E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

value

Serie A, Milan dhe Juve me hap kryesuesi (VIDEO) Milani ka mposhtur sot Atalantan, në fushën e kësaj të fundit dhe është ngjitur në krye të Serisë A me 37 pikë. Kuqezinj
Ja oferta e Arsenal për talentin e Anderlecht (VIDEO) Arsenal po përgatit goditjen e merkatos së janarit, me një ofertë për sulmuesin argjentinas të Anderlecht, Matias Suarez
Aksidentohet Mircea Lucescu (VIDEO) Ka përfunduar në spital trajneri i Shakhtar Donetsk, Mircea Lucescu, pasi u përfshi në një aksident rrugor me makinën e
Familja e heroit kërkon ndihmë (VIDEO) Ata shkuan për të përmbushur një amanet por neve na la një amanet për të kujdesur për familjen e tij. Jo me heshtje por
Të sfidosh vdekjen në 400 m lartësi (VIDEO) Një grup aventurierësh norvegjezë kryen një arritje të rrallë, e cila i vendosi në faqet e para të shumë revistave e gaz
Si kjo penallti nuk keni parë (VIDEO) Penallti na ndodh shpesh të shohim nëpër ndeshje të ndryshme futbolli. Ndonjëherë me të drejtë, ndonjëherë edhe kur nuk
Yjet e futbollit në spotin e Fifa12 (VIDEO) Video-lojërat e Fifa-s kanë lancuar një klip për krishtlindjet, duke reklamuar kështu lojën më të re Fifa 12. Në këtë vi
Agon Mehmeti: Unë Inzaghi i ri i Serisë A (VIDEO) Mos e krahasoni me Ibrahimoviç por me dy idhujt e tij Inzaghi dhe Milito. Palermo ka prezantuar dje blerjen e saj të fun
Everton, portieri gol nga 102 metra (VIDEO) Dukej sikur një ëndërr e bukur, por nuk zgjati shumë. Tim Howard nuk e çoi deri në fund figurën prej heroi për ekipin e
Ja si fillon dhuna (VIDEO) Një ngjarje interesante ka ndodhur në futsal, në ligën iraniane. Ndërsa lojtari i një skuadre iraniane ishte pranë g
Kinezët në radhë për të blerë iPhone 4S (VIDEO) Kinezët kanë pritur gjatë për telefonin e ri të Apple, iPhone 4S. Kompania amerikane më në fund ka bërë të ditur se tash
Ku e ka xhepin Wenger (VIDEO) Përveçse humbi në ndeshjen kundër Fulhamit, Wenger ka pasur edhe probleme të tjera. Kjo pasi siç shihet në këtë video të
Joachim Loew le me gojë hapur brazilianët (VIDEO) Gjatë miqësores së luksit mes Gjermanisë dhe Brazilit e luajtur në muajin gusht, përveç fitores së gjermanëve, ra në sy
Spanjë, futbollisti që i mbijetoi infraktit (VIDEO) Miguel Garcia, një ish-futbollist profesionit, nuk e kishte menduar kurrë se një ndeshje e zakonshme e Kategorisë së Dyt
SHBA, Parada 123 e Trëndafilave (VIDEO) Dhjetëra-mijëra spektatorë kanë qendruar përgjatë itenerarit të caktuar prej gati 9 kilometrash në Pasadena të Kaliforni
Ai se eu te puego, Neymar feat. Michel Telo (VIDEO) 2011 ka qënë pa dyshim viti i Neymar. Fenomeni brazilian shpërtheu gjatë vitit që lamë pas me fanellën e Santosit dhe at
Handanoviç, Lojtari i Vitit në Slloveni (VIDEO) Bis për Samir Handanoviç. Portieri slloven i Udineses është zgjedhur për të dytin vit rradhazi "lojtari slloven i vitit"
Supergoli i parë për 2012-ën vjen nga Arabia (VIDEO) Supergoli i aprë për vitin e ri 2012 vjen nga Arabia Saudite. Në sfidën mes Al Ettifaq dhe ish skuadrës së tij, Al Alhy,
Brazil, Romarinho në hapat e të atit (VIDEO) Shkëlqen me Vaso da Gama në moshën 18-vjeçare Romarinho, djali i ish kampionit brazilian Romario. Sulmuesi edhe ps
Liverpool i dobët për City-n (VIDEO) Manchester City ka deklasuar Liverpoolin me rezultat 3:0, në derbin e zhvilluar të martën mbrëma në kuadër të xhiros se