga rrëzimi i avionit, publikohen fjalët e fundit të pilotit (FOTO LAJM) "Kaq e patëm, dreqin jemi të vdekur", ishin fjalët e fundit të pilotit të aeroplanit rus që u rrëzua duke vrarë të gjith
Vajza e Agur Vernozit flet mes lotëve: Vdiq ashtu siç jetoi, duke ndihmuar Denisa, vajza e Agur Vernozit që u vra nga grabitësit e armatosur, ndërsa i vinte në ndihmë pronarit të një pike këmbimi
E torturuan deri sa vdiq, mësuesi në Turqi shpallet i pafajshëm pas një viti Ndërkohë që kanë kaluar 1 vit e gjysëm nga vdekja e tij, është zbuluar se mësuesi Gökhan ishte i pafajshëm. Mësuesi
Këta janë aktorët që vdiqën tragjikisht gjatë xhirimeve të filmave (FOTO LAJM) Ka shumë aktorë që kanë humbur jetën tragjikisht dhe në mënyrë të papritur duke xhiruar veprat e tyre të artit: filmat e
Makina ku vdiq Tupac Shakur nxirret në shitje për çmimin marramendës Për të gjithë fansat e cmendur të 2Pac Shakur, është nxjerrë në shitje makina në të cilën humbi jetën reperi legjendar.
Të jetosh nëntokë, fshati me shtëpi të mahnitshme (FOTO LAJM) Në luginat e thata të rajonit Djebel Dahar të jugut të Tunizisë, njerëzit kanë jetuar për shekuj me rradhë në shtëpi nën
Flet për herë të parë vajza e Tuk Jakovës, si vdiq babi i saj nga regjimi komunist Ajo që ndodhi me Tuk Jakovën natën fatale të gushtit ’59 në spitalin e burgut të Tiranës, nuk u zbardh asnjëherë. Zyrtar
Vdiq në autostradë, e shkuara e errët e 23-vjeçares në Itali (FOTO LAJM) Janë zbardhur detaje të reja për 23 vjeçaren, Elena Avdillari e cila humbi jetën në një aksident të rëndë në Maminas.
Vdiq në aksident, zbulohet lidhja e 23 vjeçares me pasagjerin në makinën e krimit Ndërkohë që vazhdojnë hetimet në lidhje me aksidentin e mbrëmshëm në Maminas, misteret rreth ngjarjes sa vijnë e shtohen
E vranë qëllimisht? Zbulohen detaje të frikshme për aksidentin ku vdiq 23-vjeçarja Ndërkohë që vazhdojnë hetimet në lidhje me aksidentin e mbrëmshëm në Maminas, misteret rreth ngjarjes sa vijnë e shtohen
As vdekja nuk i ndau! Çifti vdes krah për krah në të njëjtën ditë Një çift i moshuar vdiqën krah për krah njëri-tjetrit brenda pak orëve në moshën 93 vjeçare. Máire dhe Gerry Ryan jet
Kush është taksisti dhe 23-vjeçarja që vdiqën mbrëmë në mesnatë në Maminas Pak orë pas ngjarjes së rëndë në Maminas, janë zbardhur identitetet e dy viktimave nga aksidenti i rëndë. Mësohet se
I vdiq djali bashkë me 3 fëmijët, tjetër ngjarje e rëndë në familjen Preka Familja Preka në këto orë po perballet me një tragjedi të padëgjuar më parë dhe me momente të vështira! Ndërsa do të
Gjyshi me lot në sy tregon tmerrin: Mbesa me vdiq në duart e mia Vazhdojnë hetimet në lidhje me vdekjen e të resë Xhuljeta Gjeka në Fier ku familjarët e saj akuzojnë mjekët. Familja
Nëna e lindi në shtëpi, foshnja që vdiq kishte të prera në trup Një nënë 40-vjeçare e lindir fëmijën e saj në shtëpi, por kur pa që shëndeti i tij u rëndua shkoi në spital. Por, e
Refuzoi ilaçin për shkak te çmimit, nëna dy fëmijëve humb jetën nga gripi Nëna e dy fëmijëve, 38 vjeçe, vdiq pasi ilaçi i gripit ju duk se ishte shumë i shtrenjtë. Heather Holland, nga Weathe
Thirrja plot dhimbje e Tinka Kurtit: Ku ku, më vdiq djali i vetëm! Ditën e djeshme aktorja e Madhe Tinka Kurti ka humbur djalin e saj të vetëm. Për shkak të një arresti kardiar, Zef
Vdiq nga një goditje në zemër, kush ishte djali i vetëm i Tinka Kurtit Aktorja e mirënjohur e skenës shqiptare Tinka Kurti, sot ka humbur një nga njerëzit më të shtrenjtë në jetën e saj, djal
Rrëfimi i dhimbshëm i një nëne: Më vdiqën binjakët në duar Rubrika “Ka një mesazh për ty” tek “E diela Shqiptare” në Tv Klan, këtë të dielë vijoi me rastin e një nëne të vuajtur e