999 rezultate për

vasili

Monika Kryemadhi i përvishet në fytyrë Eni Vasilit: Je servile ndaj Ramës Një debat i nxehtë është hapur në studion e "Open" mes Kryemadhit dhe analistëve në studio. “Familja Lala është vrarë
"Lëre Tit Vasilin tani se është shoku yt, jo i imi": Rama i përgjigjet mjekes (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka vizituar Qendrën Spitalore Universitare "Nënë Tereza", për të parë dëmet e shkakt
Plas sherri mes dy politikaneve, shpërthen banori: Ju jeni lav*re! Ka degjeneruar në debate e ofendime situata tek godina 15 në Qytetin Studenti, ku ju kërkohet banorëve të braktisin godi
Plas sherri live, Eni Vasili i përvishet Klevis Balliut: Kërko falje ose jashtë! "Klevis mos ndërhy, kërko falje për dhunën ndaj gazetarëve, ose do të nxjerr jashtë" Debate të forta në emisionin “Op
Politikani e pranon publikisht: I njohim bandat, kemi frikë t’u përmendim emrat Mbrëmjen e sotme në studion e “Open” në Top Channel u diskutua për lidhjen e bandave me politikën. Ish-deputeti Agro
Bëri thirrje për luftë, mbërrin në prokurori dosja e nënës së Kacifas Ditën e sotme në Prokurorinë e Gjirokastrës kanë mbëritur materialet hetimore lidhur me nënën e ushtarit të ndarë nga je
Kujtim Gjuzi kapet me Linda Rein: Mos më thuaj mua zemër, s'do bëhesh kurrë nënë Kujtim Gjuzi i ftuar në “360 gradë” i tha Linda Reit se nuk mund të fitojë shansin që të quhet nënë. Gjuzi ia ndaloi
Drama e Alvin Berishës, përlotet Eni Vasili live në studio Eni Vasili, gazetarja e emisionit “Open” dhe të ftuarit në këtë studio janë përlotur të gjithë mbrëmjen e sotme. Tek
U tregoi gishtin e mesit shqiptarëve,shpërthen ish-deputeti: Turp të kesh, Bochardt Non Grata Ish deputeti Petrit Vasili ka reaguar ashpër pas veprimit të turpshëm të ambasadorit të OSBE-së në Tiranë, Bernd Bochard
Vetëm dy javë në krye të ARRSH, dorëhiqet Vasilika Vjero Vasilika Vjero ka dhënë dorëheqjen nga detyra, si drejtoreshë e Autoritetit Rrugor (ARRSH), vetem dy javë pasi ishte emë
Petrit Vasilit i është refuzuar viza për në SHBA, reagon Kryemadhi Në emisionin ‘Open’ të Eni Vasilit, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka sqaruar lajmet se Shtetet e Bashkuara të Amerik
Kush i shërben Ramës shpërblehet: Ky është posti i rendësishëm që iu dha Laert Vasilit Kryeministri Rama ka shpërblyer një ndër mbështetësit më të flaktë të tij kohët e fundit të televizionet shqiptare duke
Përçarje në LSI, Vasili kundër Metës: Druaj se presidenti po flet kot ! Pak ditë më parë e gjithë Lëvizja Socialiste për Integrim ishte në krah të presidentit. Por, lëvizjet e fundit politike
Meta shmang Kryemadhin dhe takon Vasilin nga LSI Presidenti i vendit vijon takimet me përfaqësuesit e opozitës pas thirrjes që u bëri dje. Pas takimit me Bashën në or
Vasili pas shtyrjes së negociatave: "Urime të marrit të Surrelit" (VIDEO) Lidhur me vendimin për shtyrjen e negociatave, ka reaguar dhe ish-kreu parlamentar Petrt Vasili. Vasili shprehet se
Vasili: Shikoni si e mbronte Rama-Dakon muaj më parë (VIDEO) Ish-deputeti i LSI-së Petrit Vasili në një postim në facebook ka punlikuar një video të kryeministrit Edi Rama, të 12 ma
Salianji i kthehet keq Vasilit: Rol gay kishe (VIDEO) Një debat me pullë të kuqe është zhvilluar mbrëmjen e djeshme mes ish-deputetit democrat Ervin Salianji dhe aktorit Laer
Vasili sulmon zyrën e BE në Tiranë: Kanë fshehur kushtet për negociatat Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka kundërshtuar reagimin e zyrës së BE në Tiranë duke e quajtur atë larg realitetit
Letra e tretë e Ramës, reagon Vasili: Nuk i përgjigjen, e konsiderojnë "të vdekur" Pas letrave të njëpasnjëshme për të ftuar Bashën në dialog, Rama ende nuk ka marrë një përgjigje konkrete. Sot u nis l
Vasili i drejtohet Ramës: "Të tallin… je nja 10 vjet prapa..." Ish-deputeti i LSI-se, Petrit Vasili ka reaguar pas deklaratave te Rames te bera sot gjate prezantimit te platformës “E-