999 rezultate për

value

Australi, supergol dhe sherr për Berishën (VIDEO) Besart Berisha vazhdon të shkëlqejë në kampionatin australian të futbollit. Sulmuesi kosovar i Brisbane Roar i ka dhurua
P. League: Fitojnë United dhe Chelsea, ndalet Liverpool (VIDEO) Sapo kanë përfunduar 7 nga ndeshjet e javës së 21-të të Premier League-s angleze dhe Manchester United arrin kreun e për
Barcelona siguron talentin e United (VIDEO) Pasi refuzoi rinovimin e kontratës me Manchester United, mesfushori i datëlindjes 1993 Ravel Morrison do ti bashkohet Ba
FSHF tenton të bindë talentin e Arsenal (VIDEO) Drejtues të Federatës Shqiptare të Futbollit janë hedhur sërish në sulm për të bindur mesfushorin kosovar të Arsenalit,
Madonna akuzon Lady Gaga (VIDEO) “Kjo melodi më duket e njohur”. Gjatë një interviste me gazetaren Cynthia McFadden, këngëtarja Madonna është shprehur e
Inter, afrimet dhe largimet e sulmit zikaltër (VIDEO) Është moment shumë i rëndësishëm për repartin ofensiv të Inter: zikaltrit nuk janë të fokusuar vetëm te Carlos Tevez, po
Pato-Kaka, po përsëritet e njëjta histori? (VIDEO) Në vitin 2009 ishte Manchester City, sot është Paris Saint Germain. Popozimet faranoike të klubit më të pasur në botë mb
Almeda Abazi, e treta në Turqi (VIDEO) Ka përfunduar aventura e bukuroshes shqiptare në “Dancing with the stars” në Turqi. Ish-Miss Globe Albania 2008 në pë
Golat më të bukur të javës (VIDEO) Ja disa prej golave më zë bukur realizuar në kampionatet europiane gjatë javës kësaj fundjave. Në videon që do të shihni
Shërbimi ushtarak pengon talentin të shkojë te City (VIDEO) Nir Biton është 20-vjeç dhe si profesion ka futbollin. Nënshtetas izraelit dhe arsyeja pse vazhdon të luajë për Ashdod n
Mancini-Gerrard, debat në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Në Angli edhe Carling Cup përjetohet tej mase. Në post-ndeshjen Manchester City-Liverpool e vlefshme për gjysëmfinalet e
Nga Amauri te Tevez, ja formacioni i emigrantëve (VIDEO) Nga Marcheti te Tevez, duke kaluar te Pizarro dhe Amauri. Ky është formacioni i të pa kënaqurve, emigrantëve, i atyre ka
Tottenham mposht Everton, -3 pikë larg City (VIDEO) Tottenham ka bërë detyrën ndaj Evertonit dhe pas javës së 20-të e shikon Manchester City e vendit të parë vetëm 3 pikë l
Napoli, sot është nata e Vargas (VIDEO) Është nata e Eduardo Vargas. Sot në mbrëmje blerja më e re e Aurelio De Laurentiis do të debutojë përballë 20 mijë tifoz
Gina Carano, boksieria e “nxehtë” (VIDEO) Ka mjaftuar vetëm një kërcim i shkurtër dhe sensual që Gina Carano të tërheqë mënjëherë vëmendjen e kamerave. Kampionia
Copa del Rey, Reali kalon makthin Malaga (VIDEO) Real Madrid vijon më tej rrugëtimin e tij në Kupën e Mbretit në Spanjë. Galaktikët arritën të fitonin minimalisht përba
Edhe Ben Arfa si Maradona (VIDEO) Në fillim ishte Messi e tani Ben Arfa. Në futboll është përhapur mania e kopjimit të golit të Maradonës, gol të shënuar
Eric Cantona sfidon Sarkozy për president (VIDEO) Eric Cantona zbret në fushën e lojës. Ish sulmuesi i Manchester United i ka dërguar një letër të përditshmes franceze "L
FIFA: Tre golat më të bukur të 2011-s (VIDEO) Futbollisti i talentuar brazilian, Neymar, i cili luan për skuadrën e Santosit ka fituar çmimin për golin më të mirë të
Allegri dhe Dybala, dy "çështjet" kuqezi (VIDEO) Është zhvilluar në shtëpi takimi mes Adriano Gallianit dhe Massimiliano Allegrit për rinovimin e kontratës së këtij të f