999 rezultate për

valentin

Në këtë shtet mediave u ndalohet promovimi i festës së Shën Valentinit Rregullatori i mediave në Pakistan, ka paralajmëruar kanalet televizive dhe stacionet e radios të përmbahen nga promovim
Bebe Rexha ''kërkon'' të dashur për Shën Valentinin Shën Valentini po afron dhe duket se një gjë e tillë e ka trishtuar këngëtaren e famshme shqiptare, Bebe Rexha. Në rr
Kim Kardashian ka menduar ta festojë ndryshe Shën Valentinin (FOTO LAJM) Kim Kardashian ka vendosur ta festojë në një mënyrë krejt të veçantë Shën Valentinin këtë vit. Ajo ka përgatitur një lis
Muza e re e Valentino Rossit Supermodelja Francesca Sofia Novello është muza e re e pilotit më të të çmendur të Valentino Rossit. Rossi, pasi i dh
Talenti shqiptar që me paraqitjet e tij fantastike po shkëlqen në Gjermani Tek kampionatet e moshave në Gjermani ka spikatur fitorja e Hamburg 1-4 në fushën e Hertha Berlin. Ndeshja që ka qenë e
Hysni Gucati do ta padisë Valentinën për shpifje Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Hysni Gucati, në një intervistë dhënë KTV-së, ka ftuar të gjit
Valentina Leskaj heq petkun e politikanes dhe zbulon rolin e saj si nënë dhe vjehrrë Sa herë një personazh i njohur politik bëhet pjesë e debateve televizive, dashje pa dashje, për të krijohet një profil “
Misteri në Shkodër, nëna hedh dyshimet: Ma vranë djalin, e hodhën në lumë Vdekja e 14 vjeçarit Valentin Çarkaj nga familja e tij vijon ende të jetë një dilemë e madhe. Nëna e tij Valentina Ça
Meta betohet si Presidenti i ri i Shqipërisë (FOTO LAJM) Ilir Meta mori sot zyrtarisht detyrën e Presidentit të Republikës. Ai mbërriti në orën 18:02 në parlament, i shoqëruar e
Valentina Leskaj braktis Partinë Socialiste Partia Socialiste ditën e sotme ka bërë publike listën e kandidatëve të cilët do të marrin pjesë në zgjedhjet e qershori
Një mrekulli kur ke humbur shpresat, "Spitali Amerikan" dhe "Dhuro Dashuri" i shpëtojne jetën nënës së 5 fëmijëve (VIDEO) Ndodh shpesh që atëherë kur ke humbur çdo shpresë të përballesh me një mrekulli. E ngjashme është edhe historia e Va
Valentino Rossi në një lidhje me këtë bukuroshe italiane (FOTO LAJM) Valentino Rossi e nisi këtë sezon me një vend të 3-të në garën e çmimit të madh në Qatar, por podiumi nuk ishte i vetmi
Valentina Grishko stërvitet për Kupën e Botës "Rusi 2018" (FOTO LAJM) Valentina Grishko është një modele ruse 26-vjeçare me pasion të zjarrtë për futbollin. Prej disa muajsh, ajo ka nisu
U raportua e zhdukur për Shën Valentin, gjendet pas 8 ditësh 17-vjeçarja nga Durrësi Policia e Durrësit bën me dije se ka gjetur vendodhja e vajzës 17-vjeçare e cila raportua e humbur nga familja e saj që
Shkëlzen Berisha nuk shkon në komisionin e CEZ, Balla: Po feston Shën Valentinin Pasditën e sotme është rimbledhur sërish komisioni hetimor për çështjen e CEZ ku ka qenë i thirrur për të dëshmuar djali
Zhduket 17-vjeçarja për Shën Valentin, familja denoncon rastin në polici Policia e Durrësit ka nisur kërkimet për një 17 vjeçare e cila është raportuar e humbur nga familja e saj. Burime zy
Stresi “kokë e këmbë” i dashuruar, zbulon foto intime nga Shën Valentini (FOTO LAJM) Stresi është një ndër këngëtarët shqiptarë të cilit femrat nuk i kanë munguar ndonjëherë. Dhe provë për këtë janë po
Ja si e festoi Ronaldo Shën Valentinin Ronaldo me bukuroshen spanjolle (FOTO) Cristiano Ronaldo e ka festuar duke bërë “shopping” ditën e Shën Valentinin në Madrid së bashku me të dashurën e tij Geo
Historia e “Shën Valentinit” (VIDEO) Dita e Shën Valentinit është një traditë e vjetër, e cila e ka origjinën nga një festival romak. Romakët e quanin fe
Urimi i veçantë i Kryeministrit Rama për Shën Valentinin Kryeministri i vendit, Edi Rama mbrëmjen e sotme në llogarinë e tij në Facebook i ka kushtuar një status ditës së Shën V