999 rezultate për

vardi

Studenti i del përpara makinës me targa CD Nje djale, pjese e një grupi studentësh qe protestojne kunder armeve kimike i ka zënë rrugën një makine me targa diploma
Policia merr masa për protestën e opozitës Drejtoria e Policisë së Qarkut Tiranë ka hartuar Planin e Masave “Për Sigurimin e rendit e qetësisë dhe zhvillimin norma
Bulevardi i ri, Basha: Punimet, ritme të kënaqshme (FOTO-LAJM) Puna për ndetimin e bulevardit të ri të Tiranës si projekti me i rëndësishëm për kryeqytetin po ecën me ritme të shpejta
Kurban Bajrami, myslimanët falin namazin në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” (FOTO LAJM) Besimtarët myslimanë në mbarë botën festojnë sot Kurban Bajramin. Në Tiranë mijëra besimtarë myslimanë, ashtu si çdo vit
Ndërtimi i bulevardit të Tiranës, Bashkia zhvendos shtyllat e tensionit Pas zhvendosjes së linjës së tensionit të lartë nga bulevardi “Zogu i Parë”, sot Bashkia e Tiranës nis zhvendosjen e sh
Sir Alex: 8 sekretet që më bënë legjendë (FOTO LAJM) Njëzeteshtatë vite karrierë në një klub që, në thuajse tri dekada, do e shndërronte në një prej më të mëd henjve në hist
Nis puna për bulevardin e ri, Basha: Ditë historike “Copri Construction Enterprises LLW” është kompania kuvajtiane që është përzgjedhur si kompani e cila do të nisë ndërtim
Ndërtimi i bulevardit, pronarët e shtëpive: Basha po na grabit pronën Pronarët e shtëpive që do të shemben nga zgjerimi i bulevardit në rrugën "Skënder Kosturi", pranë Stacionit të Trenit pr
Bulevardi i ri i Tiranës, qeveria miraton vendimin për shpronësimet Qeveria miratoi sot vendimin “Për shpronësimin për interes publik të pronarëve dhe poseduesve të pasurive të paluajtshme
Miliona euro për për bulevardin nëntokësor në Shkup(FOTO-LAJM) Kompanitë e ndërtimit kërkojnë nga 67 deri në 92 milionë euro për të ndërtuar bulevardin nëntokësor nga godina e Qeveris
Bulevardi i ri i Tiranës, javën e ardhshme fituesi Javën e ardhshme, Bashkia e Tiranës do të përzgjedhë kompaninë e cila do të ndërtojë bulevardin e ri të Tiranës. 4 kompa
Bashkia hap tenderin për rehabilitimin e lumit të Tiranës Bashkia e Tiranës ka hapur tenderin ndërkombëtar për “Rehabilitimin e lumit të Tiranës dhe punimet respektive civile”. P
Filloi rikonstruksioni i bulevardit "Iliria" Sot filluan punimet për ndërtimin dhe rikonstruimin e bulevardit “ Iliria” duke filluar prej te rrethrotullimi në shesh
Shtatë kompani vazhdojnë garën për ndërtimin e bulevardit të ri të Tiranës Shtatë kompani vazhdojne garen per ndertimin e Bulevardit te Ri te Tiranes. Ne faqen e tij zyrtare ne Facebook, kryebash
J.Lo, yll në Bulevardin e Famës ennifer Lopez është nderuar me yll në Bulevardin e Famës në Holliwood. Këngëtarja dhe aktorja 43-vjeçare ishte shumë e e
Tiranë, përfundon rikonstruksioni i rrugës “28 Nëntori” Rruga “28 Nëntori”, një rrugë përgjatë së cilës ndodhet një pjesë e rëndësishme e historisë së Tiranës, Kulla e Sahatit,
Bulevardi i ri në kryeqytet, 15 kompani në garë për ndërtimin Kompani prestigjioze ndërkombëtare nga Gjermania, Austria, Italia, Kina, Kuvajti, Turqia, Emiratet e Bashkuara Arabe, po
Tiranë, përfundon rikonstruksioni i bulevardit “Petro Nini Luarasi” Kryebashkiaku Lulzim Basha mori pjesë sot në përfundimin e rikonstruksionit të plotë të bulevardit “Petro Nini Luarasi”
Tender ndërkombëtar për ndërtimin e bulevardit të ri të Tiranës Bashkia e Tiranës njoftoi sot hapjen e tenderit ndërkombëtar për ndërtimin e bulevardit të ri të Tiranës. Do të jenë 61.
Projekti për bulevardin, Berisha: Një epokë e re nis për Tiranën Kryeministri Berisha njoftoi sot përcaktimin e autoritetit kontraktues për zbatimin e projektit për bulevardin e Tiranës