999 rezultate për

valdrin

I dënuar për drogë, zbulohet hoteli luksoz i Valdrin Pjetrit në Tiranë (FOTO LAJM) Valdrin Pjetri, fitues i votimeve mono-partiake për Bashkinë e Shkodrës, i cili mund të humbasë mandatin pa e marrë ende
Jo vetëm Valdrini, Basha nxjerr emrat e kryebashkiakëve të tjerë të PS që kanë lidhje me krimin Kryedemokrati Lulzim Basha theksoi sot se kryeministri Rama ishte në dijeni të të shkuarës problematike të Valdrin Pjetr
Akuzat ndaj Valdrin Pjetrit, Këshilli Bashkiak merr vendimin e rëndësishëm Këshilli Bashkiak i Shkodrës nuk do të konstituohet në datë 21 gusht ashtu siç ishte paralajmëruar më herët. Mësohet
VOA: Dokumentet e PD janë origjinale Kandidati socialist Valdrin Pjetri duket se nuk do ta gëzojë karrigen e kryetarit të Bashkisë së Shkodrës, ku ai nuk ësh
Rrugët tona u ndanë...! Rama "shet" Valdrin Pjetrin pasi PD nxorri dokumentet e arrestimit në Itali Kryeministri Rama ka "lëshuar" Valdrin Pjetrin pas nxjerrjes së dokumenteve të arrestimit të tij për drogë në Itali. Par
Rama "shiti" Valdrin Pjetrin, por demokratëve nuk iu del inati Reagimi i fundit i Ramës mbi dokumentet e nxjerra nga PD sipas të cilave Valdrin Pjetri ka qenë i arrestuar dhe dënuar n
Valdrin Pjetri reagon pasi PD nxorri dokumentet e arrestimit në Itali Kryetari i Bashkisë së Shkodrës i zgjedhur në 30 qershor, Valdrin Pjetri ka reaguar pas akuzave të PD sipas të cilave ai
PD nxjerr dokumentet: Valdrin Pjetri i arrestuar dhe dënuar për drogë në Itali (FOTO LAJM) Partia Demokratike ka publikuar sot disa dokumente nga kuestura e Firences sipas të cilave Valdrin Pjetri, kryebashkiaku
“A të kujton gjë data 27 Janar 2003?” PD nxjerr sot letrat për Valdrin Pjetrin Reagimit të kryebashkiakut të Shkodrës të zgjedhur në 30 qershor nbi fletushkat e shpërndara dje i është përgjigjur sëri
PD akuzon sërish Valdrin Pjetrin: Çfarë të kujton data 27 janar 2003? Pas akuzave të Partisë demokratike se është dënuar për trafik droge në Itali, kryebashkiaku i zgjedhur i Shkodrës, Valdr
Akuzave të PD-së, Pjetri i përgjigjet duke publikuar çertifikatën e pastërtisë (FOTO LAJM) Kryebashkiaku i zgjedhur i Shkodrës Valdrin Pjetri ka reaguar pas akuzave të PD se është dënuar për trafik droge. Pje
Pas Valdrin Pjetrit, një tjetër Rilindas fsheh dënimin në Greqi (FOTO LAJM) Krahas Valdrin Pjetrit të Shkodrës, i cili akuzohet nga PD se ka fshehur dënimin në Itali, një tjetër emër problematik s
Basha akuza Ramës, zbulon mesazhin: Po pengon hetimin për Valdrin Pjetrin Kreu i PD, Lulzim Basha, ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se po pengon hetimin për kryebashkiakun e zgjedhur të Shkodrë
"I dënuar në Itali"! Pjetri i Shkodrës i përgjigjet akuzave të PD-së Kryebashkiaku i ri i Shkodrës, Valdrin Pjetri i është përgjigjur akuzave të demokratëve sipas të cilëve ai ka qenë i dën
PD kërkesë për verifikimin e Valdrin Pjetrit: Ka qënë i arrestuar në Itali (FOTO LAJM) Partia Demokratike ditën e sotme ka këruar prej Prokurorisë së Përgjithshme të verifikojë pa vonesë pastërtinë e figurës
Elvana tregon nga u frymëzua për këngën e fundit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme është publikuar bashkëpunimi i Elvana Gjatës me Capital T, i titulluar “Fustani”. Edhe pse ka vetëm
Ministri flet për skandalin e Loredanës Skandali i reperes kosovare me nënshtetësi zvicerane, Loredana Zefi, ka shkaktuar probleme edhe në Qeverinë e Kosovës, d
Stilisti nxjerr zbuluar këngëtaren shqiptare: Ka shumë pordhë I ftuar në “Xing me Ermalin” është stilisti i njohur shqiptar, fama e të cilit i ka kaluar kufijtë , Valdrin Sahiti.
Për herë të parë, Valdrin Sahiti tregon SMS e tij me Cardi B Cardi B i habiti të gjithë shqiptarët kur i bëri “follow” në Instagram stilistit shqiptar, Valdrin Sahiti. Mirëpo C
Stilisti u nxjerr të palarat këngëtareve shqiptare: Kanë vese e tangërllëk Stilisti i njohur shqiptar, fama e të cilit i ka kaluar kufijtë , Valdrin Sahiti ka qenë i ftuar në xing. Teksa ka do