999 rezultate për

vasili

Kush është gjirokastritja që ktheu lokalin në bordello për prostituta Policia ka vënë në pranga shtetasen Vasilika Laro, pronaren e lokalit e cila kishte kthyer biznesin e saj në një bordell
Eni Vasili sulmon ashpër Blendi Fevziun: Nuk matesh dot me mua Emisionet politike janë "qërshia mbi tortë" e çdo televizioni në Shqipëri. E për pasojë, aty gjendet edhe konkurrenc
Eni Vasili sulmon Fevziun: Gjobaxhi, bredh pushimeve me politikanë Drejtuesja emisionit Studio e Hapur, Eni Vasili ka pranuar kalimin e emisionit të saj ditën e enjte, në fashën e orarit
U zu me të dashurën, 37-vjeçari i copton macen në lavatriçe (VIDEO) Një rus ka vrarë macen e të dashurës pas një zënke që pati me të. Ai e futi macen në makinën larëse dhe më pas i bëri vi
A ka lidhje Alket Rizai me vrasjen e kryemafiozit grek? Vrasja e një prej emrave më të lakuar në botën e krimit në Greqi, ka bërë xhiron e mediave botërore. Por ajo që e li
Krahu i djathtë i Alket Rizait, si u vra në mes të Athinës kapoja Vasilis Stefanakos Kanë mjaftuar vetëm pak metra lëvizje duke qenë i pashoqëruar për bossin e mafias greke Vasilis Stefanakos që atentatorë
Plas keq në LSI: Vasili i sulet Ylli Manjanit Pas kalimit në opozitës edhe pse ka organizimin e një garnizoni, edhe në LSI kanë filluar përplasjet mes personazheve të
LSI i ka hapur luftë të huajve, por ja çfarë po bën Meta (FOTO LAJM) Ndërkohë që ka lënë Luan Ramën dhe Petrit Vasilin të merren me ndërkombëtarët, Presidenti Ilir Meta ka gjetur kohë që të
Pas Ramës edhe Vasili sulmon ambasadorin Lu: Po bën pazare LSI po reagon me shumë nervozizëm në lidhje me qendrimin e ndërkombëtarëve për implementimin e Reformës në Drejtësi.
Vasili: Shteti është në rrezik, Rama do të vjedhë edhe kryeprokurorin Petrit Vasili, kreu i Grupit të LSI, ka ngritur zërin sot për një emergjencë kombëtare: "Kryeministri do që të vjedhë kr
LSI shpërthen në akuza ndaj partnerëve ndërkombëtarë, i krahason me pushtuesit Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar ashpër ndaj mazhorancës dhe procesit të saj për largimin e
LSI sulmon ashpër: Gomarllëku i Ramës shkaktoi përmbytjen Petrit Vasili ka dalë në një deklaratë pas përmbytjeve që kanë përfshirë vendin duke shkatërruar me qindra banesa. L
LSI kërcënon hapur: Ja skandali që e rrëzon Ramën për 24 orë Kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili me anë të një postimi në Facebook ka zbuluar një tjetër “skandal” në q
Qeni që ruan Edi Ramën frikëson Eni Vasilin (VIDEO) I pari që ka hyrë në mjediset e televizionit “News 24”, ka qenë qeni pastor gjerman i truprojave të Ramës. E ndërsa
Vasili shpërthen ndaj Ramës: Lu dhe Hoyt Yee folën drejt dhe kundër Ramës Kreu i Grupit Parlamentar i LSI-së Petrit Vasili me anw tw njw statusi nw Facebook ka reaguar pas deklaratave të bëra ng
Vasili ironizon Ramën: Vetëm kjo ERTV-ja nuk është media kazani Pas sulmit të sotëm të kryeministrit Edi Rama ndaj gazetarëve, i cili u tha se nuk kuptojnë, as lexojnë, as thellohen e
Pas drogës, pritet dokumente sekrete mbi thasët me para të fshehura nga një ministër? Kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili paralajmëroi skandale të tjera në ditët në vijim. Duke folur në Re
Vasili dhe Kryemadhi në zyrën e Bashës, nis aksioni? Menjëherë pas daljeve në media ku denoncuan lidhjet e qeverisë me krimin, mësohet se dy kryetarët e partive më të mëdha
"Profecia" e Petrit Vasilit për drogën një javë më parë (VIDEO) Sëfunmdi ka shpërthyer skandali në politikën e Tiranës pas arrestimit të Moisi Habilajt në Itali dhe publikimit të përgj
Vasili “tall” Ramën: Është çmendur derdimeni Vetëm pak më parë Kryministri postoi një status në Facebook i cili duhej postuar në mëngjes por u postua mbasdite. Sigur