999 rezultate për

valladolid

Flet "Fenomeni": Gjithë Europa do të flasë për këtë klub Ish sulmuesi i Brazilit, “Fenomeni” Ronaldo, duket se ka shumë aspirata për skuadrën e tij, Real Valladolid. Ronald
5 detyrat e Ronaldos si pronar i Real Valladolid Ronaldo Nazario ka marrë kontrollin e klubit spanjoll, Real Valladolid dhe ai mezi pret që ta testoi vetveten si pronar.
Fenomeni blen ekipin spanjoll Luis Nazario Da Lima, Ronaldo arriti të fitojë zemrat e tifozëve në aventurën e tij në kampionatin spanjoll të futbollit
Rama prishet me Valladolid, pranë Besiktas-it Valdet Rama nuk është më pjesë e spanjollëve të Real Valladolid. Ndërsa dje të gjithë futbollistët e klubit iberikas kan
"Dëmtimi i Ronaldos nuk është serioz" Cristiano Ronaldo pësoi një dëmtim në fillim të ndeshjes së djeshme me Valladolid në La Liga, megjithatë te Real Madrid
Valladolid-Real, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Fatet e La Ligas mund të mos varen nga sfida e prapambetur midis Real Valladolid dhe Real Madrid, por ky 90 minutësh do
Martino mbledh Barçën: Shkatërroni City-n Gerardo Tata Martino ka mbledhur futbollistët e tij në seancën e sotme stërvitore, e cila vjen pas humbjes ndaj Real Val
Barazon Valladolid, Rama jep asistin (VIDEO) Real Valladolid nuk ka shkuar më shumë se një barazim 1-1 përballë Levantes në ndeshjen hapëse të javës së 25 të La Liga
"Qëndroj në Spanjë, me Shqipërinë në Euro 2016" Me gjithë telashet që kanë karakterizuar karrierën e tij në Spanjë, kryesisht me dëmtimet, Valdet Rama ka pohuar se do t
745 pasime, Reali "tiki-taka" si Barça Treshja Xabi Alonso-Isco-Modriç funksionoi në ndeshjen kundër Real Valladolid në "Santiago Bernabeu". Ky mund të quhet e
Barcelona nuk ndalet (VIDEO) Barcelona ka mposhtur skuadrën e Valladolid me rezultat 4-1 në takimit e të shtunës mbrëma në La Ligan spanjolle. Val
Barça-Valladolid, Rama titullar në "Camp Nou" Barcelona-Real Valladolid është sfida e sotme e orës 22.00, e vlefshme për javën e 8 të Primer Division. Katalanasit do
Messi, KO para Celtic dhe Valladolid Barcelona nuk di të ndalet. Në transfertë kundër Almerias, ekipi i Gerardo Tata Martinos ka triumfuar 0-2 falë golave të
Rama rinovon, te Valladolid deri në 2015 Mesfushori i Kombëtares shqiptare, autor i golit në barazimin me Norvegjinë në Tiranë, Valdet Rama, ka nënshkruar kontra
Real-Betis e Barça-Levante, java e parë e La Liga Është hedhur paraditen e sotme shorti për kalendarin e sezonit 2013-2014 të Primera Division në Spanjë. Në javën e parë
Ja si respektohen kampionët Kampionët janë gjithmonë më të mirët dhe gjithmonë duhen respektuar. Kështu kanë bërë edhe para pak minutash futbollistë
Valdet Rama, titullar në humbjen e Valladolidit Mesfushori kosovar, Valdet Rama, ka qenë titullar te Real Valladolidi që në udhëtim u mposht nga Real Sociedadi me rezul
Nga autogol në supergol (VIDEO) Një gol fantastik është shënuar në ndeshjen e orës 12.00 në La Liga mes Rayo Vallecanos dhe Real Valladolid. Mesfushori
Valdet Rama te Valladolid Kampionati spanjoll në vazhdim të sezonit do ta ketë një futbollist shqiptar. Sulmuesi Valdet Rama është bërë sot pjesë
Anims Tito (FOTO LAJM) Skuadra e Barcelonës ka zbritur dje në stadiumin e Real Valladolid me fanella dedikuar trajnerit të tyre Tito Vilanova,