999 rezultate për

value

Konferenca e 3-të vjetore e Neptun (LIVE) Kompania Neptun po zhvillon në këto momente Konferencën e 3-të vjetore. Portali Albeu po transmeton drejtpëdrejt nga int
Ja ç'mund të bëjë gjyshja për nipin (VIDEO) Çdokush do donte që gjyshja e vet të ishte po aq e kuptueshme sa gjyshja e adoleshentit në video, i cili argëtohet bashk
Feynoord shkatërron Ajax, heroi i ndeshjes Guidetti (VIDEO) Feynoord ka arritur të fitojë 4-2 kundër Ajaxit e cila e nisi mirë pjesën e parë të lojë me një gol të shënuar në minutë
Juventusi mposht Udinesen (VIDEO) Juventus vazhdon të ruaj formën e mirë që ka kapur. Në takimin e zhvilluar të shtunën mbrëma, Zonja e Vjetër ka shënuar
Arsenal “shënjestron” kampionin turk (VIDEO) I vëzhguar prej kohësh nga hollandezët e Ajax, sulmuesi turk i Trabzonspor, Burak Yilmaz mund të të jetë futbollist i Ar
Bundesliga: Fitore e vështirë për Bayern, bind Dortmund (VIDEO) Sapo kanë përfunduar 5 nga ndeshjet e javës së 19-të të Bundesligës gjermane të nisura në orën 15.30. Kryesuesit e Borus
Hannover 96 kërkon talentin e United (VIDEO) Drejtori sportiv i Hannoverit , Jorg Schmadtke njofton se klubi gjerman ka arritur një marrveshje me lojtarin e Manchest
E ‘harruan’ në burg, merr 22 milion dollarë dëmshpërblim (VIDEO) Një person që u mbajt dy vjet i burgosur në SHBA pa një vendim gjykate fitoi 22 milion dollarë dëmshpërblim, një prej sh
Braçe kundër vendimit të PS: Nuk shkoj në Korçë (VIDEO) Nënkryetari i grupit të PS-së Erion Braçe ka refuzuar zyrtarisht transferimin në qarkun e Korçës siç vendosi pak ditë më
Roma, mbërrin nga Brazili Marquinho (VIDEO) Përforcimi në mesfushë për Romën do të jetë Marco Antônio de Mattos Filho, ose shkurt Marquinhos. Lojtari brazilian i Fl
Genclerbirligi, skuadra që fiton me magji (VIDEO) Në kampionatin turk të futbollit, është një skuadër e cila po impresionon edhe tifozin më besnik të saj duke fituar vazh
Juventus, “magjia” Del Piero Alessandro Del Piero mbetet kapiteni legjendar dhe idhulli i tifozëve të Juventus. Goli i tij i parë me fanellën e Zonjë
FA: 4 javë pezullim për Balotellin (VIDEO) Sulmuesi italian i Manchester City-t, Mario Balotelli është dënuar me 4 ndeshje pezullim nga FA ( Federata Angleze e Fut
Milan: Maxi Lopez ndërpret vizitat, pritet Tevez (VIDEO) Milani pret Carlos Tevez: kuqezinjtë janë duke pritur sinjalin e Manchester City për të mbyllur marrëveshjen për sulmues
Obama pret në Shtëpinë e Bardhë kampionët e Boston (VIDEO) Ekipi i Boston Bruins, fituesit e Stanley Cup 2011, u priten në Shtëpinë e Bardhë nga Presidenti i Shteteve të Bashkuara
Fox dhe Tyson “nxisin” mësimin e gjuhëve të huaja (VIDEO) Qëllimi i kësaj reklame është që të rinjtë të motivohen për të mësuar gjuhën angleze, ndërsa në këtë kampanjë shihen dy
Albeu: Golat më të bukur të javës (VIDEO) Ka kaluar një tjetër javë futbollistike. Një tjetër javë me gola, show dhe dëshirë për fitore. Në videon e mëposhtme jem
Merkato Juventus, kush është Fredy Guarin? (VIDEO) Fredy Guarin mund të jetë futbollisti që mund të zerë vendin bosh të ekstrakomunitarit te Juventus. Dje, agjenti i mesfu
17 mln euro false, policia ndalon klipin e Bleros (VIDEO) Nëse e keni parë videon e fundit të Bleros, “Dance” aty mund të shihni 17 milionë euro, të cilat janë jo të vërteta. Si
Angli, Balotelli “ecën” mbi kokën e Parker (VIDEO) Harry Redknapp insiston se Mario Balotelli duhet të ishte dërguar jashtë fushe përpara momentin të penalltisë. Djaloshi