999 rezultate për

vasili

Eni Vasili: Xhisiela më është lutur që mos të jepet kjo intervistë Eni Vasili, në emisionin e saj Open, hodhi poshtë deklaratat e Xhisiela Malokut, e cila në një studio tjetër televizive
Shpërthen Eni Vasili, Xhisiela e pranon: Më kanë urdhëruar që... Eni Vasili ka lëshuar një bombë të vërtetë në rastin e Xhisielës, ajo është shprehur se Xhisiela i ka thënë që nuk mund
Përplasje mes gjigantëve të TV për Xhisielën, Fevziu i jep goditjen e rëndë Eni Vasilit Që mëngjesin e sotëm, Eni Vasili tregoi se Xhisiela Maloku, personazhi më i komentuar i këtyre ditëve, do të ishte e ftu
"Arrestimi i përdhunuesit", Petrit Vasili: Kryeministri qenka vetë horri Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar pas arrestimit të djalit të deputetit të PS-së, Rexhep
Habit regjisori shqiptar: Ministri grek flet rrjedhshëm gjuhën shqipe Regjisori Laert Vasili i ftuar mbrëm në "360 Gradë" i ka habitur të gjithë kur deklaroi se rreth viteve 2000, kishte bis
Braktisi News 24 për Top Channel, flet për herë të parë Eni Vasili Gazetarja e njohur Eni Vasili është larguar nga News 24 drejt Top Channel për një sfidë më të madhe. Pas zërave për l
Eni Vasili kalon zyrtarisht në Top Channel Ndërkohë që tashmë janë bërë publikë emrat e moderatorëve apo gazetarëve që kanë lëvizur nga njëri ekran tek tjetri, së
Eni Vasili braktis News 24, nënshkruan kontratë me televizionin e madh shqiptar Ndërkohë që tashmë janë bërë publikë emrat e moderatorëve apo gazetarëve që kanë lëvizur nga njëri ekran tek tjetri, së
LSI pa mbaruar mirë pushimet nis sulmet kundër Ramës, Vasili i turret Markut Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, (parti kjo që vazhdimisht është akuzuar për punësimet partiake dhe që shkon pas pus
Kjo është ushtria e Gjenerale Monikës që do të bëjë namin në shtator (VIDEO) LRI është duke bërë kampin e përvitshëm në Jalë me të rinj nga i gjithë vendi. Gjatë mbrëmjes së djeshme ata kanë bër
Vasili për ndryshimin e kufijve të Kosovës: Ja çfarë deklaronte presidenti Bush për këtë ide Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, i është rikthyer sërisht çështjes për ndry
Lëvizje e bujshme, Eni Vasili braktis News 24 Gazetarja Eni Vasili do të bëjë lëvizjen e madhe duke lënë pas televizionin News 24. Ditën e sotme në media ka qarkul
Dështon votimi i ligjit për Teatrin? Rama, Ruçi e ministrat braktisin Kuvendin Seanca e sotme në Kuvendin e Shqipërisë është shoqëruar me debate të forta mes opozitës dhe maxhorancës për ligjin që i
Degjeneron debati mes Derhemit dhe Vasilit: Parazit e militant! Në "KafeIN" sot ishte i ftuar aktori Laert Vasili për të diskutuar në lidhje me prishjen e Tatrit Kombëtar, një temë e c
Përplasje mes Arben Derhemit dhe Vasilit: Era fekale! Gjatë mbledhjes së artistëve dhe kryetarit të Bashkisë Erion Veliaj ka pasur përplasje mes dy artistëve Arben Derhemi dh
Vasili i LSI-së harron vuajtjet e shqiptarëve, del kundër ndihmës për emigrantët e huaj Me mijëra shqiptarë u larguan pas rënies së komunizmit drejt vendeve të Bashkimit Evropian dhe shumica e tyre u mirëprit
613 kg e kokainës në Maminas detyrojnë Ramën të thyejë premtimin Tashmë prej disa kohësh, kryeministri i vendit Rama në një farë mënyrë vendosi të bojkonte daljet e tij në televizionet
Kur Petrit Vasili kërcënonte me bukën e gojës mijëra infermierë që t'i paguanin 3 000 euro "Kristalit" Policia ka arrestuar sot me urdhër të prokurorisë së Tiranës Ahmet Muça, pronarin e ish-universitetit privat "Kristal".
Po Petrit Vasili kur do të arrestohet? Arrestimi i pronarit të ish-Universitetit "Kristal" është lajmi kryesor i ditës së sotme. Prokuroria e akuzon Muçen se k
Berishës nuk i del inati me Artan Hoxhën, tani sulmon edhe Eni Vasilin Sali Berisha ka reaguar sërish në lidhje me debatin e mbrëmshëm me gazetarin Artan Hoxha duke rreshtuar një sërë akuzash