999 rezultate për

vasili

Bisedat në "Whats App", çfarë folën Basha dhe Vasili me Bes Kallakun (FOTO LAJM) Padyshim që Dasma e Besit dhe Xhensilës pati një bujë shumë të madhe dhe akoma nuk ka pushuar në rrjetet sociale. Të
Rikthimi i vizave për shqiptarët, Vasili thumbon Ramën: Europa të vuri 0 Petrit Vasili ka komentuar lajmin se Holanda kërkon të vendosë e vizave për lëvizjen e shqiptarëve, Petrit Vasili thotë
Vasili në “panik”: Po thellohet frikshëm pabarazia, në ekonomi asnjë investim Kreu i grupit parlamentarë për Lëvizjen Socialiste për integrim Petrit Vasilai, përmes një statusi në “Facebook”, ka dek
Vasili sulmon keq Ramën: Ti s’ke lidhje me Shqipërinë! Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së Petrit Vasili me anë të një statusi në Facebook ka akuzuar keq kryeministrin Edi Ram
Vasili sulmon Ramën për zjarret: Shqipëria digjet, kryeministri krihet Shqipëria gjendet në një gjendje alarmante për shkak zjarrjeve që kanë pushtuar të gjithë vendin, dhe për këtë situatë j
Vasili-Ramës: Po për drogën, drejtorët e spitaleve e kanë fajin? Petrit Vasili duke cituar Qendren Europiane te Drogave e cila raporton që Shqipëria është në qendër të trafikut ndërkomb
"LSI u bë aq e madhe sa plasi", Vasili i përgjigjet Ramës Ish-kryetari i LSI-së, Petrit Vasili i është përgjigjur kryeministrit Rama, pas ironive të këtij të fundit ndaj LSI-së n
Vasili shpërthen ndaj Veliajt për shkarkimin e drejtorëve: Hakmarrje provinciale Kreu i grupit parlamentare të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, mendon se është hakmarrëse dhe provincial
Vasili reagon ashpër ndaj Ramës: Turp! Njerëzit po mbytet çdo ditë, kryeministri vazhdon… Ish -kreu i LSI-së Petrit Vasili, më anë të një statusi në “Facebook”, ka reaguar lidhur me mbytjen e dy pushueseve në V
Vasili: Rama dembel pa shërim , mos e vrisni… Kryetari i Grupit Parlamentar ne LSI, Petrit Vasili i është përgjigjur deklaratave të kryeministrit Edi Rama nga Berati.
Vasili “kryqëzon” Ramën për fletërrufenë: Bëj ndonjë punë or damlla Ish-kryetari i LSI Petrit Vasili ka reaguar ashpër në lidhje me listën e punonjësve të administratës shtetërore. Me t
Vasili: Kryemadhi, lidere e lindur për LSI-në Petrit Vasili hoqi dorë nga drejtimi I LSI-së, duke ia deleguar kreun e LSI, Monika Kryemadhit. Pas delegimit të pus
Kryemadhi merr në dorë frenat e LSI-së: Do të jemi opozita e vërtetë Vetëm një ditë më parë ish-kreu i LSI Petrit Vasili dha dorëheqjen nga drejtimi i partisë. Në fund të fjalës së tij
Kur Ermal Mamaqi “parashikonte” dorëheqjen e Petrit Vasilit (VIDEO) Pak para mbylljes së fushatës elektorale në Shqipëri, Monika Kryemadhi ka qenë e ftuar për emisionin ‘Xing me Ermalin’.
"Tërmeti" në LSI: Ikën Vasili, vjen Kryemadhi. Ja ndryshimet e mëdha (VIDEO) Petrit Vasili ka konfirmuar dorëheqjen nga drejtimi i LSI-së dhe propozimin e Monika Kryemadhit në krye të partisë.
SHËNIM/ Meta "blindon" partinë, LSI bëhet gati për opozitë Nga Albeu.com Opozita është një përiudhë e vështirë për partitë politike, pasi përveç të mirave që të jep pushte
Iku Vasili, zbulohet kryetari i ri i LSI-së? Menjëherë pas dorëheqjes së kreut të LSI Petrit Vasili nga drejtimi i kësaj forcë politike, ëshët zbuluar emri i ri i kr
Petrit Vasili dorëhiqet nga drejtimi i LSI-së LSI sapo ka zhvilluar një mbledhje kryesie. Kryetari i saj Petrit Vasili ka deklaruar dorëheqjen nga kryesia e LSI.
A do të ketë një koalicion PD-LSI? Vasili jep përgjigjen që s'pritej Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili, i hap rrugën një koalicioni të mundshëm mes Lëvizjes Socialis
Vasili: Rama vodhi zgjedhjet me bandat dhe Policinë I ftuar mbrëmjen e sotme në emisioni “Opinion” kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili është shprehur se n