999 rezultate për

valentinit

Nga lulet tek dhuratat dhe restorantet, sa kushton dashuria në Shqipëri Dashuria kushton. Duke marrë shkas nga 14 shkurti, Dita e Shën Valentinit që në Shqipëri, si çdo festë e “importuar”, ka
Sot të dashuruarit kanë festë por si lindi Shën-Valentini Shën Valentini është një shenjtor gjerësisht i njohur, që ka jetuar në shekullin e tretë në Romë, i cili përkujtohet në
Sa kushton dashuria në Shqipëri? Sado e çuditshme që mund t’ju duket, Po – dashuria kushton. Duke marrë shkas nga 14 shkurti, Dita e Shën Valentinit që n
Ferrari dhe 1 mijë trëndafila, biondja simpatike merr dhuratën e ëndrrave (FOTO LAJM) Disa njerëz Ditën e Shën Valentinit marrin dhuratë çokollata, të tjerë shijojnë një darkë romantike ose një udhëtim.
Fotografia që preku mijëra zemra Ditën e Shën Valentinit (FOTO LAJM) Një grua duke ngrënë në një restorant në Ditën e Shën Valentinit ka kapur një element të patreguar dhe zemërthyer të fes
Rama shfaqet i lodhur dhe me dhimbje koke pas Shën Valentinit (FOTO LAJM) Kryeministri Rama duket se ka patur një natë të keqe mbrëmë duke ardhur me dhimbje koke dhe mjaft i lodhur sot në sallën
Ermali bën çudinë e rradhës, dhuratën e Shën Valentinit ia kërkon këtij mashkulli (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi është pa diskutim një personazh televiziv shumë i dashur për publikun. Ai nuk ngurron që të bëjë batuta
Rudina Magjistari me grip, por bashkëshorti e suprizon kështu (FOTO LAJM) Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të dashura për publikun e cila me programin e saj të pasdites mbledh para
Traditat e Ditës së Shën Valentinit në mbarë botën (FOTO LAJM) Amerikanët festojnë Ditën e Shën Valentinit çdo vit më 14 shkurt. Imazhet e zemrave janë kudo, siç janë trëndafilat e ku
Festojnë Shën Valentinin e 60-të, çifti tregon sekretin e martesës Gruaja e përkushtuar Barbara Keeling ka zbuluar sekretet e saj për një martesë të gjatë e të lumtur ndërsa ajo feston Di
Armina na tregon veshjen me të cilën do çmendë Shkëlzenin për Shën Valentinit (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një ndër blogeret më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar. Sot për ditën e Shën Valentinit Armi
Festa e Shën Valentinit zgjat 3 ditë! Cili është kuptimi i çdo date Shkurti është muaji i dashurisë, festohet gjithandej dashuria! Data 14 nuk është e vetmja që festohet. Të dashuruarit e
Arsimtarët hyjnë në grevë ditën e Shën-Valentinit Sindikata e Bashkuar e Arsimit, Shkencës dhe e Kulturës e Kosovës, gjatë një mbledhje të jashtëzakonshme ka vendosur të
Në këtë shtet mediave u ndalohet promovimi i festës së Shën Valentinit Rregullatori i mediave në Pakistan, ka paralajmëruar kanalet televizive dhe stacionet e radios të përmbahen nga promovim
Historia e “Shën Valentinit” (VIDEO) Dita e Shën Valentinit është një traditë e vjetër, e cila e ka origjinën nga një festival romak. Romakët e quanin fe
Urimi i veçantë i Kryeministrit Rama për Shën Valentinin Kryeministri i vendit, Edi Rama mbrëmjen e sotme në llogarinë e tij në Facebook i ka kushtuar një status ditës së Shën V
Ja si po e festojnë yjet e futbollit ditën e Shën Valentinit (FOTO LAJM) Futbollistët nga e gjithë bota kanë shfrytëzuar rrjetet sociale për të ndarë me fansat e tyre se si po e kalojnë festën
Shteti që dënon njerëzit nëse festojnë Shën Valentinin Pakistani është shteti që i ndalon festimin e Shën Valentinit. Një gjykatë në Islamabad ka ndalur që të festohet kjo fes
“Tirana Loves”, ja aktivitetet e Bashkisë për ditën e “Shën Valentinit" Festa e të dashuruarve do të vijë krejt ndryshe këtë 14 shkurt. Në kuadër të kësaj dite, Bashkia e Tiranës ka mendua
Dafi merr dhuratën e "Shën Valentinit", ja çfarë i ka dhuruar Hose Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka marrë dhuratën e "Shën Valentinit" nga i dashuri i saj. Dafi ka plot një vit lid