999 rezultate për

vasili

Petrit Vasili dorëhiqet nga drejtimi i LSI-së LSI sapo ka zhvilluar një mbledhje kryesie. Kryetari i saj Petrit Vasili ka deklaruar dorëheqjen nga kryesia e LSI.
A do të ketë një koalicion PD-LSI? Vasili jep përgjigjen që s'pritej Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili, i hap rrugën një koalicioni të mundshëm mes Lëvizjes Socialis
Vasili: Rama vodhi zgjedhjet me bandat dhe Policinë I ftuar mbrëmjen e sotme në emisioni “Opinion” kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili është shprehur se n
Shpërthen Vasili: Kemi informuar Uashingtonin për paratë e pista në fushatë Pak para përfundimit të procesit të numërimit të votave në kuadër të zgjedhjeve parlamentare, kreu i LSI-së, Petrit Vasi
Forcë e tretë me 19 mandate, Vasili: Vendi tani ka një opozitë të vërtetë Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili ka dalë në në deklaratë për shtyp ndërkohë që kanë mbetur më pak
“Lufta” për Fierin, Braçe, Alibeaj e Vasili në garë për 16 mandate Ka nisur zyrtarisht votimet për zgjedhjet e përgjitshme parlamentare në Shqipëri. Në Qarkun Fier Erjon Braçe i PS do
Petrit Vasili zbulon prapaskenat e 17 majit: Rama me telefonoi 6 herë, por nuk ia hapa Kreu i LSI Petrit Vasili i ftuar ne emisionin e Sokol Balles, “Top Story”, ka sqaruar edhe deklaratat qe jane dhene ne 1
Edhe Vasilit i kthehet keq Ramës: Ja çfarë donte të bëntë kryemashtruesi Prej disa ditësh tashmë, Kryeministri Rama ka deklaruar në mitingjet e tij elektorale se krisja mes koalicionit qeverisë
Vasili sulmon Çakon: Mik i krimit dhe armik i qytetarëve! Kryetari i LSI-së me anë të një postimi në Facebook ka sulmuar Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Shtetit Haki Çako
U godit nga "horrat e PS", ky është anëtari i dhunuar i LSI-së (FOTO LAJM) Një sherr ka ndodhur në Zharrëz të Fierit ku sipas kreut të LSI disa socialictë të cilët ai i quajti “horrat e PS-së” ka
Vasili ashpërson tonet: Horrat e PS-së rrahën anëtarin e LSI “Lufta” politike mes PS-LSI sa vjen e agravohet ditë pas dite. Kryetari i LSI Petriot Vasili ka denoncuar sot rastin e
Çfarë po kurdiset? Idrizi, Meta e Vasili takim në selinë e LSI Kur na kanë ngelur vetëm 2 javë nga zgjedhjet e 25 qershorit, një takim suprizë po zhvillohet mes kreut të Partisë Drejt
“Kujdes nga LSI-ja”, Rama injoron keq Petrit Vasilin (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka postuar në Facebook një video ku thumbon PD. Në video shihet një fëmijë i vogël i cili valvit f
Vasili për Bashën: Kur ishte kryetar Bashkie edhe kanaçet i vidhte Kreu i LSI-së, Petrit Vasili, ka hedhur folur me gjuhë të ashpër për kreun e PD-së, Lulzim Basha. Vasili ka thënë
Vasili: Vetingu proces jetik për drejtësinë shqiptare Kreu i LSI-së, Petrit Vasili ka deklaruar se LSI e mbështet fuqimisht vetingun që të ecë përpara. Ai tha se ky është pro
Vasili në Shkodër: Ftoj dy “rilindasit” në debat Kryetari i LSI-së Petrit Vasili nga Shkodra është shprehur i gatshëm të përballet në një debat publik me rivalët e tij p
Meta dhe Vasili dërgojnë mesazhe të forta për Ramën e Bashën nga Shkodra Rriten tonet kunder qeverise, kryeministrit Rama dhe kreut te opozites Lulzim Basha prej LSI-se. Kreu i kesaj partie Pet
“Na e bo një foto…” Rama thumbon Idrizin, Blushin dhe Vasilin Kryeministri Edi Rama nuk harron të postojë meme në Facebook me anë të cilave thumbon ashpër e me ironi kundërshtarët e
Vasili "sulmon" Bashën: Luli, unë di shumë të vërteta për ty, të pres... Pas akuzave të forta që kryedemokrati Lulzim Basha adresoi nga mitingu i Krujës ndaj ish-kreut të LSI-së Ilir Meta dhe d
Vasili "dhëmbë për dhëmbë" me Bashën: Të zuri hashashi... Kreu i LSI Petrit Vasili ka reaguar pas akuzave të rënda që kreu i LSI-së Lulzim Basha adresoi nga Kruja në drejtim të t