999 rezultate për

vangjush

Basha egërson tonet: Këta kryebashkiakë duhen arrestuar Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka akuzuar sërish kryeministrin Edi Rama për lidhje me bandat e kriminelët. Ai
Dako i përgjigjet Berishës: S'ma ha qeni shkopin mua, shih Lulzimin tënd Ditën e djeshme ish-kryeministri Sali Berisha akuzoi kryebashkiakun e Durrësit për ndërtimet tek disa palate në zonën e
“Njeriu i mirë”, Vangjush Furxhi (VIDEO) Aktori Vangjush Furxhi lindi në Korçë më 24 mars 1943. Ai përfundoi studimet për aktor në shkollën e lartë pranë Teatrit
Mbetet jashtë Agron Duka, Vangjush Dako e bën të pamundur Durrësin për PD Po vijon numërimi i votave në qarkun e Durrësit. Sipas rezultateve të deritanishme rezulton se Partia Socialiste po ruan
SONDAZHI I ALBEU.COM/ Vangjushi apo Lefteri, kush e ka "timonin" e Durrësit? (FOTO LAJM) Albeu.com publikon sot gjithashtu të dhënat e sondazhit për qarkun e Durrësit, nga i cili pritet të dalin 14 mandate, pë
Vangjush Dako kapet “mat”, shikoni çfarë ishte duke bërë shumë pranë mitingut të LSI (FOTO LAJM) Këtë të enjte Lëvizja Socialiste për Integrim ka mbyllur fushatën e saj elektorale në qytetin e Durrësit. Në miting m
Shpërthimi në shtëpinë e ish-kreut të PS-së, Vangjush Dako e nxorri nga burgu Vetëm pak kohë më parë në media u bë bujë e madhe për lirimin e Lulzim Basha, lirim për të cilin doli garant Bashkia e D
Rama drekon me Vangjush Dakon në Durrës (FOTO LAJM) Kryeministri Rama dhe kreu i Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako janë parë mesditën e sotme duke drekuar së bashku. K
Vangjush Dako sulmon Blushin: Sekser i sëmurë për para që bën si shkrimtar Kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, ka sulmuar ashpër deputetin Ben Blushi pas akuzave të këtij të fundit të
Rama i merr celularin Vangjush Dakos e telefonon Bushatin: O Ditmir…(VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka drekuar sot më peshkatarët në Durrës. Duke folur për punë që ka bërë qeveri për tu ardhur në nd
Rama kujton historinë në Durrës: Për pak na iku Vangjushi... Kryeministri Edi Rama nuk i kurseu batutat gjatë fjalimit të tij për në cerëmoninë e nënshkrimit të paktit kombëtar të m
Nga kafja me Olsi Ramën tek dreka me policinë, roli i Dakos në ikjen e Tahirit Ditën e sotme Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri dha dorëheqjen nga detyra e tij. Gjatë mesditën së sotme Tahiri zh
Vangjush Dako thyen ligjin, hedh beton në zonën ku e ndaloi Gjykata Kryebashkiaku i Durrësit thyen vendimin e Gjykatës Administrative, e cila pak ditë më parë vendosi që të ndaloheshin pun
Protesta e opozitës, Berisha: Durrësi po shkatërrohet njësoj si Palmira nga ISIS-i Ditën e sotme para kryeministrisë vazhdon protesta e Partisë Demokratike në ditën e 6-të të saj ku ish kryeministri Sali
“Debil, budalla, parazit ordiner…” Çfarë nuk u dëgjua në debatin Blushi-Klosi Ben Blushi pati dje një përplasje të ashpër në Kuvend me ministrin e Mirëqenies, Blendi Klosi, të cilin e ka quajtur var
Vangjush Dako të hënën në Kuvend, ja arsyeja Pas kërkesës së opozitës, Komisioni për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik ka vendosur që të thërrasë në një seancë
Akuzat e Lefter Kokës, Saimir Tahiri shfaqet në krah të Vangjush Dakos Gjatë ditëve të fundit ka pasur përplasje të nxehta brenda koalicionit qeverisës PS-LSI ku akuza të ndërsjellta janë bër
Vangjush Dako 1,5 miliardë lekë për sheshe dhe rrugë, 78 soba me dru për shkollat 11.8 miliardë lekë ka planifikuar Bashkia e Durrësit për investimet në infrastrukturën rrugore për vitin 2017, deri në 2
Reagon Vangjush Dako: Nuk i marr seriozisht deklaratat e Lefter Kokës Një ditë pas deklaratave të Ministrit të Mjedisit, Lefter Koka kundër kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako ka reagu
AKUZAT/ Bojkotohet Lefter Koka, reagon Vangjush Dako Shpërthimi i Lefter Kokës tregoi pjesën e dukshme të situatës mes Partise Socialiste dhe Lëvizjes Socialiste për Integri