999 rezultate për

vdesin

Shqiptarët vdesin për “hekur”, policia bllokon 4 makina luksoze në Tiranë Policia e Tiranës sot ka sekuestruar 4 automjete të blinduara me një vlerë rreth 1 milion euro. Drejtoria Vendore e P
Ata që pinë shumë kafe vdesin më vonë, ja pse Konsumimi i kafeinës ndihmon miliona njerëz që të zgjohen në mëngjes për të patur një ditë mjaft të mirë. Ka një përf
Shtëpia misterioze, për 5 ditë vdesin 3 persona Një mashkull u gjet i vdekur, pesë ditë përpara se 20-vjeçari Martin, të zbulohej i vdekur së bashku më shokun e tij Jos
VMRO–DPMNE: Vdesin foshnje, askush nuk merr përgjegjësi VMRO ende vijon me akuzat ndaj ministrit të Shëndetësisë, Arben Taravarit, të cilin sot e akuzuan se përpiqet të fshehë
Vdesin tre foshnja të porsalindura në Klinikën e Shkupit Tre foshnja të porsalindura kanë vdekur në Klinikën Universitare për Gjinekologji dhe Obstetrikë në Shkup. Sipas info
U plagosën në aksidente, vdesin dy persona në Besianë Dy persona kanë ndërruar jetë në spital për shkak të plagëve të marra nga aksidentet gjatë 24 orëve të fundit në Besianë
Shembet muri në stadium, vdesin 8 tifozë në Senegal (FOTO LAJM) Përplasjet e dy tifozerive kanë shkaktuar një tragjedi të rëndë në Dakar, gjatë finales së Kupës së Senegalit mes Uakam
Vdesin tragjikisht katër anëtarë të një familjeje në një kanion në Spanjë Autoritetet në Spanjë kanë njoftuar se një çift dhe dy nga fëmijët e tyre kanë ndërruar jetë ndërsa ishin duke vizituar
Zemra dhe tumorët i vdesin shqiptarët, rriten vdekjet nga kanceri Sëmundjet ishemike të zemrës dhe neoplazmat (tumoret) ishin përgjegjësit kryesorë për vdekjet në Shqipëri vitin e kaluar
Aksidenti i tmerrshëm në Argjentinë vdesin 15 persona Së paku 15 persona kanë humbur jetën dhe 21 të tjerë janë plagosur në Argjentinë. Kjo ka ndodhur kur autobusi në të c
2 persona vdesin nga sulmi i ISIS-it në resortin malian Persona të armatosur që dyshohet të jenë nga Shteti Islamik kanë sulmuar një resort turistik luksoz Le Campement Kangaba
"Kulla e ferrit", dy të rinjtë italianë vdesin në krahët e njëri - tjetrit Një çift të rinjsh kanë humbur jetën mes flakëve në kullën Grenfell, pasi ndërtesa 24-katëshe në Londër u “përpi” nga zj
Nëna i la 15 orë në makinë dhe po pinte me shoqërinë, vdesin foshnjet (FOTO LAJM) Amanda Haëkins, nëna 19-vjeçare nga Teksasi i SHBA-ve la dy vajzat e saj të mitura për 15 orë me radhë brenda në makinën
Vetëm në pesë muaj vdesin 61 bebe foshnja në Maqedoni Për vetëm pesë muaj, në Klinikën e Gjinekologjisë të Shkupit kanë vdekur 61 fëmijë të sapolindur, duke e çuar në 30% num
Çdo vit vdesin 1.2 milionë adoleshentë në të gjithë botën Mbi 3,000 adoleshentë vdesin çdo ditë nga shkaqe kryesisht të parandalueshme, thuhet në një raport të fundit nga Organiz
Rama drekon në shtëpinë e dy mësuesve, ndjekësit ia ngecin bukën në fyt (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ishte sot në Gjirokastër duke ngrënë drekë në shtëpinë e Grigorit dhe Mimozës, dy mësues nga ky qy
U prish dera, nënë e bijë vdesin në mënyrë të tmerrshme në sauna (FOTO LAJM) Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në Pragë të Çekisë, ku dy gra kanë gjetur vdekjen për shkak se u bllokuan për 90
SHOKUESE/ Mjekut popullor i vdesin 2 pacientë me kancer, u mori mijëra euro Disa familje nga Kosova dhe Maqedonia, i janë drejtuar për ndihmë një mjeku popullor në Tiranë, i cili njihet si “shërue
DETAJET/ Avioni serb shpërtheu në ajër, vdesin 2 pilotët Një avion i ushtrisë serbe u rrëzua sot në perëndim të Serbisë pranë fshatit Sllatinë në afërsi të Shabacit, ku për paso
Njeriu më i zgjuar në planet jep alarmin: Miliona njerëz po vdesin (VIDEO) Konsumimi i tepruar dhe letargjia janë dy nga "sëmundjet" të cilat po bëhen shkak për një disfunksionim të aktivitetit n