999 rezultate për

vangjush

"Thuaj Vangjushit t'i japim ndonjë...", përgjimet e Dakos me Avdylajt para e pas zgjedhjeve (VIDEO) Në përgjimet e grupit të “Avdylajve” është përfshirë edhe kreu i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako. Edhe pse në dosjen
Dosja 339, dalin përgjimet e Vangjush Dakos Vangjush Dako, kryetari i Bashkisë së Durrësit, rezulton të jetë përgjuar nga Prokuroria e Krimeve të Rënda në një bised
“Rama po përpiqet ta fshehë, dokumenti ku Avdylajt kërkojnë ndihmën e Dakos” Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetin spcial Facbeook një dokument që sipas tij Rama po përpiqet ta fshe
Vangjush Dako nën hetim për lidhje me grupet kriminale? Prokuroria e Përgjithshme ka mohuar të këtë një urdhër-arresti të lëshuar ndaj kryetarit të Bashkisë së Durrësit Vangjus
"Xhuxhi", a del Vangjush Dako në përgjimet që burgosën vëllezërit Avdyli? Goditja e grupit të Avdylajve të arrestuar si trafikantë droge po serviret nga opozita si një lëvizje e parakohëshme për
Basha nxjerr emrin: Ky është "peshkaqeni" që nuk u kap sot Kryedemokrati Lulzim Basha e ka cilësuar një dështim operacionin për arrestimin e 27 personave në Shqipëri pasi sipas ti
Basha vendos në shënjestër Vangjush Dakon, ky është veprimi i radhës Pas Shkodrës dhe Elbasanit, opozita pritet të vendosë në qendër të vëmendjes provlemet me krimin e organizuar edhe në Du
Bashkohen PD dhe LSI, rrëzojnë Vangjush Dakon Dy forcat më të mëdha opozitare, Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim kanë bashkuar votat këtë të hënë
Historia e Vangjushit nga Durrësi: Merrja borxhe, s’e mbaja dot familjen (VIDEO) Vangjush Xoxi është bërë shembull i kryeministrit Edi Rama se si pas daljes nga skema e ndihmës ekonomike ka siguruar pu
Kërkohet arrestimi i Arben Ahmetajt, Vangjush Dakos, Qazim Sejdinit dhe Saimir Tahirit Kreu i demokratëve Lulzim Basha ka reaguar për herë të parë sot edhe për arrestimin e kryebashkiakut të Lezhës, Fran Frr
Qazim Sejdinit i çuan arkivol, kërcënohet me jetë kryebashkiaku tjetër socialist Ndërkohë që FNSH ka zbarkuar tashmë në Elbasan pas rritjes së ndjeshme të kriminalitetit mes bandave dhe kërcënimit të k
Denoncimi: Saimir Tahiri 4 orë me Dakon në restorant në Durrës Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar nëpërmjet rrjetit social Facebook se sot në Durrës është takuar Saimir Tahir
Zbardhen detajet e dosjes, Dako biseda me trafikantët kosovarë Kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako është vënë në qendër të vëmëndjes pasi në media kanë qarkulluar lajme se ekziston
Si u transferua në Shkodër prokurori pasi kishte në dorë dosjen e Dakos Kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako është përfolur prej disa ditësh se është përgjuar dhe i janë zbuluar lidhje me t
Deklarata tronditëse: “Eulex” ka sjellë dosje për Vangjush Dakon Pak pasi Kryetari i PD-së Lulzim Basha doli dhe akuzoi Vangjush Dakon së ka marrëdhënie me një bandë kriminale, kanë fil
Vangjush Dako i përgjigjet akuzës së Bashës: Këtë gjë nuk e bëj dot për PD Kryetari i Partisë Demokratike në një konferencë për shtyp ditën e sotme, ka zbuluar se kryebashkiaku i Durrësit Vangjus
Basha zbulon skandalin: Vangjush Dako është kapur mat me kriminelët Kryetari i Partisë Demokratike në një konferencë për shtyp ditën e sotme, ka zbuluar se kryebashkiaku i Durrësit Vangjus
Nga refuzimi i postit të ministrit tek anulimi i vizës amerikane! A ka nisur "disheza" edhe për Vangjush Dakon? Vendimi i ambasadës së SHBA-ve për anulimin e vizës së kreut të Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako si edhe familjes së
Krimi dhe droga, Basha i kujton Ramës Qazim Sejdinin dhe Vangjush Dakon (VIDEO) Kreu i demokratëve Lulzim Basha theksoi gjatë fjalës së tij se është fakt se droga dhe varfëria e popullit shkojnë njëko
Vangjush Dako, kryebashkiaku që ka përgjime me kriminelë?! Ndërkohë që është përfolur në media se një kryetar bashkie ka përgjime ku është implikuar me kriminelë, kreu i opozitës