999 rezultate për

varr

"U dogjën edhe paratë që kisha ruajtur për varrim", të moshuarit bëjnë apel për strehim (VIDEO) Kanë kaluar 10 ditë nga djegia e 12 apartamenteve në Pogradec dhe autoritetet nuk kanë marrë asnjë masë për banorët që k
Nuk u lejua në varrimin e vëllait, autori i grabitjes së bankës në Rinas ka një tjetër kërkesë Ditën e sotme ka ndërruar jetë babai i Admir Murataj i cili mbeti i vrarë në grabitjen që u bë në Rinas para disa muajsh
Ngjela: Rama duhet të ishte nën hetim, shkon nga një varrim në një tjetër duke fshehur diçka I ftuar mbrëmjen e djeshme në AbcNeës, Avokati Spartak Ngjela tha se Prokurori i ri i Përgjithshëm Olsjan Çela është i a
"Duke ecur zvarrë në rrugët e Prishtinës", Nano: Pse Mustafa duhet të japë dorëheqjen Situata politike në Kosovë, pasi vendi është ende pa një qeveri, ishte tema e monologut të Mustafa Nanosn në “Provokacij
E pazakontë, prindërit "varrosin" fëmijët për së gjalli Fëmijët me aftësi të kufizuara në Indi janë "varrosur" të gjallë nga prindërit e tyre pasi mendonin se mund ti shëronin.
U zhduk në korrik, 26-vjeçari shqiptar gjendet i varur në pemë afër varrezave Një oficer grek ka gjetur të varur në një pemë trupin e një 26-vjeçari shqiptar, i cili ishte shpallur i zhdukur prej ja
Dramatike, nëna shqiptare: Kam fjetur në varreza bashkë me 4 fëmijët Bora Avdia është nënë e 4 fëmijëve dhe prej 3 vitesh nuk ka një banesë për të jetuar, por endet nëpër rrugë. Në një inte
"Kosovës thikën pas shpine", reperi shqiptar-Ramës: Gjaku i fëmijëve në varre... (FOTO LAJM) Vizita e presidentit të Serbisë në Tiranë, pak ditë pasi mohoi masakrën ne Reçakut, ka prekur dhe ka lënduar zemrat e sh
Kishit parë gjithmonë të kundërtën, grerëza helmon dhe tërheq merimangën gjigande (VIDEO) Një foto e pabesueshme që tregon një grerëzën duke zvarritur një merimangë gjuetare është bërë virale në internet. Im
“Vajza e 500 trëndafilave” përlotet për të dashurin e ndjerë: I shkoj te varri (VIDEO) Modelja dhe aktorja Nertila Kapaj, e njohur gjerësisht nën etiketimin “vajza e 500 trëndafilave” ishte e ftuar në “Ftesë
"Këngë varrimi", Robert Berisha "sulmon" publikisht Elvanën dhe Arilenën (VIDEO) Moderatori Eni Shehu çdo të hënë sjell në ekranin e TVSH, “Aperi Fest”. Ky program i është kushtuar të gjithë artist
Trupin e mbështjellë me qese dhe kokën diku tjetër, shkrimtarja e njohur gjendet mes pyllit (FOTO LAJM) Shkrimtarja e famshme britanike është gjetur ditën e sotme e varrosur në një pyll afër shtëpisë së saj. Prej ditësh,
Blogerja shqiptare: Nuk pranova të ktheheshim bashkë, më tërhoqi zvarrë… Gazetarja Zhaklin Lekatari ka treguar detaje nga jeta e saj private, duke pranuar se ka qënë e dhunuar nga ish- i dashur
E fiksuar pas teknologjisë, i krijojnë gurin e varrit në formën e i-Phone-it Zhvillimi i teknologjisë është aq i madh, saqë është ideuar edhe në një gur varri. Në Ufa të Rusisë ka një gur varri
Haradinaj: Zvarritja e ligjit për paga, skenar i qëllimshëm Haradinaj duke komentuar dërgimin e ligjit për paga, në Gjykatën Kushtetuse, tha se ai dyshon se zvarritja e këtij ligji
Maliqi sulmon Ramën: Boll si plak i moçëm e me çitjane në varrim, si nuk u shemb ky Kuvendi Deputeti Lefter Maliqi gjatë seancës së sotme plenare ka akuzuar drejpërdrejtë qeverinë për keqmenaxhimin e pasojave të
Rama nuk mban gojën e prek të lënduarit nga tërmeti: U dërguan kolonë në varr Kryeministri Edi Rama e ka lëshuar farë gojën ditën e sotme gjatë një takimi me banorët në zonën e ish-Kënetës në Durrës
Nuk mundi të vishej nuse, Stela varroset në Korçë e Almiri Thumanë Fati nuk deshi që Almiri dhe Stela të kurorëzonin dashurinë e tyre me një dasëm madhështore, ku ajo të vishej me të bard
Ishin të lidhur? Greg Rama nuk mungon në varrimin e mikëshës së tij që ia mori tërmeti Tërmeti i dy ditëve më parë ka marrë 42 jetë njërëzish, ka lënduar mbi 650 njerëz dhe ka shkatërruar qindra banesa duke
"Erdhëm nga kurbeti e të gjetëm gati për varr", rrëqeth djali i komisarit që humbi jetën (FOTO LAJM) Trmeti i 26 nëntorit ka shkaktuar deri më tani plot 40 viktima Një prej tyre është dhe komisari Bajram Hajdarmataj i cil