999 rezultate për

vdekje

Ky është reagimi i Napolit pas vdekjes së Maradonas Në zemrat e tifozëve të Napolit, Diego Armando Maradona ka një vend të çmuar. Maradona kishte udhëhequr këtë skuadër
"Një ditë shumë e trishtuar për të gjithë", Messi reagon pas vdekjes së Maradonës "Një ditë shumë e trishtuar për të gjithë", ka shkruar Messi për vdekjen e Diego Armando Maradonës. Legjenda argjenti
Cristiano Ronaldo pas vdekjes së Maradonas: Bota i dha lamtumirën një gjeniu të përjetshëm Pas vdekjes së legjendës së futbollit argjentinas, Diego Armando Maradona, ka reaguar edhe pesë herë fituesi i topit të
"Dora e Zotit u kthye tek Zoti!", Rama reagon pas vdekjes së Maradonës (FOTO LAJM) Bota e futbollit është në zi pas ndarjes së papritur nga jeta e Diego Armando Maradona. “La Mano de Dios, Dora e Zo
Federata e Futbollit të Argjentinës reagon pas vdekjes së Maradonës Federata e Futbollit të Argjentinës, ka shprehur ngushëllimet më të thella për vdekjen e Diego Armando Maradonës. Leg
Maradona ndërroi jetë, dalin pamjet nga shtëpia e tij (FOTO LAJM) Sot në moshën 60 vjeçare ka ndërruar jetë legjenda e futbollit botërore dhe atij argjentinas, Diego Armando Maradona
Rekord vdekjesh nga COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në Gjermani Gjermania ka shënuar rekord të viktimave si pasojë e infektimit me koronavirus në 24 orët e fundit. Autoritetet shënd
Mjeku Koni: Mjekët e shënojnë vdekje nga Covid, MSH ditën tjetër nuk e raporton "Ka raste kur mjekët e kanë shënuar vdekje nga covid, dhe kjo shifër nuk është raportuar nga MSH në konferencë për shtyp
"Do kemi rritje të rasteve dhe vdekje", Alimehmeti tregon çfarë na pret javët në vazhdim Vend ynë po shënon një rritje të ndjeshme të rasteve të reja me koronavirus si dhe të humbjeve të jetëve. Kjo rritje,
Konspiracionisti: Celularët e tipeve të fundit mund të shkaktojnë edhe vdekjen Konspiracionisti Alfred Cako këtë të diel, ishte i ftuar në “E Diell”. Këtë herë Cako foli në lidhje me celularët e t
Furgoni i mallrave përplas për vdekje këmbësorin në Lezhë Një këmbësor është aksidentuar për vdekje në superstradën Lezhë-Milot, pranë kryqëzimit të ishull Lezhë këtë të dielë.
Zemaj: Vdekjet dhe rastet pozitive po rriten sepse nuk po respektohen masat Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në facebook ka thënë se masat parandaluese
Shifrat në Itali vijojnë të jenë dramatike, pëson rritje numri i vdekjeve Italia ka regjistruar një tjetër bilanc të zi nga COVID-19 duke shënuar 692 viktima në 24 orët e fundit. Sa i përket
"Heshtja shton dyshimet", ish-deputeti i bën thirrje Prokurorisë dhe SPAK-ut për viktimat e COVID-19 Ish-deputeti i PD-së Bardh Spahia ka bërë një deklaratë ku i kërkon Prokurorisë dhe SPAK-ut të hetojnë fshehjen e numrit
SPAK: Nuk kemi kompetencë të hetojmë akuzat e Bashës Prokuroria nuk ka nisur asnjë hetim për pretendimet e liderit të opozitës se spitalet po fshehin numrin e të vdekurve ng
Gjermania raporton 23.648 raste të reja me COVID-19 Gjermania gjatë 24 orëve të fundit ka regjistruar 23.648 raste të tjera të koronavirusit të ri (COVID-19) duke shënuar n
Përfundojnë hetimet për dëmet nga tërmeti,16 persona do të shkojnë në gjyq Prokuroria e Durrësit ka përfunduar hetimet për dëmet nga tërmeti i 26 nëntorit, ku për vetëm një javë bëhet një vit.
"Numri i të vdekurve është dyfish më i lartë", Najada Çomo i përgjigjet Bashës Në një deklaratë për mediat, shefja e Spitalit Infektiv Najada Çomo thotë i konsideron deklaratat e Bashës se numri real
Basha nxjerr dokumentin: Në morg, 923 të vdekur nga Covid por u raportuan 509 (FOTO LAJM) Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka thënë se vdekjet e shkaktuara nga Covid-19 në Shqipëri nuk janë raportua
Mjekja shqiptare zbulon shkakun kryesor të vdekjeve nga COVID-19 Një faktor që e vështirëson situatën e të sëmurëve me Covid është se shumë prej pacientëve paraqiten në spital në një g