999 rezultate për

valentinit

Antonella uron Messin për Shën Valentinin (FOTO) Futbollisti më i mirë i botës ka një grua që e dashuron shumë. Këtë herë Antonella ka uruar yllin e Barcelonës për festë
Maradona, ja hoteli i festës së Shën Valentinit (FOTO LAJM) Diego Armando Maradona e festoi Shën Valentinin në hotelin më luksoz dhe të shtrenjtë në botë, Emirates Palace në Abu Dh
Fotot qesharake të Shën Valentinit (FOTO-LAJM) Dita e Shën Valentinit është festa e dashurisë. Të gjithë çiftet dëshirojnë një kujtim të bukur së bashku në këtë ditë.
Uzbekistani ndalon festën e Shën Valentinit Universitetet e Uzbekistanit kanë kërkuar nga studentët e tyre të nënshkruajnë kontrata se nuk do të festojnë ditën e të
Dhurata e Shën Valentinit, vret të dashurën aksidentalisht (FOTO-LAJM) Ylli paraolimpik nga Afrika e Jugut Oscar Pistorius u arrestua nga policia pasi qëlloi të dashurën e tij, duke kujtuar
Biznesi i trëndafilave të Shën Valentinit Miliarda trëndafila vijnë nga Afrika ose Kolumbia dhe shpërndahen në të gjithë botën, për festën e të dashuruarve. Histo
Parfumi, dhurata e gabuar e Shën Valentinit Një parfum në Ditën e Shën Valentinit konsiderohet një zgjedhje e gabuar nga shumë të dashuruar, që presin dhuratën e ty