999 rezultate për

vangjush

Rama mbron Vangjush Dakon: S’ka faj gogoli, por gjykata Kryeministri i vendit, Edi Rama është përballur me komentues të shumtë në “Facebook”, të cilët e kanë kritikuar në lidhj
Ja kërkesa e PD për shkarkimin e Vangjush Dakos (FOTO LAJM) Këshilltarët bashkiakë të Partisë Demokratike në Durrës dhe deputetët e këtij qarku, kanë dorëzuar dje në zyrën e kryemi
Blushi: Vangjush Dako bëri sekserin mes vrasësit dhe gjykatësit (VIDEO) Deputeti Ben Blushi ka akuzuar qeverinë, se ka lidhje të ngushta me krimin. Sipas Blushit, qeveria ndihmon kriminaliteti
Lirimi i Lul Berishës/ Basha takon Llallën, kërkon hetim për Vangjush Dakon Kreu i PD, Lulzim Basha, ka shkuar në zyrën e Prokurorit të Përgjithshëm, Adriatik Llalla, menjëherë pasi i kërkoi atij
Ultimatumi i Bashës: Të shkarkohet menjëherë Vangjush Dako! Lulzim Basha ka kërkuar sot nga qyteti bregdetar i Durrësit shkarkimin e Vangjush Dakos. Deklarata e Bashës ka ardhu
ZBARDHET DOKUMENTI/ Vangjush Dako: Lironi Lul Berishën, e punësojmë në Bashki “Birn” dhe “Zëri i Amerikës” kanë publikuar sot vendimin e lirimit të Lul Berishës, i njohur si kreu i Bandës së Durrësi
Tritoli në Durrës/ Shënjestra e atentatit nëndrejtori i ALUIZNI-t, kushuri me Vangjush Dakon Personit që iu vendos lëndë plasëse në makinë në qytetin e Durrësit është nëndrejtori i ALUIZNI-t në qytetin bregdetar d
Vangjush Dako kërkon përjashtimin e Blushit nga PS Pas mbledhjes qe u zhvillua për Asamblenë e PS-së burime nga Opinion.al thanë së qendrimi i kryetarit të bashkisë së Dur
Gjendet një i vdekur në trotuar, dyshohet se ishte endacak Një endacak dyshohet se ka humbur jetën natën e kaluar në një trotuar në Tiranë. Burri me moshë rreth 40 vjeç është gjet
Berisha: Shullazi mori peng Dakon Duke folur nga foltorja e Kuvendit, ish-kryeministri Sali Berisha tha se Emiliano Shullazi ka marrë peng për një natë kr
Mbyllet numërimi në Durrës, Dako fiton thellë përballë Dumës, 13.700 vota plus Kandidati i ASHE-së, Vangjush Dako ka siguruar mandatin e tretë si kryebashkiak i Durrësit. Dako ka triumfuar me një
Dokle i lumtur për Dakon: Më i sulmuari nga Berishë-propi Deputeti i PS, Namik Dokle, me anë të një statusi në Facebook i ka uruar paraprakisht fitoren kryebashkiakut të Durrësit
Dako në avantazh ndaj Dumës me 1706 vota Një surprizë e vërtetë ka qënë gara për Bashkinë e Durrësit, ku kandidati Vangjush Dako ka një avantazh të dukshëm nga k
Përplasje kokë më kokë, Dako i'a kthen me të njëjtën monedhë Dumës (VIDEO) Vijon dueli i hapur mes Dakos dhe Dumës në rrjetet sociale. Pas akuzës së parashtruar në Facebook nga Grida Duma se Vang
Basha: Vangjush Dako po sulmon me banda fushatën e PD Gjatë një takimi të mbajtur me banorët e lagjes Nr 9 në Durrës, kryetari i PD, Lulzim Basha, ka dënuar incidentin e ndod
Unioni i Gazetarëve ndan çmimet për gazetarët më të mirë (FOTO-LAJM) Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë Z. Ilir Meta, mori pjesë sot në ceremoninë e ndarjes së çmimeve, organizuar nga Unioni
Unioni i Gazetarëve ndan çmimet "Vangjush Gambeta" Unioni i Gazetarëve Shqiptarë ndau të premten çmimet "Vangjush Gambeta" për raportin më të mirë ekonomik të botuar në Sh
Durrës, fiton Dako me 3584 vota Ka përfunduar procesi i numërimit të votave në Durrës, ku fituesi i kësaj bashkie është Vangjush Dako i Aleancës për të
Rama vazhdon të kryesojë me 182 vota diferencë UPDATE 08:41 - Pas përmbytjes së rezultatit nga Lulzim Basha, Edi Rama sërish ka kaluar në epërsi. Sipas të dhënave të d
Vangjush Dako leads in Durres In the counting process in the CEAZ number 8, in Durres the progress is very slowly. Until now are counted only 15 out