999 rezultate për

vdekje

Polemika rreth vdekjes së Maradonës, infermerja pranon se gënjeu për kontrollin e tij Diego Armando Maradona vdiq më parë në moshën 60 vjeçare shkaku i një sulmi në zemër. Pati shumë polemika rreth vdekj
Itali gjunjëzohet sërish nga Covid-19, shifra të frikshme të vdekjeve për ditë me radhë Italia i është rikthyer frikës së COVID-19 me shifrat alarmuese që raportohen ditë pas dite. Italia raportoi 686 të v
Bën foto me kufomën e Maradonës, punonjësit e agjencisë funerale kërcënohen me vdekje Rëndohet edhe më shumë situata e punonjësve të agjencisë funerale që guxuan të bëjnë selfie me kufomën e legjendës argje
Del audio e mjekut të Maradonës që thërret me urgjencë një ambulancë (VIDEO) Bota e futbollit po vazhdon të vajtojë vdekjen e Diego Maradonës. Një nga më të mirët e futbollit ndërroi jetë në mos
Publikohet një rezultat paraprak i shkaqeve që çuan në vdekjen e Maradonës Në Argjentinë tani është paraqitur një raport paraprak në lidhje me vdekjen e legjendës Diego Armando Maradona. Ish f
Tragjedi! Gruaja i jep fund jetës duke u hedhur nga kati i 2-të Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lezhë ku një grua ka gjetur vdekjen tragjikisht, duke u hedhur nga kati i dytë i banes
Boca Junior fik dritat e stadiumit, përveç dollapit të Maradonës Vdekja e legjendës së futbollit argjentinas, Diego Maradonës ka shokuar gjithë botën e futbollit. Maradona ka vdekur
Hajdari i del kundër Bashës: Mos bëni politikë me vdekjet nga koronavirusi Deputetja Rudina Hajdari kërkoi sot nga Kuvendi që të mos bëhet politikë me viktimat nga Covidi, duke komentuar kështu d
Kështu e mori vesh djali i Maradonës për vdekjen e babait Diego Armando Maradona ka ndërruar jetë sot në moshën 60-vjeçare si pasojë e një arresti kardiak. Lajmin tronditës pë
Ky është reagimi i Napolit pas vdekjes së Maradonas Në zemrat e tifozëve të Napolit, Diego Armando Maradona ka një vend të çmuar. Maradona kishte udhëhequr këtë skuadër
"Një ditë shumë e trishtuar për të gjithë", Messi reagon pas vdekjes së Maradonës "Një ditë shumë e trishtuar për të gjithë", ka shkruar Messi për vdekjen e Diego Armando Maradonës. Legjenda argjenti
Cristiano Ronaldo pas vdekjes së Maradonas: Bota i dha lamtumirën një gjeniu të përjetshëm Pas vdekjes së legjendës së futbollit argjentinas, Diego Armando Maradona, ka reaguar edhe pesë herë fituesi i topit të
"Dora e Zotit u kthye tek Zoti!", Rama reagon pas vdekjes së Maradonës (FOTO LAJM) Bota e futbollit është në zi pas ndarjes së papritur nga jeta e Diego Armando Maradona. “La Mano de Dios, Dora e Zo
Federata e Futbollit të Argjentinës reagon pas vdekjes së Maradonës Federata e Futbollit të Argjentinës, ka shprehur ngushëllimet më të thella për vdekjen e Diego Armando Maradonës. Leg
Maradona ndërroi jetë, dalin pamjet nga shtëpia e tij (FOTO LAJM) Sot në moshën 60 vjeçare ka ndërruar jetë legjenda e futbollit botërore dhe atij argjentinas, Diego Armando Maradona
Rekord vdekjesh nga COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në Gjermani Gjermania ka shënuar rekord të viktimave si pasojë e infektimit me koronavirus në 24 orët e fundit. Autoritetet shënd
Mjeku Koni: Mjekët e shënojnë vdekje nga Covid, MSH ditën tjetër nuk e raporton "Ka raste kur mjekët e kanë shënuar vdekje nga covid, dhe kjo shifër nuk është raportuar nga MSH në konferencë për shtyp
"Do kemi rritje të rasteve dhe vdekje", Alimehmeti tregon çfarë na pret javët në vazhdim Vend ynë po shënon një rritje të ndjeshme të rasteve të reja me koronavirus si dhe të humbjeve të jetëve. Kjo rritje,
Konspiracionisti: Celularët e tipeve të fundit mund të shkaktojnë edhe vdekjen Konspiracionisti Alfred Cako këtë të diel, ishte i ftuar në “E Diell”. Këtë herë Cako foli në lidhje me celularët e t
Furgoni i mallrave përplas për vdekje këmbësorin në Lezhë Një këmbësor është aksidentuar për vdekje në superstradën Lezhë-Milot, pranë kryqëzimit të ishull Lezhë këtë të dielë.