999 rezultate për

vdesin

Nëna me foshnjen vdesin si pasojë e "gripit të derrit" Një nënë lehonë 36-vjeçare ka ndërruar jetë së bashku me njërën prej foshnjeve të saj si pasoje e gripit te derrit.
Mbi 100 milionë klikime, për cilat këngë shqiptare vdesin të gjithë (VIDEO) Kur vjen puna te klikimet në Youtube cdo gjë has një debat të madh por duam sduam ne, masin suksesin e artistëve. Mom
Pa doktorë dhe pa ilaçe, si vdesin të sëmurët në Shqipëri Shqipëria renditet e fundit nga 35 shtete europiane në Indeksin e Shëndetit Konsumator 2018 të matur nga instituti suede
Meshkujt që kanë këtë shqetësim, rrezikojnë të vdesin nga kanceri Një studim i ri ka zbuluar se meshkujt të cilët vuajnë nga ankthi, kanë dy herë më shumë gjasa për të vdekur nga kanceri
Vajzat vdesin për to, ana e errët e luleshtrydheve Në një raport vjetor të kryer nga Grupi Mjedisor i Punës (Environmental Working Group) u zbulua se gati 70% e mostrave n
Këto shenja të horoskopit vdesin të thyejnë rregullat Dashi Njerëzit e kësaj shenje duan të realizojnë gjithçka që kanë në mendjen e tyre. Ata nuk e durojnë dot që dikush t’
Tragjedi në Shkup, babë e bir vdesin brenda 1 ore Një fatkeqësi familjare ka ndodhur në Shkup, ku brenda natës kanë ndërruar jetë babë e bir. Mbrëmjen e të martës klu
Viti 2019 nis i përgjakur, vdesin 6 persona për dy javë Vrasjet në familje janë akoma një plagë e thellë e shoqërisë shqiptare. Ditën e sotme mbushen dy javë që ka filluar v
Kthehet në masakër përplasja e bandave në Elbasan, vdesin 3 persona Një përplasje mes bandash ka ndodhur në Elbasan, afër Metalurgjikut, mbrëmjen e sotme rreth orës 21:15. Një person ka
Shqiptarët edhe një herë tregojnë se "vdesin" për BE-në, a është synimi të largohen? Shumica e shtetasve të BE-së kundërshtojnë zgjerimin e bllokut me anëtarë të rinj në vitet e ardhshme, ndërsa vendet kan
Bebet vdesin në maternitet për mungesë inkubatorësh Të dhënat zyrtare të siguruara nga BIRN dhe intervistat me mjekë dhe drejtues spitalesh tregojnë se maternitetet shqip
Fenomeni i frikshëm, pse po vdesin foshnjet nëpër spitalet shqiptare Maternitetet shqiptare kanë një mungesë të theksuar inkubatorësh dhe pajisjesh mjekësore të nevojshme për të trajtuar fo
Futjuni palestrës, shkenca thotë se vajzat vdesin për djemtë në formë Gratë tërhiqen seksualisht më shumë nga burrat muskuloz – forca trupore e tyre. Hulumtuesit nga Griffith University kan
Të gjitha vajzat po "vdesin" për veshjen e Lorit, kaq "pak" kushton ajo (FOTO LAJM) Lori Hoxha është një ndër femrat më seksi të shoëbizit shqiptar e cila kujdeset deri në detaje për “look-un”. Lori Hoxha
Stuhi e pazakontë në Francë, vdesin 6 persona Gjashtë persona kanë vdekur në stuhi me të reshura të mëdha e cila e ka kapluar mbrëmë dhe sot në mëngjes rajonin jugor
Dy atletët vdesin gjatë maratonës Dy vrapues janë rrëzuar dhe vdiqn pak momente pasi vijës së gjysmë-finisht në maratonë. Njëri nga atletët, burrë rret
Shqiptarët po vdesin nga zemra: 2700 raste të reja çdo vit Zemra duket se është organi më i dobët në trupin e shqiptarëve. Referuar të dhënave të INSTAT, sëmundjet kardiovaskulare
Ja sa njerëz vdesin nga alkooli gjatë një viti Alkooli është përgjegjës për më shumë se 5% të vdekjeve në të gjithë botën ose rreth 3 milionë vdekje në vit. Sipas t
Hollandë/ Përplaset treni me biçikletën elektrike, vdesin 4 fëmijë Të paktën 4 fëmijë kanë humbur jetën pasi një tren u përplas me një biçikletë elektrike. Fëmijët po merreshin nga sh
Pse burrat “vdesin” për bjondet? Mësojeni njëherë e mirë Kanë kaluar shumë vite që kur e përjetshmja Marilyn Monroe interpretoi në filmin “Burrat preferojnë biondet”. Por ste