999 rezultate për

vdiq

E frikshme, nga janari në gusht 143 persona vdiqën në aksidentet rrugore Gjatë 8 muajve të parë të këtij viti, numri i të vdekurve në aksidentet rrugore ishte 143 persona, nga të cilët 29 ishin
Vdiq në rrethana të habitshme, zbulohet testament I reperit Të premten që lamë pas u nda nga jeta reperi i njohur Mac Miller. 26-vjeçari ka pasur në një lidhje 2-vjeçare me këngëta
Në shtëpinë e reperit që vdiq, u gjet diçka që ndryshoi hetimet Burime pranë forcave policore thanë për TMZ se reperi 26-vjeçar Mac Miller, kishte orë të tëra që kishte vdekur kur ofic
Nuk u mjaftuan me vdekjen, veprimi i turpshëm ndaj modeles që vdiq në jahtin luksoz në Jon Modelja Sinead McNamara ndërroi jetë në jahtin luksoz të biznesmenit meksikan Alberto Baillères në ishullin Kefalonia në
Vdiq pas të vjellave dhe dhimbjeve të stomakut, më pas mjekët mësojnë të vërtetën tronditëse Një vajzë vetëm 18 vjeç dhe shumë e shëndetshme është gjetur e e vdekur nga miqtë e saj në kampusin e Universitetit.
Vdekje natyrale apo komplot? Këta VIP-a vdiqën në mënyrën më misterioze Vdekje natyrale apo komplot? Kurrë nuk është njohur arsyeja e vërtetë e vdekjes së këtyre personazheve shumë të famshëm.
Ndërron jetë gazetarja që paralajmëroi vdekjen (FOTO LAJM) Gazetarja e BBC, Rachael Bland vdiq të mërkurën në moshën 40 vjeçare pas një beteje dyvjeçare me kancerin, njoftoi famil
Për shkak të aksidentit dorëhiqen tre ministra në Bullgari, mësim për shqiptarët Tre ministra bullgarë kanë dhënë dorëheqjen pas aksidentit të një autobusi që shkaktoi vdekjen e 17 personave dhe plagos
Vdiq për disa sekonda, zgjohet 25-vjeçarja e tregon çfarë ndodhi pas vdekjes Çfarë ndodh pas vdekjes? Një vajzë e re e cila kishte kaluar në vdekje klinike, ka treguar çfarë ndodh pas vdekjes. 2
Prekëse, vdiq pasi punonte për ta fituar ndershmërisht bukën e gojës Milor Belegu nga komuna e Pejës vdiq dje tragjikisht në vendin e punës në ndërtimtari. Belegu po punonte me babin e t
Policia jep detaje për të riun që u vdiq në vendin e punës 23-vjeçari nga Peja, Milor Belegu ka humbur jetën të dielën, si pasojë e lëndimeve të pësuara para rreth një jave teksa
Lihet në burg shoferi që shkaktoi aksidentin ku vdiq 27-vjeçarja shtatzënë Gjykata e Fierit ka vendosur “Arrest me burg” për Edmond Asllanin, i ndaluar si shkaktas i aksidentit të ndodhur ne Leva
DETAJET/ Vdiq e reja shtatzënë, vajza e saj 7-vjeç në gjendje kritike për jetën Një parakalim i gabuar i merr jetën nënës 6- muajshe shtatzënë, në gjendje të rëndë vajza e saj 7 vjeçe. Një aksident
Humbi jetën në muajin e 7-të të shtatzënisë, kush është e reja që vdiq në aksident Është zbuluar identiteti i të resë e cila humnbi jetën ditën e sotme në një aksident në aksin Levan-Fier. Viktima ës
La pas një vajzë 2-vjeçare, kush është i riu shqiptar që vdiq në aksident Një djalë 22 vjeç ka humbur jetën në Itali, pasi ka pësuar aksident me motor. Mediat e huaja raportojnë se aksidenti
Shoferi rrëfen tmerrin: Si më vdiqen para syve të aksidentuarit e Kamzës Shoferi i furgonit me të cilin u përplas makina pasi kishte përplasur fillimisht biçiklistin dhe nënën me dy fëmijë në K
Flet i afërmi i 58-vjeçarit që vdiq në traget: Kërkoi ndihmë për më shumë se një orë Ishte nisur drejt Durrësit për të kaluar pushimet verore, por nuk ka mundur të mbërrijë i gjallë. 58-vjeçari Isa Kon
Presidentë dhe kardinalë, të famshmit që vdiqën duke kryer marrëdhënie seksuale (FOTO LAJM) Burra të famshëm që vdiqën teksa kryenin marrëdhënie seksuale kanë hyrë në histori. Ndonëse janë dhënë versione të ndrys
Telenovela që ka fiksuar shqiptarët, historia e vërtetë e Kosemit: Gruaja që vdiq se donte pushtet Sulltanesha Kosem është shndërruar në një personazh televiziv të dashur për shqiptarët dhe shumë prej tyre po njihen me
ZYRTARE/ 117 vjeçe, kjo është gruaja më e vjetër në botë Një 117- vjeçare e cila vdiq të dielën (22 korrik) ishte njeriu më i vjetër në botë që ka arritur këtë moshë, konfirmon