999 rezultate për

varr

Monika Kryemadhi: Shembja e Teatrit, varri i Edi Ramës dhe Erion Veliajt! Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi deklaroi se prishja e Teatrit është varri i Edi Ramës dhe Erion Veliajt. Në një int
Dje i morën zvarrrë, sot policët me dylbi shohin protestën nga tarraca (FOTO LAJM) Ditën e sotme po mbahet protesta pas shembjes së teatrit Kombëtar. Forca të shumta policie po vëzhgojnë nga tarracat
Qytetarët nisin protestën: Edhe serbi si ka tërheq femrat zvarrë si Veliaj e Rama Ditën e djeshme në orët e para të mëngjesit, u shemb Teatri Kombëtar. Sot, ka nisur protesta e thirrur nga Aleanca p
Tërheqje zvarrë dhe britma, si "shpërtheu" situata mes protestuesve dhe policisë Nuk ka qenë aspak e qetë situata të "Myslym Shyri" ditën e sotme. Vetëm pak minuta më parë, policia ka ndërhyrë me fo
Dhunë e tërheqje zvarrë, efektivëve të policisë u mungon numri identifikues Menjëherë pas shembjes së Teatrit Kombëtar, në vend kanë nisur protestat e qytetarëve por dhe artistëve. Sipas një nj
Murrizi sulmon ashpër PS-PD: Banda, shqiptarët të dalin e t’i marrin zvarrë! Deputeti Myslim Murrizi ka shpërthyer ndaj PD-PS, për pazar me reformën zgjedhore. Në studion e lajmeve, Murrizi tho
Lleshaj flet për qytetarët që u tërhoqën zvarrë nga policia: Asgjë e jashtëzakonshme! Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj mbrëmjen e djeshme në Opinion, ka sqaruar përplasjen e protestuesve të shoqërisë civ
Duke qarë edhe duke u përqafuar, ky është varrimi i pazakontë i pandemisë Vajtuesit u panë duke shtrënguar duart, duke u përqafuar dhe duke qëndruar në grup ndërsa kortezhi i varrimit u nis për
Kryemadhi lëshon gojën: Mos i thoni kafshë, Rama është zvarranik! Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, nuk ka të ndalur akuzat ndaj Ramës. Teksa moderatori Çim Peka e quajti kryeministr
Valltari i arkivolit: Do të doja ta çoja Ronaldinhon te varri i tij Benjamin Aidoo, njeriu që qëndron pas memeve virale duke vallëzuar me arkivol, thotë se ai do të ishte i nderuar që ta ç
Mjeshtër në grabitje, shqiptarët çajnë murin dhe zvarriten për të mos rënë alarmi (VIDEO) Kwto pamje, bwnw tw mundur arrestimin e dy shqiptarëve nga autoritetet italiane në Torino. Bëhet fjalë për dy grabitës,
Reagon gruaja që u tërhoq zvarrë nga policia: Nuk më shohin sytë nga dhimbja Protesta e sotme e shoqërisë civile në Sheshin Skënderbej u shoqërua me momente tensioni mes policisë dhe protestuesve.
U morën zvarrë mes sheshit, lirohen 14 personat që tubuan për "Ditën e Europës" (FOTO LAJM) Sot një grup qytetarësh u morën me dhunë nga Policia dhe u dërguan në komisariat. Ngjarja ndodhi në mes të sheshit "
Përplasje mes policisë dhe protestueve, tërhiqen zvarrë disa prej tyre (VIDEO) Kanë dalë sërish në protestë anëtarë të Shoqërisë Civile në sheshin “Skënderbej” në Tiranë. Ata protestojnë kundër sh
I jepet lamtumira Maks Velos Është përcjellë për në banesën e fundit nga një grusht njerëzish arkitekti dhe piktori i shquar Maks Velo. Varrimi i tij
U varros nga i biri, momenti kur policia nxjerr të gjallë nga varri të moshuarën (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Kinë ku policia ka zhvarrosur një grua të moshuar të varrorur të gjallë nga i biri.
Protestë në Sheshin Skënderbej, policia merr zvarrë "të pabindurit" Kanë dalë pamjet e momentit të shoqërimit të disa aktivistëve të shoqërisë Civile që kishin organizuar një protestë kund
TRAGJIKE/ Burri mbyt e varros gruan në shtëpi, pastaj denoncon se ajo është zhdukur Një burrë nga Minesota që pretendoi se gruaja e tij ishte zhdukur është akuzuar për vrasje pasi trupi i saj i mbytur u g
Ekzekutoi dy vëllezërit dhe i shkoi në varrim, si u fsheh Altin Ndoci nga familjarët Të tjera detaje zbardhen nga vrasja e vëllezëeve Haxhia, ku mësohet se autori i dyshuar Altin Ndoci, ka marrë pjesë në v
I dyshuari për ekzekutimin e vëllezërve Haxhia dënohet me burg: I kisha të afërm, i shkova në varrim Gjykata e Durrësit dha sot masën “arrest me burg” për dy autorët e dyshuar të dy vëllezërve në Durrës, Viktor dhe Besmir