999 rezultate për

valentin

Shën Valentini romantik i Floriana Garos (FOTO LAJM) Ish Miss-i dhe moderatorja e njohur e ekranit është duke shijuar në maksimum ndryshim e vrullshëm dhe emocionues në jetë
Valbona merr dhuratë për Shën Valentin, zbulon kush ia dërgoi (FOTO LAJM) E njohur për bukurinë dhe ëmbëlsinë që përcjell në ekran, Valbona Selimllari ka zbuluar se dje ka marrë një dhuratë, por
Shën Valentini i zbuloi të dashurin Encës (FOTO LAJM) Enca Haxhia është bërë e njohur në fushën e muzikës për publikun shqiptar, por edhe për shkak të hireve të saj tepër tër
Getoari lë pa fjalë me surprizën që i bëri Marinës për Shën Valentin (VIDEO) Dy personazhe të njohur të botës së shoëbizit, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, janë vënë në fokus të mediave online pë
Rama shfaqet i lodhur dhe me dhimbje koke pas Shën Valentinit (FOTO LAJM) Kryeministri Rama duket se ka patur një natë të keqe mbrëmë duke ardhur me dhimbje koke dhe mjaft i lodhur sot në sallën
Shkuan për Shën Valentin, bora bllokon çiftet në majë të Dajtit Mbrëmja e Shën Valentinit nuk ka qënë aq e lumtur deri në fund për 12 persona, të cilët kishin planifikuar ta kalonin at
Luana Vjollca ''çmend'' Krenarin për Shën Valentin (FOTO LAJM) Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj janë padyshim një ndër çiftet më të ndjekura. Dyshja simpatike është kapur mat vetëm nga
Elita Rudi dhe Gjiko duken kaq romantik për Shën Valentin (FOTO) Elita Rudi dhe Gjiko duket se po kalojnë momentet më të mira të lidhjes së tyre. Çifti i famshëm, me rastin e ditës s
Cila është dhurata më e madhe për Danjelin e Fotininë në Shën Valentin Ata janë një ndër çiftet më të njohura në Shqipëri, kjo edhe për faktin se u njohën, u dashuruan dhe u martuan brenda sh
Dafina Zeqiri merr iniciativë për Shën Valentin: Shkruajini në Instagram, ju pret diçka Dafina Zeqiri ka marr një iniciativë mjaft interesante përmes rrjeteve sociale. Ajo në ditën e të dashuruarve Shën Va
Shqiptarët shpenzojnë shifra marramendëse për Shën Valentin Trëndafilat, më të shiturat edhe më të shtrenjtat, janë simbol i festës së 14 shkurtit. Ditë e shënuar jo vetëm për
Kujt ia shprehu Enca Haxhia dashurinë për Shën Valentin (FOTO) Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të komentuara. E si gjithmonë komentet vijnë për paraqitjet e saj skenike, që sh
Edhe kafshët festojnë Shën Valentin! (FOTO LAJM) Të gjithë të dashuruarit Ppo festojnë Shën Valentinin. Por, kjo nuk është vetëm për ta. Edhe kafshët e festojnë këtë
Befason Rezarta Shkurta, bën postimin më të çuditshëm për ''Shën Valentin'' (FOTO LAJM) Këngëtarja bukuroshe nga Shqipëria, Rezarta Shkurta, në bazë të postimeve në rrjetet sociale shihet se është mjaft e dhë
Dhuratat që "prishën" Shën Valentinin, do shkriheni së qeshuri (FOTO LAJM) Dhuratat janë nga më të ndryshmet dhe nga më të shumëllojshmet. Por shihni një listë të dhuratave që nuk duhet të bën
Ermali bën çudinë e rradhës, dhuratën e Shën Valentinit ia kërkon këtij mashkulli (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi është pa diskutim një personazh televiziv shumë i dashur për publikun. Ai nuk ngurron që të bëjë batuta
Ndocaj ua kalon të gjithëve, poezia për bashkëshorten do t'ju përlotë (FOTO LAJM) Ish-deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Eduart Ndocaj nuk ka harruar të surprizojë bashkëshorten e tij në ditën e madhe t
Urimet tejet emocionuese të Mozzikut dhe Loredanës për njëri-tjetri (FOTO LAJM) Prej disa kohësh rreperi i njohur nga Kosova, Mozzik e ka konfirmuar se është në një lidhje me Loredana Zefin. Mozzi
Françeska u nda nga djali i biznesmeni, por kush e surprizoi për Shën Valentin? (FOTO LAJM) Prej kohësh, në media është përfolur se Françeska Jaçe është në një lidhje me And Geçin, djali i një biznesmeni mjaft të
Rudina Magjistari me grip, por bashkëshorti e suprizon kështu (FOTO LAJM) Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të dashura për publikun e cila me programin e saj të pasdites mbledh para