999 rezultate për

vdekje

"Njerëzit po shuhen në mjerim", demokrati dënon rëndë vdekjen e 53 vjeçarit Lutfi Çekirit, 53-vjeç humbi jetën pas përplasjes në dyert e spitalit COVID pa gjetur ndihmë. Për këtë ngjarje ka reagua
Greqia në alarm! 935 raste të reja dhe 5 vdekje nga koronavirusi vetëm sot Një numër në rritje të personave të infektuar u publikua nga “EODY” për ditën e sotme, duke bërë publike 935 raste të p
Aksident i rëndë në Durrës, përplaset për vdekje shoferi 30 vjeçar Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës, ku për pasojë ka vdekur një person. Nga informacionet e para bëhet e ditur
Artan Hoxha nxjerr foton e çuditshme të Metës Gazetari Artan Hoxha ka publikuar një foto të Presidentit Meta i cili po qethet brenda Presidencës nga berberi. Ai ku
Aksident me vdekje në aksin Shkodër-Koplik Një aksident me vdekje ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Shkodër-Koplik. Mësohet se si pasojë e përplasjes së n
Përplasi për vdekje të moshuarën, arrestohet 24 vjeçari dhe 6 të tjerë Blutë në kryeqytet kanë arrestuar në flagrancë 7 persona, për vepra të ndryshme penale. Sipas njoftimit të policisë,
Aksident i rëndë, përplaset për vdekje i moshuari Një aksident ka ndodhur pak më parë në Kavajë, ku si pasojë ka humbur jetën një moshuar. Sipas policisë, ngjarja e r
Aktori flet për vdekjen e të atit: Askush s’mund ta vriste, përveç nënës Aktori Matthew McConaughey po përgatitet së fundmi për librin e tij me kujtime, “Greenlight”, i cili do të publikohet të
Mjeku italian: Pandemia e COVID-19, një mashtrim (VIDEO) Prej ditësh në rrjetet sociale qarkullon një video ku disa mjekë në Dhomën e Deputetëve në Itali pretendojnë se epidemia
Italia në alarm! Rritet frikshëm numri i vdekjeve dhe rasteve të reja Në 24 orët e fundit, Italia shënoi një rritje shqetësuese të rasteve pozitive me Covid 19 dhe të numrit të viktimave.
Pacolli për vdekjen e dy fëmijëve në Gjermani: Ndodhi ajo që s'guxon të ndodhë Lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli ka ngushëlluar familjen Arifaj nga Deçani pas tragjedisë që ndodhi në Gjermani, ku humb
Tragjike në Gjermani: Treni përplas për vdekje dy vëllezërit shqiptar të mitur Dy vëllezër nga Komuna e Deçanit, banorë të Gjermanisë kanë vdekur mëngjesin e ditës së sotme pasi janë goditur nga tren
Përplasi për vdekje të afërmin për vrasjen e babait, merret vendimi për 41 vjeçarin Gjykata e Durrësit ka lënë në burg 41-vjeçarin, Myslim Estrefi, i cili përplasi me makinë për vdekje bashkëfshatarin e t
Humbi rast të pastër për gol, futbollistët rrahin për vdekje shokun e skuadrës Gabimet mund të të kushtojnë dhe jetën! Kjo gjë ka ndodhur sot në një zonë të largët të Ugandës ku një futbollist i ri ë
Aksident tragjik, makina përplas për vdekje vajzën 27-vjeçare Një aksident i rëndë është regjistruar në Unazën e qytetit të Elbasanit. Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident tra
KOSOVË/ Aksidentohet për vdekje një fëmijë 5-vjeçar Një vajzë 5-vjeçare ka vdekur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sot rreth orës 14:20 në rrugën rajonale Mitrovicë-
Tkurren lindjet dhe rritet vdekshmëria foshnjore, kush janë arsyet Vdekshmëria foshnjore në vendin tonë ka hyrë futur në një trend rritje të lartë vitet e fundit, teksa numri i lindjeve p
Përplasi për vdekje 57 vjeçarin, policia: Ishte vrasje për hakmarrje Policia ka zbardhur shkakun aksidentit të ndodhur ditën e djeshme në Rromanat ku mbeti viktimë një 57 vjeçar. Sipas
Ish-ministri: Maskë në rrugë? Ky vendim është dënim me vdekje! Pas vendimit të fundit të qeverisë për ta bërë të detyrueshme mbajtjen e maskës kudo, si masë anti-Covid, ish-ministri i
Aksident me vdekje në Durrës, 41 vjeçari i merr jetën këmbësorit Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Durrës, në zonën e njohur si Rromanatit. Mësohet se një