999 rezultate për

valdrin

Policia arreston aktivistin e Vetëvendosjes Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar se është arrestuar nga Policia e Kosovës aktivisti i tyre, Valdrin Ahmeti. Thotë se
Valdrin Sahiti sapo tregoi se është një baba shembullor (FOTO LAJM) Valdrin Sahitin pak kohë më parë ka kurorëzuar lidhjen e tij në martesë me Edita Ramadanim. Tashmë ata janë bërë pri
Leonora Jakupin dhe stilisti Valdrin Sahiti janë sërisht miq? Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi është njëra prej femrave më të bukura në estradën tonë. Kohëve të fundit përflite
Jep dorëheqje drejtori i Trepçës, akuzon ministrin Këtë të hënë ka dhënë dorëheqje nga pozita e Drejtorit të Trepçës, Ahmet Tmava. Tmava ka dhënë arsyet e dorëheqjes s
Dërgohet në psikiatri, a e dini emrin e vërtetë të Vali Corleones? Ndoshta keni menduar se është një mafioz qe i ka krijuar paratë ne mënyre jo të ndershme, por e vërteta është ndryshe.
E pyesin se kush është vajza më seksi e showbizzit, Valdrin Sahiti përgjigjet kështu Stilisti i mirënjohur shqiptar, Valdrin Sahiti mendon vajzat nga Kosova dhe ato nga Shqipëria kanë shumë ndryshime përsa
Nol Nushi dhe Valdrin Ahmeti flasin për drogën dhe orgjinë në Vetëvendosje Pas deklaratave për ngacmime seksuale brenda Lëvizjes Vetëvendosje, krahas skandaleve të mëdha për të cilat po përflitet
Ministri nuk pranon akuzat për korrupsion Valdrin Lluka, ministër i Zhvillimit Ekonomik, nuk e ndien veten fajtor rreth akuzave për korrupsion. Ai të hënën para G
Martohet stilisti i njohur Valdrin Sahiti (VIDEO) Dizejnatori shqiptar Valdrin Sahiti i ka dhënë fund beqarisë, duke kurorëzuar dashurinë me Edita Ramadanin. Ai është
Rrëfehet familja e të vrarit në Mitrovicë: Valdrin Beqiri na vrau djalin Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Mitrovicë, ku një 22-vjeçar Valon Sadiku u qëllua katër herë me kallashn
Flet familja e të vrarit në Mitrovicë: Djalin na vrau Valdrin Beqiri Njw i ri u vra sot nw mwngjws ne Mitrovicw, i qwlluar me automatik nga bashkwmoshatarw tw tij, ndwrkohw qw prindwrit the
Niko Komani: Valdrin Sahiti, sfilat të kopjuar Stilisti Niko Komani, duket se ka disa rezerva lidhur me sfilatën e kolegut të tij kosovar Valdrin Sahiti. Në emision
Ja shqiptari në "Ballon d'Or" që pyeti Ronaldon, Messin dhe Robenin (VIDEO) Një shqiptar nga Kosova që jeton në Finlandë, i qujtur Valdrit Pllana, ishte njëri prej pjesëmarrësve në ceremoninë gala
Fotot e Valdrin Xhemajt, nga Sochi në Guardian (FOTO-LAJM) Olimpiada dimërore e cila po mbahet në Sochi 2014 ka protagonistët e saj nga anë e mbanë bota, por protagonist së fundmi
Kosova e 79-a në Olimpiadën e Matematikës Ekipi i Kosovës që ka marrur pjesë ne Olimpiadën Ndërkombëtare të Matematikës sot ka marrë rezultatet përfundimtare duke
Valdrin Berisha, "Zidane i Vogël" nga Drenasi (VIDEO) Quhet Valdrin Berisha dhe luan për grupmoshat e ekipit gjerman Karlsruhe. Në Gjermani djaloshi nga fshati Gllanaselle, k
Shqiptari që shkon me Ferrari për të kositur barin E pabesueshme, por e vërtetë…një i ri shqiptar nga Presheva nget rrugëve të Preshevës tipin më të ri të Ferrarit…bile me