999 rezultate për

valentin

Dedikimi romantik i Barack Obamas për bashkëshorten Michelle në Twitter (FOTO LAJM) Barack Obama është rikthyer llogarinë e tij në "Twitter" pasi mori një pushim nga rrjetet sociale, për të uruar bashkësh
Messi dhe Ronaldo, së bashku për Shën Valentin (FOTO) "Goal.com" ka publikuar karikaturën e ditës, ku në të përfshihen Mesi dhe Kristiano Ronaldo. Rivaleti i përditshëm ës
Ja si po e festojnë yjet e futbollit ditën e Shën Valentinit (FOTO LAJM) Futbollistët nga e gjithë bota kanë shfrytëzuar rrjetet sociale për të ndarë me fansat e tyre se si po e kalojnë festën
Ilda "çmendet" për Shën Valentin, skena erotike në spotin e ri (FOTO) Ilda Bejleri çmend të gjithë në spotin e ri të Digitalb duke sjellë sërish në vëmendje sensualitetin dhe bukurinë që e k
Pakistani ndalon "Shën Valentinin" Pakistani është bërë ndër vendet që ndalojnë festimin e ditës së Shën Valentinit. Ndalesa ka ardhur nga Gjykata e Lar
Ramushi nga Franca i dërgon një dhuratë të mrekullueshme Anitës për Shën Valentin (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Ramushit, Anita Haradinaj, ka bërë publike një fotografi ku shihet një buqetë e madhe më lule. Këtë b
Shteti që dënon njerëzit nëse festojnë Shën Valentinin Pakistani është shteti që i ndalon festimin e Shën Valentinit. Një gjykatë në Islamabad ka ndalur që të festohet kjo fes
“Tirana Loves”, ja aktivitetet e Bashkisë për ditën e “Shën Valentinit" Festa e të dashuruarve do të vijë krejt ndryshe këtë 14 shkurt. Në kuadër të kësaj dite, Bashkia e Tiranës ka mendua
Krimi i Pasionit në Fier, në makinë u gjet një dhuratë për Shën Valentin… Ngjarja e rëndë e dy ditëve më parë në Lushnje, ku dy të rinj mbetën të vrarë si pasojë e lidhjes së tyre jashtëmartesor
Dafi merr dhuratën e "Shën Valentinit", ja çfarë i ka dhuruar Hose Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka marrë dhuratën e "Shën Valentinit" nga i dashuri i saj. Dafi ka plot një vit lid
Roza Lati: Katër meshkuj duan të festojnë "Shën Valentinin" me mua (FOTO) Ish-i dashuri shok?! Është një nga pyetjet më të shpeshta që një vajzë mund t’i bëjë vetes, e mbushur me pasiguritë se
Valentina Leskaj flet për familjen: Ja raporti i veçantë me dy djemtë e mi...(FOTO LAJM) Valentina Leskaj ditën e sotme e ftuar në News 24, ka ardhur ndryshe, jo si një politikane dhe femër në karrierë por si
Gomonia e drogës/ "Gëzim Zhupa është nipi i Valentina Leskajt" Pas përplasjes së Valentina Leskajt me ish kryeministrin Berisha për gomonen e drogës, sot është përcjellë një tjetër r
"Skafi me 1 ton drogë është i nipërve të Valentina Leskajt” Ish kryeministri Berisha, me anë të një statusi në Facebook ka publikuar një mesazh që i ka ardhur nga një punonjës i po
Parlamenti mbyll punimet Parlamenti ka mbyllur përkohësisht punimet e seancës plenare. Ilir Meta, ambasadorët Lu-Vlahutin dhe kryedemokrati Basha
Gjykata Kushtetuese vendos mos shqyrtimin e mandatit të Leskaj Më herët, PD kërkoi heqjen e mandatit të Valentina Leskajt, me pretendimin se djali i saj ka përfituar fonde publike, si
Berisha sulmon Leskajn: “Madamë lokomotiva”, po sfidoni ligjin duke drejtuar Parlamentin Gjatë seancës së sotme, nuk ka munguar përballja mes Berishës e Ballës, akuzat e ndërsjellta mes palëve. Por Berisha nuk
Vajza i sjell fat Allegrit te Juvja (FOTO LAJM) Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri po zhvillon një sezon të jashtëzakonshëm me Juventusin, teksa është 3 pikë p
Tea me Veselin? Ja me kë e kaloi Shën Valentinin Tea e BB8 është një emër jo pak i dëgjuar, ku komentohet shpesh edhe në mediat rozë për romancat e saj, ku edhe shpesh k
Grushta e shqelma mbi gruan për Shën Valentin, pranga burrit Policia e Dibrës ka arrestuar 54-vjeçarin Hazis Leka pasi ky i fundit ka rrahur me grushta dhe shqelma bashkëshorten e t