999 rezultate për

vdekje

Vdekjet nga koronavirusi në vend mund të jenë 2 herë më të larta se ato të raportuara Ndërsa Shqipëria arriti të minimizonte humbjet në jetë njerëzish në valën e parë të koronavirusit (nga marsi në maj), nu
Djali i vetëm! Doli me shokët, 15-vjeçarin shqiptar e përplas për vdekje treni në Zvicër Një tragjedi i ka ndodhur familjes Ramadani nga Panorci i Malishevës e cila jeton në Zvicër që nga paslufta. Djali i vet
Shqiptarët e alarmuar, Rama: Vdekjet nga COVID-19 në vend nën mesataren e rajonit Kryeministri Edi Rama deklaroi se infektimet dhe vdekjet nga Covid-19 në Shqipëri janë nën mesataren e rajonit. Në nj
Besuan te ringjallja, Blerta Josifi flet për vdekjen e motrës: Pse e mbajtëm për më shumë se 1 vit në shtëpi Blerta Josifi, vajza e mbijetuar që tronditi opinionin publik pasi tentoi ti japë fund jetës për t’u ringjallur, ka rrëf
Tragjike: Treni përplas për vdekje 15 vjeçarin shqiptar në Zvicër Një aksident tragjik ka ndodhur në Zvicër, ku një 15-vjeçar nga Kosova ka humbur jetën pasi u godit nga treni. Lajmin e
Tragjedi në Itali, shqiptari gjen vdekjen në punë Një 23 vjeçar ka gjetur vdekjen gjatë një aksidenti në punë në Itali. Ngjarja ka ndodhur në Veneto, ku viktimë ka mbe
Rama "preket" nga videoja e Bashës: Opozita ëndërron vdekjen time (VIDEO) Nuk kanë të sosur replikat në distancë mes Lulzim Bashës dhe Edi Ramës, ndërkohë që temë kryesore është mënyra sesi qeve
Të dhënat e INSTAT, si është raporti vdekje-lindje në vend Megjithëse një pjesë bebeve që lindin jashtë regjistrohen në Shqipëri për të përfituar bonusin e bebeve, lindshmëria rez
Sali Berisha: 1200 vdekje nga Covid në 3 muaj, jemi më keq se çdo vend Ish-kryeministri Sali Berisha, tha se nuk komenton deklaratat e Edi Ramës për opozitën dhe pandeminë. Por ai tha se qeve
U nis për të vjedhur, 40 vjeçari shqiptar gjen vdekjen në aksident Mediat greke shkruajnë për një aksident të rëndë ku ka humbur jetën një shtetas. Një 40-vjeçar ra i vdekur në asfalt
Qëllohet për vdekje reperi i njohur (FOTO LAJM) Reperi i famshëm i hiteve “Broken Love”, “Errybody”, “Ride for me”, Mo3, është ndarë nga jeta në moshën 28-vjeçare. A
Rekord vdekjesh dhe infektimesh në Greqi për 24-orë Gjatë 24- orëve të fundit në Greqi u shënuan 43 vdekje duke e çuar numrin e personave që kanë humbur jetë si pasojë e Co
Eksperti ngre dyshimet për shifrat e Ministrisë: Diçka nuk shkon! Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho shkruan se ka një mospërputhje mes shifrave të publikuara nga Ministria për COV
COVID-19/ Rama merr shembull Italianë: Shqipëria duhej të kishte 30 vdekje në ditë Kryeministri Edi Rama gjatë replikave me Presidentin Meta është shprehur se nëse krahasohemi me Italinë, duke të kemi të
Pacientë që luftojnë me vdekjen, Rama: Nesër do të dalin filmimet nga spitalet covid Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se do të dalin pamje nga spitalet Covid, ku pacientët vuajnë nga shenjat e rënda të së
COVID-19 i mori jetën, spitali i Durrësit reagon për vdekjen e ish-deputetit të PS-së Spitali i Durrësit ka reaguar në lidhje me vdekjen e ish-deputetit të PS dhe mundësit Shkëlqim Troplini, i cili u infekt
Me biçikletë në shtëpi, makina përplas për vdekje 62 vjeçarin Një 62-vjecar është aksidentuar për vdekje nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme (8 nentor) në lagjen 6
Aksident tragjik, përplaset për vdekje 33 vjeçarja Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Roskovec, ku si pasojë ka humbur jetën një 33-vjeçare. E reja që ka h
Aksident tragjik! I riu me biçikletë bie nga një urë 10 metër e lartë e gjen vdekjen Një aksident tragjik ka ndodhur në Përmet ku ka ndërruar jetë një i ri. Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme, ku një
Vdekje njëra pas tjetrës, historia e dhimbshme e familjes së Joe Biden (FOTO LAJM) Joe Biden po kandidon për t’u bërë President i Shteteve të Bashkuara, që do të thotë se familja e tij do të jetë në qend