999 rezultate për

value

Hiti i Obamës më i klikuari në YouTube (VIDEO) Presidenti amerikan, Barack Obama vendosi të nisë me këngë fushatën e tij elektorale për rizgjedhjen në këtë post për nj
United më i mirë se Arsenali (VIDEO) Manchester United ka mposhtur me rezultat 2-1 Arsenalin, në derbin më të madh të kësaj jave në futbollin evropian, të zh
Fiton Manchester City, ruan kreun (VIDEO) Ndeshja mes Manchester City-t dhe Tottenham-it ka përfunduar me rezultatin 3-2. Në 45 minutat e para ndeshje ishte ne ni
Juventus përforcon kryesimin (VIDEO) Fitore e rëndësishme e Juventusit në ndeshjen e zhvilluar të shtunën mbrëma në Stadio Atleti Azzurri diItalia, si mysafi
Chelsea, 24 mln euro për talentin e Shakhtar (VIDEO) 24 milionë euro ofron Chelsea për të marrë mesfushorin brazilian të Shakhtar Donetsk, Willian. Sipas asaj që raporton
Premier League, Chelsea “shterpë” me Norwich (VIDEO) Chelsea bën tjetër hap fals në Premeir League teksa barazon pa gola përballë Norwich City. Ndeshja e sapo përfunduar u m
Arsenal-United, Wenger kërkon hakmarrje (VIDEO) Arsenali nuk dorëzohet, ndërsa Wenger nuk ngurron t’i shpallë luftë Manchester United në betejën e radhës në Premier Lea
Trezeguet e bën sefte me River Plate (VIDEO) I kanë mjaftuar 15 minuta lojë francezit David Trezeguet që të shënojë goline tij të parë me fanellën e River Plate fik
Reus-Herrman leksion Bayernit (VIDEO) Një gabim i Manuel Neuer i kushtonte tre pikët Bajernit në startin e kampionatit përballë Gladbahut. Në startin e fazës
Inter në çerekfinale (VIDEO) Interi me fitoren e shënuar sonte në shtëpi kundër Genoas me rezultat 2-1, ka arritur të kualifikohet në çerekfinalen e
Kupa e Mbretit, 5 minuta të çmendura për Espanyol (VIDEO) Mbrëmje e çmendur për Espanyol në Copa Del Rey. Në ndeshjen e parë çerekfinale mes katalanasve dhe modestëve të Mirandes
Penalltia shpëton Napolin nga humbja (VIDEO) Napoli e flaku tej shansin për të rikuperuar ndonjë pikë ndaj kryesueseve në klasifikimin e Serisë A teksa barazoi në sh
Lazio-Juve, duel për Dzagoev (VIDEO) Futbollisti 21 vjeçar që sot luan për CSKA-në e Moskës, është vënë në shënjestër të dy të mëdhajave Italiane. Mesfushori
Muzika që ve në gjumë fëmijët (VIDEO) Mathew Nifield është një baba i ri që ka dy fëmijë binjakë dhe ka përdorur imagjinatën për të gjetur një zgjidhje në mën
Francë, Marsejë nuk di të ndalet (VIDEO) Olimpik Marsejë siguron fitoren e tretë rradhazi dhe ngjitet në vendin e gjashtë në Ligue I në Francë. Në stadiumin Velo
Juventus ndalet nga Cagliari, "kënaqet" me barazimin (VIDEO) Juventusi ka arritur të marrë vetëm një pikë gjatë ndeshjes së sotme me skuadrën e Cagliarit. Në barazimin 1-1 të marrë