999 rezultate për

vdekje

Kamioni përplasi për vdekje vajzën, 25-vjeçarja ishte efektive e Portit të Durrësit (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditën e sotme në ambientet e Portit në Durrës, ku si pasojë humbi jetën një 25-vjeça
E rëndë në portin e Durrësit, trajleri përplas për vdekje efektiven e sigurisë Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në portin e Durrësit. Një kamion ka përplasur për vdekje një 25-vjeçare
Aksident i rëndë në Itali, i riu shqiptar gjen vdekjen Erik Vuka është djali i lindur në Shqipëri dhe rezident Montorio Romano, i cili mbeti viktimë e një aksidenti rrugor në
Pamje të rënda: Kush është gruaja që mbeti e vdekur brenda Kongresit amerikan (VIDEO) Gruaja e cila u qëllua me armë brenda Kongresit të SHBA dhe më pas gjeti vdekjen, ishte një veterane e aeronautikës amer
Vazhdon trendi i uljes së rasteve të reja dhe vdekjeve nga coronavirusi në Maqedoni Sipas raportit javor të Institutit për Shëndet Publik për periudhë 28 dhjetori – 3 janar, janë testuar 10.778 pacientë q
COVID 19: Vdekjet dhe rastet e reja në ulje në Shqipëri Në Shqipëri, edhe java e fundit (29 Dhjetor- 4 Janar) rregjistroi të njejtën tendencën në rënie të vdekjeve, rasteve të
13 vjeçari masakrohet për vdekje pranë shtëpisë, arrestohen 4 moshatarët e tij Një djalë 13-vjeçar dyshohet se ka humbur jetën pas një sulmi me thikë në qafë në një fushë loje në Berkshire, të Anglis
Doli vullnetar për t'i dhuruar veshkën 19 vjeçares, dhuruesi flet pas vdekjes së saj Ka ndërruar jetë 19 vjeçarja, Nazlie Sherifi e cila ishte duke u trajtuar në QKUK. Nazlie Sherifi kishte pak shpresë
Makina përplas për vdekje 62 vjeçarin Në datën 03.01.2021, rreth orës 07:00, njohtohemi se në aksin rrugorë Këlcyrë-Përmet, në afërsi të fshatit Kutal ka ndo
Humbi kontrollin e makinës, humbet jetën 24 vjeçari Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur rreth orës 03:00 të mëngjesit të ditës së sotme në aksin Lezhë-Milot, pranë kr
​1.336 vdekje në total nga Covid-19 në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit, janë testuar gjithsej 1.22
Bien ndjeshëm shifrat, 1 i vdekur dhe 174 raste të reja me Covid-19 në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar edhe 174 raste të reja me COVID-19.Si pasojë e infektimit me këtë virus ka hum
Romeo tremb Donaldin "për vdekje", vllezërit Veshaj nisin vitin gjithë humor (VIDEO) Momentet dhe kujtimet më epike Donaldit kujdeset t’ia lërë binjaku i tij, Romeo. Djemtë e kanë nisur vitin ashtu siç ata
Nxirret një trup i pajetë nga lumi Vardar Pasditen e sotme, një trup i pajetë u nxorr nga ujërat e Vardarit në dalje nga fshati Çegran në Gostivar, ndërsa identit
Përplasi dy gra, njërën për vdekje: Kapet drejtuesi i mjetit Blutë e Fierit arrestuan një 34-vjeçar i identifikuar si Sokol Prifti, i cili dy ditë më parë ka shkaktuar një aksident
Aksident i rëndë, përplaset për vdekje 46 vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme e për pasojë, ka humbur jetën një 46-vjeçar. Me datë 29.12.2020, r
Prekëse, qeni shkon drejt vdekjes përballë ujkut për të shpëtuar 10-vjeçarin (VIDEO) Një ngjarje e pabesueshme është shënuar në Rusi ku një qen ka ngordhur gjatë betejës së tij me një ujk për të shpëtuar p
Bie numri ditor i vdekjeve dhe infeksioneve të reja në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë testuar gjithsej 744 mostra, prej të
Aksident i rëndë, 31-vjeçarja përplas për vdekje këmbësorin Një aksident i rëndë është regjistruar rreth orës 19:15 në në Qerek, Krujës. Policia njofton se një makinë me drejtu
COVID-19/ Numri i vdekjeve dhe rasteve të reja mbetet në nivele alarmante në Greqi Organizata Kombëtare e Shëndetit Publik në Greqi, EODY, ka konfirmuar sot se 476 raste të reja janë shënuar pozitive me