999 rezultate për

vasili

SHBA i refuzon vizën Petrit Vasilit “Zëri i Amerikës” zbuloi të enjten një detaj të bujshëm gjatë intervistes me kryetaren e LSI Monika Kryemadhi në Shtetet
Shoqërohet në polici një vajzë për parrullat ndaj ambasadorit (FOTO LAJM) Ish-kryetari i grupit të LSI-së Petrit Vasili denoncon në faqen e tij në rrjetet sociale se një nga personat që shkroi p
Plas në studio: Largohu nga emisioni dhe shiko çfarë të shkruajnë në SMS Mbrëmjen e djeshme në emisionin”360 Gradë” gazetarja Sonil Meço dhe aktori Laert Vasili kanë ashpërsuar tonet mes njëri-
Petrit Vasili: Çfarë janë dëshmorët dhe gjaku i tyre për Edi Ramën? Në një postim në rrjetin social Facebook, Petrit Vasili ka ironizuar kryeministrin Rama. Ai shkruan: “Sot Edi Rama me
Laert Vasili debat të ashpër me gazetarin: Mos më ndëprit se do të kthehem keq Aktori Laert Vasili, ka debatuar ashpër me gazetarin Gentian Gaba, ndërsa e ka paralajmëruar se nëse e ndërpret do t’i k
Vasili publikon raportin e OSBE-ODIHR, denoncon aktin e shitblerjes së votave nga PS Kreu i Grupit Parlamentarë të LSI-së, Petrit Vasili ka denoncuar nëpërmjet një postimi në facebook aktin e shitblerjes s
Inxhinieri la Londrën për të, Eni Vasili tregon kur do të martohen (FOTO LAJM) Eni Vasili është kujdesur që gjithnjë ta mbajë lidhjen e saj sa më diskrete të jetë e mundur. E ftuar së fundmi në emisi
Eni Vasili do të veshë fustanin e bardhë, por pas zgjedhjeve Eni Vasili është kujdesur që gjithnjë ta mbajë lidhjen e saj sa më diskrete të jetë e mundur. Si rrallëherë, ajo u fotog
"Rama e SHISH puç antikushtetues ndaj qytetarëve" Kreu i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka hedhur akuza të forta ndaj kryeministrit Edi Rama dhe Shërbimit Infor
"Nuk e ha ... kot sa krahu", Vasili i përgjigjet Baton Haxhiut Analisti nga Kosova, Baton Haxhiu është një mbështetës i hapur i mazhorancës në Shqipëri. Ai mbrëmjen e djeshme ka b
Gjykata e Apelit të enjten do të vendosë për Koçan dhe Aviroviq Gjykata e Apelit të enjten në seancë publike do të vendos për dënimet me burg të biznesmenit Sead Koçan dhe drejtuesit t
Mos më çaj b*thën, gjuhë rrugeçërish në Kuvend (VIDEO) Ndërsa ministrja e re e Financave Anila Denaj ka marrë fjalën në seancën plenare, opozita është rebeluar dhe nuk e ka le
Deputeti shpërthen ndaj Ramës: Fundi i botës, lidheni këtë budalla Deputeti i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar ashpër ndaj deklaratave të Kryeministrit Rama në lidhje me gazetarët në vend
Laert Vasili përplaset ashpër me studentët në emision, dridhet nga inati (VIDEO) Aktori dhe regjisori Laert Vasili, ditën e djeshme është përplasur ashpër me studentët në emisionin “360 gradë”. "Sh
E mbante fshehur, zbulohet partneri i Eni Vasilit (FOTO LAJM) Ka 20 vite në ekran dhe po kaq vite që na ka mësuar me faktin që kuriozitetin tonë të mos e shtrijmë përtej jetës së saj
Plas “sherri” mes Altin Bashës dhe Laert Vasilit: O zëdhënës i qeverisë Një debat ka shpërthyer mes dy regjisorëve Altin Basha dhe Laert Vasili. Ata janë përplasur dhe kanë hedhur shumë aku
Ekstremistët grekë sulmojnë Laert Vasilin pas deklaratave për terroristin Katsifa (FOTO LAJM) Mediat pranë ekstremit të djathtë në Greqi kanë sulmuar sot aktorin Laert Vasili për deklaratat e tij kundër shovinizmit
“Më prangosën për ditëlindje se këndova labçe në Athinë, në kafet shqiptare dëgjohet muzike greke" I ashpër ka qenë debati në lidhje me minoritetin grek në Shqipëri, marrë shkas nga vrasja e dropulitit Kostandin Kaçifa
Rama i gatshëm të hetohet, i quan "gjysmagjela" Spahon dhe Vasilin Kryeministri Edi Rama, ka reaguar menjehere pas padise se dorezuar sot ne Prokurorine e Tiranes, nga PD-LSI, per kerceni
Sonte do t'i thyeja në mes Fevziun dhe të tjerët... Nga Erl Kodra Unë sonte nuk mund të shkruaj tekst normal. Domethënë, nuk mund të shkruaj me një linjë të saktë a