999 rezultate për

valdes

Valdes në orbitën e Milan Milani është duke përcjellë situatën e kontratës së re të Victor Valdes te Barcelona. E përditshmja sportive madrilene "
Valdes-Barça, e ardhmja në dyshim Portieri i Barcelonës, Victor Valdes lë me pikëpyetje të ardhmen e tij tek skuadra katalanase. “Gardiani” katalanas luan
Rafael Veloso, pasardhësi i Valdes? Barcelona prej disa javësh është vënë në kërkim të një portieri që mund të zëvëndësojë atë aktual, Victor Valdes. Emri k
Barça gjen pasardhësin e Valdes Te Barcelona mendohet gjithmonë për të ardhmen: blaugranat, që kanë një prej akademive më të mira në botë për momentin,
Gafa e Valdes rrit shpresat e Realit (VIDEO) Victor Valdes ishte protagonisti kryesor i finales së parë të SuperKupës së Spanjës mes Barcelonës dhe Real Madrid. Jo s
"Topi i Artë", edhe Valdes voton Casillas Në radhën e përkrahësve të Iker Casillas për të fituar Topin e Artë 2012, është shtuar edhe homologu i tij në portieri i
Valdes: Pep, ideal për Bayern Portieri i Barcelonës, Victor Valdes deklaroi se ish trajneri i tij Josep Guradiola do të përshtatej mjaft mirë në një e
2 zëvëndësuesit e Valdes (FOTO LAJM) E përditshmja katalanase, shumë pranë klubit të Barcelonës, "El Mundo Deportivo", raporton për një interesim të klubit b
Barça nuk është vetëm Messi Portieri i Barcelonës, Victor Valdes, thotë se Chelsea do të gabojë nëse do të fokusohet për të ndaluar vetëm Lionel Mes
El Clasico, jo vendimtar Portieri i Barcelonës, Victor Valdes, është munduar që t’ia zvogëlojë rëndësinë ndeshjes El Clasico ndaj Real Madridit q
Valdes: Nuk duhet përsëritur Interi Portieri i Barcelonës, Victor Valdes, i trembet klubit të Milanit, ndaj i paralajmëron shokët e ekipit që të mos bëjnë t
Valdes mbron Pique: Mbrojtësi më i mirë në botë Victor Valdes, portieri i Barcelonës, i del në mbrojtje Gerard Pique, i cili në ndeshjen e Champions League përballë Bay
Valdes: Nuk na falen më gabime Me Realin +7 pikë, presioni ka filluar të rritet dhe të ndihet gjithnjë e më shumë te Barcelona. Pas barazimit kundër Vi
Albeu: Top 5 portierët e vitit (FOTO LAJM) Pjese e rendesishme e nje ekipi futbolli pa dyshim jane edhe portieret. Redaksia e Sportit prane Albeu.com ju sjell 5 po
Spanjë, Marca zgjedh formacionin e vitit Marca publikoi formacionin e saj më të mirë për vitin 2011, ku vihet re një balancë e plotë mes Barcelonës dhe Realit të
Valdes nuk ka të ngopur: Dua tituj të tjerë Portieri i Barcelonës, Victor Valdes deklaroi se katalanasit mbeten të “uritur” për suksese dhe janë të vendosur të shto
Klasikja, Guardiola i kënaqur me të tijët Pep Guardiola nuk mund ta fshehë lumturinë për fitoren dhe performancën në El Clasico ndaj Real Madridit. Trajneri i kat
Valdes: Mezi presim "El Clasico-n" por duam Botërorin e Klubeve Victor Valdes, portier i Barcelonës ka folur për klubin e tij pas grumbullimit me Spanjën. " Barcelona me Guardiolën duh
Valdes dhe Yolanda në një set fotografik Victor Valdes është portieri i Barcelonës, i cili duekt se është po aq i suksesshëm sa në futboll po edhe në modelim ku
Messi padyshim më i miri në botë Portieri i Barcelonës, Victor Valdes ka thënë se bashkëlojtari i tij, Lionel Messi pa asnjë pikë dyshimi është lojtari m