999 rezultate për

valentin

Rita Ora jep mesazhin e saj për Shën Valentin Kengëtarja me famë botërore ka ardhur më një mesazh mjaft domethënës për festën e Shën Valentinit, shkruan Albeu.com
Shën Valentini, përurohet “Moli i Dashurisë” në Parkun e Madh të Liqenit Ky Shën Valentin ka ardhur ndryshe në Tiranë. Qindra çifte të reja dhe qytetarë iu drejtuan Parkut të Liqenit, ku krahas
Bleona i heq të gjitha për Shën Valentin (FOTO LAJM) Belona Qereti di mirë se si të bëhet pjesë e mediave rozë. Ajo është një nga këngëtraet më të komentuar në rrjet Së f
Me kë është në dhomë? Oriola harron të vishet dhe hedh fotot për Shën Valentin (FOTO LAJM) Modelja seksi nuk na i ka kursyer kurrë fotot seksi, ndaj edhe këtë prag Shën Valentin nuk kishin sesi të mungonin.
Në Japoni Shën Valentini është i veçantë, gratë blejnë çokollatat Dita e Shën Valentinit në Japoni shënohet ndryshe tash e shumë vite Loading... Rreth botës, njerëzit përdorin çokollatat
Nga lulet tek dhuratat dhe restorantet, sa kushton dashuria në Shqipëri Dashuria kushton. Duke marrë shkas nga 14 shkurti, Dita e Shën Valentinit që në Shqipëri, si çdo festë e “importuar”, ka
Sot të dashuruarit kanë festë por si lindi Shën-Valentini Shën Valentini është një shenjtor gjerësisht i njohur, që ka jetuar në shekullin e tretë në Romë, i cili përkujtohet në
Çfarë te dhuroni për Shën Valentin kur keni vetëm pak minuta kohë (FOTO LAJM) Lulet dhe çokollatat duket sikur simbolizojnë Shen Valentinin. Nëse jeni sadopak krijues dhe në kërkim të gjërave të
Sa kushton dashuria në Shqipëri? Sado e çuditshme që mund t’ju duket, Po – dashuria kushton. Duke marrë shkas nga 14 shkurti, Dita e Shën Valentinit që n
“Shën Valentini” i politikës shqiptare! Nga Alfred Peza Ka një qasje shumë interesante mes Shën Valentinit, ose asaj që njihet si festa e të dashuruav
Ide fantastike dhuratash për këtë Shën Valentin (FOTO LAJM) Lulet dhe çokollatat duket sikur simbolizojnw Shen Valentinin. Nëse jeni sadopak krijues dhe në kërkim të gjërave të
Surpriza për Shën Valentin, Bashkia e Tiranës vishet me zemra të kuqe Edhe këtë vit Shën Valentini do të vijë ndryshe në Tiranë. Ashtu si edhe çdo vit tjetër, Bashkia e Tiranës ka menduar që
Veseli dhe Limaj i japin njëri-tjetrit dhurata për Shën Valentin Broshura me kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli dhe kryetari i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj, janë shpërnda
Basketbollistja Valentina Vignali, shfaqet më e nxehtë se kurrë në shtrat (FOTO LAJM) Valentina Vignali nuk rresht së dhuruari spektakël në rrjetet sociale për fansat e saj. Basketbollistja italiane, që
Tifozja e Juventusit që po tërbon Instagramin (FOTO LAJM) Bukuroshja italiane Valentina Fradegrada është një nga blogeret më në zë në vendin fqinj, teksa po dominon Instagramin m
Valentina Vignali mahnitëse në Instagram (FOTO LAJM) Valentina Vignali ndryshon pamje dhe pozon për një shtëpi të rëndësishme të modës, Moschino. Në Instagramin e saj ka
Valentina Vignali, sukses në modë, por pa harruar topin (FOTO LAJM) Valentina Vignali ndryshon pamje dhe pozon për një shtëpi të rëndësishme të modës, Moschino. Në Instagramin e saj ka pub
Vuajti 27 vjet burgim për një krim që s’e kishte bërë, fitoi pafajësinë falë pikturave të tij Dashuria e tij per pikturën i solli lirinë një të dënuari në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Krijimet e veçanta të V
“Nuk u ndikova nga paragjykimet, mora burrin që doja…” (VIDEO) Valentina dhe Mahmuti janë rasti tipik i dashurisë së vërtetë dhe të pakushtëzuar. Ata janë njohur sëbashku krejt ra
Dorëhiqen pas aksidentit 3 ministra Aksidenti tragjik i 1 jave më parë, që shkaktoi 17 të vdekur në Bullgari u kushtoi postin 3 ministrave. Ministri i Brend