999 rezultate për

varreza

Qante çdo natë në varreza, kapet vajza që tmerroi qytetin (VIDEO) Policia lokale ka gjetur dhe kapur vajzën që për tre javë rresht tmerroi qytetin duke qarë çdo natë në varreza. Filli
Zbardhet misteri i vajzës që tmerroi qytetin duke qarë çdo natë në varreza (VIDEO) Policia ka gjetur vajzën që për pesë ditë më radhë frikësoi banorët e një qytetit Çorum në Turqi. Mësohet se ata kanë
Muxhahedinët kërkojnë varreza, banorët e Manzës ngrihen në protesta Komuniteti iranian prej pak kohësh është vendosur në zonën e Manzës në Tiranë. Por më të rregulluar problemin e stre
Luftar Pajës i heqin ilaçin e domosdoshëm: Është si të shkoj në varreza Udhëzimet e fondit të sigurimeve të detyrueshme të kujdesit shëndetësor kanë kufizuar përdorimin e disa medikamenteve të
Nusja e diktatorit Enver Hoxha publikon pamjet e rralla: Lavdi! (FOTO LAJM) Sot, më 5 maj, në ditën e Dëshmorëve nusja e Enver Hoxhës ka publikuar foto të veçanta të ish-diktarorit. Nusja e dik
Sherr për Enver Hoxhën, përplasje fizike tek Varrezat e Dëshmorëve (FOTO LAJM) Një sherr fizik mes ithtarëve të Enver Hoxhës dhe qytetarëve ka ndodhur vetëm pak minuta më parë tek "Varrezat e Dëshmor
Meta, Rama, Ruçi e Veliaj bëhen bashkë tek Varrezat e Dëshmorëve (FOTO LAJM) Ditën e sotme në Varrezat e Dëshmorëve po mbahen homazhe për dëshmorët e atdheut. Në këtë ditë të shënuar për vendin
"Lavdi Enver Hoxhës!", çfarë po ndodh tek Varrezat e Dëshmorëve (FOTO LAJM) Në një ditë të shënuar si 5 maji, dita e dëshmorëve, nuk mund të mungonin komunistët. Disa nostalgjike të Partisë Ko
Bashkia e Tiranës rehabiliton Varrezat e Dëshmorëve të Atdheut Respektimi i historisë është një nevojë për çdo vend të qytetëruar. Në prag të 5 majit, ditës së Dëshmorëve, Bashkia
I gjithë qyteti turk në kërkim të vajzës që qan natën pranë varrit (VIDEO) Një vajzë e re që shfaqet në një varrezë dhe qan përpara një varri për pesë net rresht ka shkaktuar kureshje në qytetin
Momente tmerri, burri filmon fantazmën në varreza (VIDEO) Një video e pabesueshme po qarkullon në internet ku një persona ka filmuar në varreza një hije që lëviz shumë shpejt.
Gjak, mbetje kockore dhe varreza masive: Zbulohet masakra në Tiranë (VIDEO) Dhjetra qen të vratë janë gjetur ditët e fundit në periferi të Tiranës dhe shoqatat për mbrotjen e kafshëve akuzojnë Bas
Ahmeti: Do të marrim nën menaxhim varrezat e dëshmorëve në Velani Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti tha se nuk mund të krahasohet asnjë sakrificë, me sakrificën të cilën e
Të pastrehët i shndërrojnë varret në vend për të fjetur (FOTO LAJM) Një varrezë e vjetër në Cambridge është shndërruar në vend gjumi për të pastrehët. Të pastrehët po hapin varret për t
Shkollë e varreza bashkë, skandali "alla shqiptar" në Kamzë (VIDEO) Varreza ngjitur me oborrin e shkollës! Pamja aspak e zakontë, është shumë e zakonshme për nxënësit e shkollës “Tahir Sin
Përfundon rehabilitimi i plotë i varrezave të Sharrës Baltë në dimër e pluhur në verë, kaos makinash, ndërtime pa leje e ambulantë që shisnin ku të mundnin. Kjo ishte pan
Dëmtohen varrezat në Prishtinë, ky është shkaku KMDLNj nëpërmes një letre i ka shprehur shqetësimin kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmetit në lidhje me gjendjen e varr
Ariela e Aldisoni do të prehen në të njëjtat varreza Ka ndërruar jetë një javë pasi u vetëplagos me armë zjarri, Aldison Belulaj. 23-vjeçari nga Fieri plagosi veten me ar
Horror në Lushnjë: Të vdekurit dalin nga varri, toka nuk i kalb trupat (VIDEO) Varrezat e 7 fshatrave të Lushnjës që ndodhen në Mazhaj janë përmbytur nga reshjet e ditëve të fundit. Banorët janë ala
Rrëfimi i Sadijes: Ditët e mia pa Dritëroin, në varreza shkoj më rrallë Nga Eni Vasili Kjo intervistë është pjesë e një cikli intervistash syresh të cilat mëtojnë të sjellin para lexuesve p