999 rezultate për

varr

Adam Traore dhuron spektakël, shikoni sa mbrojtësa merr zvarrë (VIDEO) Sulmuesi i Wolves Adam Traore shpesh është vlerësuar për fizikun dhe shpejtësinë e tij, por këtë sezon është parë edhe p
Policia tërheq zvarrë protestuesit për mbrojtjen e lumenjve (VIDEO) Një përplasje mes qytetarëve dhe policisë së Shtetit ka ndodhur pak më parë në kryeqytet. Protestuesit kishin dalë në
Lazio me gjest për tu duartrokitur para ndeshjes me Atalantën Përpara ndeshjes së sotme Atalanta-Lazio në kuadër të javës së 27-ë të kampionatit italian, përfaqësuesit e klubit bardh
Terror i gjallë në Bulqizë: Maskat me armë në dorë hynë në lokal e zvarrisin 25 vjeçarin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur 3 ditë më parë në Bulqizë. Në fshatin Gjoricë, Bulqizë në një lokal të fshatit mësohe
Lala zbërthen njohjen e Noizy-t me Billën: Ishte në varrimin e tij Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar për "Opinion" se ka pasur takime me Billën duke sqaruar se víktima kishte miq edhe me
Sherr për tokat, pas konfliktit me sende të forta ndërron jetë 60-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër. Një konflikt me sende të forta është regjistruar ditën e sotme në fshatin
Shtyhet për në fundjavë ceremonia e varrimit të Moikom Zeqos, pritet të vijë i biri nga Amerika Ditën e sotme është ndarë nga jeta Moikom Zeqo, pasi nuk i mbijetoi dot sëmundjes së rëndë, prej së cilës vuante prej vi
Dëshmia e djalit të kapitenit të Zogut: Do t'ju tërheqim zvarrë, s'do vijë më kurrë koha e babait tuaj Është publikuar historia e panjohur të Rapo Binerit me origjinë nga fshati Fushë-Bardhë i Gjirokastrës, i cili pasi u di
Pamje nga ceremonia e varrimit të George Floyd (VIDEO) George Floyd i cili vdiq pas arrestimit nga policia në Minneapolis, do të varroset sot pranë nënës së tij në Houston Tek
Klodiana Lala: Atentatorët e Çapjas i pa një fëmijë 8 vjeç tek varrezat Gazetarja Klodiana Lala është shprehur se një fëmijë 8-vjeçar ka parë atentatorët e Ardian Çapjas, dhe i ka përshkruar a
Gjendet gjysëm i varrosur shqiptari në Itali, e shkuara e errët dhe pazaret e drogës Një shqiptar u gjet i vrarë nga Policia italiane. Pas disa orëve është bërë i mundur edhe identifikimi i kufomës. Ai ësh
I preu kokën bashkëfshatarit në mes të Korçës, vetëvaret në burg autori Akoma nuk është harruar ngjarja makabre në Korçë, ku Zamir Topi i preu kokën bashkëfshatarit të tij në mes të tregut.
Deputeti bën deklaratën e fortë: Shqipëria po mbushet me varreza greke me eshtra qensh Deputeti Kostaq Papa ka kërkuar në Kuvend më shumë vëmendje ndaj çështjes Çame, e cila sipas tij është lënë pas dore në
Mayweather i gatshëm të paguaj shpenzimet e varrimit të George Floyd Uebfaqja e TMZ Sports ka zbuluar këtë pasdite, duke detajuar se Floyd do të ishte i gatshëm të merrte përsipër shërbimet
Dorëheqja e mundshme e Vjosa Osmanit nuk mund të zvarrisë formimin e qeverisë Seancën për votimin e qeverisë së re, nuk mund të pengojë dorëheqja e mundshme e kryetares së Kuvendit, Vjosa Osmani. Në
E tërhoqën zvarrë se nuk vendosi maskë, gruaja i kafshon dorën policit (VIDEO) Rreth 400 persona morën pjesë në një ndeshje futbolli të paautorizuar dje në Strasburg, megjithë ndalimin për grumbullim
Po mblidhte kanaçe, policia bashkiake tërheq zvarrë qytetarin rom (VIDEO) Disa pamje të rënda janë bërë publike mbrëmjen e djeshme në rrjete sociale. Në video duket momenti i tensionit mes p
Çuditë me Teatrin, kush janë grupi i ekspertëve që "varrosën" 80 vite histori Bashkia e Tiranës në faqen e saj zyrtare e rendit Teatrin Kombëtar në atraksionet turistike. Madje duke bërë dhe një
"Bashkia më vrau djalin, nuk kam lekë ta varros", flet nëna e 4 vjeçarit në Berat Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat. Fëmija 4 vjeçar ndërroi jetë pasi pati kontakt me rrymën elekt
Djali i Edi Luarasit tregon dhunën te Teatri: Na tërhoqën zvarrë Një nga personat që është dhunuar nga policia gjatë shembjes së Teatrit është edhe djalit i artistes Edi Luarasi. Eld