999 rezultate për

value

Liverpool-Tottenham, paqe në "Anfield" (VIDEO) Liverpool duket se nuk u ndahet barazimeve në “Anfield Road”. Ka përfunduar në një “X” pa gola edhe përballja me Tottenh
Zvicër, Hyka e feston me gol kontratën e re (VIDEO) Jahmir Hyka e nisi vitin 2012 me një supergol, duke realizuar në barazimin 1-1 të Luzernës së tij kundër klubit të mirën
Inter dhe Real në ndjekje të baby-talentit (VIDEO) Fiorentina dhe jo vetëm. Sot vjen lajmi se edhe Inter është në ndjekje të Rodrigo. Shtohet kështu konkurrenca për talent
Real Madrid, sytë nga Barrada (VIDEO) Ndeshja e sotme e Primera Division mes Real Madrid dhe Getafe nuk është vetëm një mundësi e skuadrës së Jose Mourinho pë
Arsenal bombardon Blackburn (VIDEO) Arsenal ka mposhtur Blackburn Rovers në shifrat tenistike 7-1. Ndeshja e filluar në orën 14:00 sapo ka përfunduar duke l
Arsenal me sytë nga krye-golashënuesi i Francës (VIDEO) Trajneri francez i Arsenal, Arsene Wenger po vëzhgon prej kohësh disa prej bashkëatdhetarëve të tij. Veçanërisht, teknik
Steve Jobs ‘engjëll’ në një reklamë në Tajvan (VIDEO) Ai ishte zotuar se do ta luftonte deri në frymën e fundit Google Android sepse besonte që teknologjia e tyre ishte e vje
Moto Gp, Rossi “ringjallet” bashkë me Ducatin (VIDEO) Më në fund duket se kalvari i Valentino Rossit me Ducatin mbaroi. Dje nisën testimet e para të sezonit 2012 për MotoGP d
Michelle, zonja me “muskuj” e SHBA-ve (VIDEO) Të jesh Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara kërkon forcë të madhe psikologjike, gjë që Michelle Obama-s nuk i ka mungua
Inter-Palermo, bora “zbardh” Obin (VIDEO) Ndeshja Inter-Palermo nuk ishte spektakolare vetëm prej 8 golave të shënuar nga të dyja skuadrat por edhe bora dha një d
Kupa e Francës, Marsejë-Lion në finale (VIDEO) Tashmë Kupa e Ligës franceze po shndërrohet në një pronë të Olimpik Marsejë. Për herë të tretë në tre sezonet e fundit s
Everton-City, nuk i punësojnë të bijën, prangoset te porta (VIDEO) Ndeshja e Premier League midis Evertonit dhe Manchester City (1-0) u vonua me disa minuta gjatë së martës, pasi një tifo
Barazon Arsenali (VIDEO) Arsenali nuk arriti më shumë se një pikë në duel me Boltonin në Reebon Stadium, edhe pse ka mundur shumë lehtë të kthehe
Goli që të le me gojë hapur (VIDEO) Në ligën e futbollit në Bolivi në ndeshjen ndërmjet Nacional Potos dhe La Paz është shënuar njëri prej golave më spektak
United barazon me pikë me City-n (VIDEO) Fitore e rehatshme prej 2-0 e Manchester Unitedit kundër Stoke Cityt, ndeshje kjo që u zhvillua të martën mbrëma. Dy gol
Skënderbeu-Flamurtari, “gjakoset” futbolli (VIDEO) Në Gjermani mjafton një gotë plastike e hedhur nga tifozët drejt anësorit për të ndërprerë St Pauli – Schalke, ndërsa në
Palacio, goli më i bukur i javës në Serie A (VIDEO) Faza e dytë e Serisë A italiane ka filluar me gola, spektakël dhe emocione. Përveç të tjerash ai vlen të përmendet godit
Gabimi që i kushtoi 400 milion dollarë (VIDEO) Facebook pritet që të vlerësohet si kompani me vlerë 100 miliard dollarë dhe askush më shumë se Mark Zuckerbeg nuk do të
Zbulohet një objekt misterioz në detin Baltik Kërkuesit e anijeve të mbytura kanë gjetur në shtratin e detit Baltik një objekt misterioz. Kompania suedeze “Ocean Expl
Milan me hapa të sigurtë (VIDEO) Milani ka mposhtur Cagliarin me rezultat prej 3-0, në takimin e zhvilluar të dielën mbrëma në San Siro. Ibrahimovic shën