999 rezultate për

varri

Secili në vende të ndyshme, detaje për varrimin e viktimave Kreshnik Krasniqi, të cilit dje iu vranë gruaja dhe nëna nga babai i tij dhe ky i fundit vrau edhe veten, ka njoftuar pë
Gazeta gjermane merr pjesë në varrimin e Murataj, dalin pamjet nga ceremonia (FOTO LAJM) Gazeta Bild, më e madhja në Gjermani, vazhdon t’i bëjë jehonë historisë së grabitjes në Rinas. Madje gazeta ka dërgua
Mes maleve të Tropojës, sa persona morën pjesën në varrimin e grabitësit Admir Murataj (VIDEO) Familjarë dhe të afërm i kanë dhënë lamtumirën e fundit, Admir Muratajt, grabitësit që humbi jetën tre ditë më parë në n
Tragjedi gjatë varrimit të reperit të vrarë, një i vdekur tre të plagosur Për të gjithë që nuk janë të informuar reperi i njohur amerikan Nipsey u qëllua për vdekje me 31 mars të këtij viti.
Trazoi burgun 313 se nuk i dhanë leje për varrimin e vëllait, shpjegohen "Burgjet" Ditën e sotme ka patur një situatë të tensionuar në burgun e sigurisë të lartë në Tiranë, 313. Disa të burgosur kanë shk
Vëllain e Admir Muratajt nuk u lejuan të shkonte në varrim, tensionohet situata në burgun 313 Tension në burgun 313 në kryeqytet. Aleksandër Murataj nuk është lejuar nga autoritetet e burgut të marrë pjesë në varri
"Smë japin leje për varrim, është djalë nane...", vëllai i Admir Murataj flet nga burgu (VIDEO) Aleksandër Murataj ka mohuar faktin se vëllai i tij, Admir Murataj ka qenë organizator i supergrabitjes së 10 mln e
FOTO +18/ Vdiq 34 vite më parë, si u nxorr nga varri Enver Hoxha në '92 Enver Hoxha, diktatori më gjakatar i Europës Lindore do të vdiste 34 vite më parë, pikërisht në 11 prill duke lënë pas n
Hapet LIVE varri i mumjes në Egjipt, kërkuesit bëjnë gjetjen e jashtëzakonshme (VIDEO) Shikuesit e Discovery Channel kanë patur mundësinë që të shohin live hapjen e varrit të një mumjeje në Egjipt, i cili be
Blindohet Shkodra, anëtari i grupit "Bajri" shkon për varrimin e babait Pasditen e sotme qyteti i Shkodrës ëshët blinduar nga forca të shumta policore. Bëhet e ditur se këto masa janë marr
Ulërima, dridhej toka nga rënkimet! Ushtari rrëfen tmerrin në varrin e Enver Hoxhës natën që vdiq (FOTO LAJM) Një histori e publikuar nga “Catholic World Report” mbi disa ngjarje të çuditshme në varrin e Enver Hoxhës natës që vdiq
Arta Marku "ua mbledh" Prokurorëve të Tiranës: Mos zvarrisni çështje Kryeprokurorja Arta Marku ka kritikuar sot fort punën e bërë nga Prokurorët e Tiranës, teksa ka qenë e pranishme në anal
Varroset në Gjilan vogëlushi shqiptar që u ther në Bazel Vogëlushi 7-vjeçar nga Kosova, i cili në mënyrë barbare është vrarë me thikë nga një zvicerjane në Bazel, do të varroset
Shifra kolosale nga varrimi i bosit të Gambinove Funerali i bosit të Mafias, Francesco ‘Franky Boy’ Cali u mbajt në New York dhe të pranishmit mbanin në duar trëndafila
Dëgjon zëra nga varri, telefonon policinë por habiten nga ajo që shohin (VIDEO) Një roje e varrezave në Peru pasi kishte dëgjuar zëra duke ardhur nga një varr, i kishte telefonuar me urgjencë policisë
Në Burrel plas kallashi për gropë varri (VIDEO) “Faktikisht i kemi pasur varrezat në një kodër tjetër, por ka që nga viti ’90 nuk na le njeri me varros atje, se i kanë
Detaje për ceremoninë e varrimit të veteranit Sot në Prejlep do t’i jepet lamtumira e fundit ish-luftëtarit të UÇK-së, Halim Tolaj. Për të nderuar veprën e Tolajt,
Besnikëri deri në fund, Nala prezente në varrimin e Emiliano Sala (FOTO LAJM) Vdekja e tragjike e Emiliano Salas, ishte një ngjarje shumë e rëndë për botën e futbollit. Mijëra lutje dhe shumë lot
Berisha kërcënon: Rama të ikë ose do ta zvarrisim Ish-kryeministri Berisha lëshoi deklarata të forta gjatë protestës së sotme duke thënë se Rama duhej të largohej ndryshe
Zhvillohet ceremonia e varrimit të disa prej viktimave në Gostivar Gostivari vazhdon të jetë në zi, pas humbjes së 14 jetëve në aksidentin fatal në afërsi të fshatit Llaskarcë. Rrugët