999 rezultate për

vdekje

Aksidentoi për vdekje çiftin e sapomartuar, dënohet me burg futbollisti Joao Maleck, sulmuesi që ka qenë pjesë e moshave të Meksikës, është dënuar me 3 vite, 8 muaj e 15 ditë burg. 21-vjeçari,
E zbulon Elia: Princesha erdhi në jetë në 18 vjetorin e vdekjes së Mbretëreshës Geraldinë Elia Zaharia Zogu ka reaguar vetëm pak ditë pasi u bë nënë e një vajze për herë të parë, duke falenderuar miqtë për urim
Tërmeti tragjik në ishullin grek, gjenden të vdekur edhe dy adoleshentë Vazhdojnë kërkimet në rrënojat e shkaktuara nga tërmeti i fuqishëm në ishujt grekë. Dy adoleshentë përkatësisht 17 dh
Tragjedi! 33 vjeçari gjeti vdekjen në minierë, aty i vdiq edhe nëna 10 vite më parë Vdekja e një 33 vjeçari në një minierat e kromit në rajonin e Bulqizës thellon tragjedinë në familjen Rushiti. 33 vje
6 vdekje gjatë 24 orëve të fundit, rreth 300 të shtruar në spitale Lidhur me situatën epidemiologjike në 24 orët e fundit të COVID19 në Shqipëri: Janë kryer 1422 testime në 24 orët e fund
Dy minatorët dhe inxhinieri gjetën vdekjen në minierë, reagon Xhaçka Dita e sotme nisi me një lajm shumë të dhimbshëm për humbjen e jetës së dy minatorëve dhe një inxhinieri në minierën e S
OBSH nxjerr shifrat e frikshme, kurba e vdekjeve këtë javë prek majat Organizata Botërore e Shëndetësisë ka deklaruar një numër rekord prej 2.8 milionë rastesh të reja me COVID-19 në mbarë b
Të vendosura deri në vdekje, naftëtaret e Ballshit hyjnë në ditën e 13 të grevës Ka nisur kështu dita e 13 e grevës së urisë së grave naftëtare të Ballshit, ndërsa gjendja e tyre shëndetësore po përkeq
"Njerëzit po shuhen në mjerim", demokrati dënon rëndë vdekjen e 53 vjeçarit Lutfi Çekirit, 53-vjeç humbi jetën pas përplasjes në dyert e spitalit COVID pa gjetur ndihmë. Për këtë ngjarje ka reagua
Greqia në alarm! 935 raste të reja dhe 5 vdekje nga koronavirusi vetëm sot Një numër në rritje të personave të infektuar u publikua nga “EODY” për ditën e sotme, duke bërë publike 935 raste të p
Aksident i rëndë në Durrës, përplaset për vdekje shoferi 30 vjeçar Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës, ku për pasojë ka vdekur një person. Nga informacionet e para bëhet e ditur
Artan Hoxha nxjerr foton e çuditshme të Metës Gazetari Artan Hoxha ka publikuar një foto të Presidentit Meta i cili po qethet brenda Presidencës nga berberi. Ai ku
Aksident me vdekje në aksin Shkodër-Koplik Një aksident me vdekje ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Shkodër-Koplik. Mësohet se si pasojë e përplasjes së n
Përplasi për vdekje të moshuarën, arrestohet 24 vjeçari dhe 6 të tjerë Blutë në kryeqytet kanë arrestuar në flagrancë 7 persona, për vepra të ndryshme penale. Sipas njoftimit të policisë,
Aksident i rëndë, përplaset për vdekje i moshuari Një aksident ka ndodhur pak më parë në Kavajë, ku si pasojë ka humbur jetën një moshuar. Sipas policisë, ngjarja e r
Aktori flet për vdekjen e të atit: Askush s’mund ta vriste, përveç nënës Aktori Matthew McConaughey po përgatitet së fundmi për librin e tij me kujtime, “Greenlight”, i cili do të publikohet të
Mjeku italian: Pandemia e COVID-19, një mashtrim (VIDEO) Prej ditësh në rrjetet sociale qarkullon një video ku disa mjekë në Dhomën e Deputetëve në Itali pretendojnë se epidemia
Italia në alarm! Rritet frikshëm numri i vdekjeve dhe rasteve të reja Në 24 orët e fundit, Italia shënoi një rritje shqetësuese të rasteve pozitive me Covid 19 dhe të numrit të viktimave.
Pacolli për vdekjen e dy fëmijëve në Gjermani: Ndodhi ajo që s'guxon të ndodhë Lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli ka ngushëlluar familjen Arifaj nga Deçani pas tragjedisë që ndodhi në Gjermani, ku humb
Tragjike në Gjermani: Treni përplas për vdekje dy vëllezërit shqiptar të mitur Dy vëllezër nga Komuna e Deçanit, banorë të Gjermanisë kanë vdekur mëngjesin e ditës së sotme pasi janë goditur nga tren