999 rezultate për

valdes

Debati Valdes-Pique, ja si reagoi portieri i Barçës (VIDEO) Një episod i çuditshëm ndodhi gjatë ndeshjes Barcelona-Real Sociedad (4:1) dhe ky protagonistë janë dy futbollistët kata
Barça, Valdes konfirmon lamtumirën Portieri i Barcelonës, Victor Valdes konfirmon sërish se ky do të jetë sezoni i fundit me fanelën blaugrana. Pas suksesi
Valdes nuk tërhiqet: Në fund të sezonit largohet nga Barcelona Victor Valdes do të lërë ekipin e Barcelonës në përfundim të këtij sezoni. Duke i qëndruar deklaratave të mëparshme se a
Super-shkëmbim Chelsea-Barça? Jose Mourinhos nuk i mjaftojnë dy portierë si Petr Cech dhe Thibaut Courtois. I pari është portieri i "Bluve" dhe është
Barça, 5 kandidatë për portën (FOTO LAJM) Tashmë është e sigurtë: Victor Valdes po luan sezonin e tij të fundit me Barcelonën dhe për këtë arsye drejtuesit blaugr
Valdes i pavendosur, Alves me valixhet gati Është ende e paqartë e ardhmja e portierit të Barcelonës, Victor Valdes. Në përfundim të takimit kundër Finlandës, spanj
Finlandë-Spanjë, formacionet e mundshme Një prej grupeve më të fortë të Eleminatoreve për "Brazil 2014" është Grupi I, i cili edhe pse me 5 ekipe ka dy super-fu
Valdes: Casillas me i miri Victor Valdes pranoi se nuk e kupton zëvendësimin e Iker Casillas me një tjetër te Reali: “Unë u habita kur e pashë në K
Valdes: Starti më i mirë që mbaj mend Portieri i Barcelonës Victor Valdes u shfaq në konferencë për shtyp për të analizuar debutimin spektakolar e katalanasve
Barcelona, 23 milionë për Handanoviç Edhe pse nuk është vendosur ende për fatet e Victor Valdes, i cili tashmë është i angazhuar me Spanjën për Kupën e Konfe
"Spastrim" te Barça, 14 futbollistë në shitje (FOTO LAJM) Barcelona nuk po punon vetëm për blerjen e futbollistëve që i nevojiten, kryesisht në qëndër të mbrojtjes dhe në sulm, p
Casillas "tradhëtohet" edhe nga Del Bosque Victor Valdes parakalon Iker Kasijas në preferencat e trajnerit të kombëtares së Spanjës, Vincente Del Bosqie për miqëso
Barça, ndeshja e lamtumirës për dy ikona (FOTO LAJM) Ndeshja e fundit me fanellën e Barcelonës. E tillë do të jetë takimi i sotëm Malaga-Barcelona për dy emra të njohur të k
Top pritjet e Victor Valdes (VIDEO) Për 11 sezone rresht ka veshur ngjyrat azulgrana dhe ka mbrojtur me fanatizëm portën e Barcelonës. 11 sezone mes trofeve
Kush do ta zëvëndësojë Victor Valdes? (FOTO LAJM) Barcelona është në kërkim të një portieri për sezonin e ardhshëm. Portieri aktual Victor Valdes, i cili para pak minutas
Monaco, 140 milionë për 4 yje (FOTO LAJM) Ende pa u nxehur mirë, merkato e ka një mbret të sajën, është skuadra franceze e Monakos, që po realizon goditje pas god
Valdes refuzon shiritin e kapitenit në fushë Victor Valdes rezufoi të merrte shiritin e kapitenit të Barcelonës në "San Mames" raporton gazeta katalanase "Mundo Depo
Inter-Barça, shkëmbim spektakolar në merkato? Inter dëshiron aprovimin e Barcelonës për një prej shkëmbimeve më të bujshme të merkaos së verës. Sipas asaj që shkruan
Barça, Valdes qëndron edhe një sezon? Barcelona është prej muajsh në kërkim të një portieri të ri, ndërsa Arsenal interesohet të transferojë në "Emirates Stad
Barça gjen pasardhësin e Valdes Barcelona duket se e ka zgjedhur pasardhësin e Victor Valdes. Kandidati numër një për portën blaugrana është Vicente Gu