999 rezultate për

vajzen

U përfol se bashkëjeton me vajzën e Ramës, reagon për herë të parë Cakaj Gent Cakaj hedh poshtë zërat se ai bashkëjeton me një nga njerëzit e afërt të kryeministrit Edi Rama. Në Opinion, min
Babai mizor shokon botën, arsyeja banale që fut vajzën në kafazin e qenit (FOTO LAJM) Vazhdimisht ndodhin skena të rëna ndaj fëmijëve por një baba kinez ka tronditur botën me sjeljen e tij tinëzare ndaj vaj
Babai çnjerëzon mbyll vajzën në kafaz dhe i dërgon foto ish-gruas Një baba çnjerëzor mbylli vajzën e tij të vogël në një kafaz dhe e fotografoi për t’ja treguar ish-gruas. Ngjarja ka ndo
Fotoja e fundit? Bota kërkon babain dhe vajzën që luanin para se të digjej 'Notre Dame' Një turist i quajtur Brooke Windsor pak minuta para se katedralja historike e Parisit 'Notre Dame' të digjej kishte shkr
Atë e bijë po loznin para katedrales “Notre Dame”, lajmi për ti gjetur ka marrë dhenë Një lutje për të gjetur dy njerëz të fotografuar para katedrales Notre Dame disa minuta para se të vërshohej nga zjarri,
Nga martesa e vogël, tek incesti në familje dhe dhuna: Një histori shqiptare e pabesueshme Histori jashtë çdo imagjinate që ka ndodhur në kufijtë shqiptarë por edhe jashtë tyre. Martesë në moshë të re, dhunë, br
Histori dashurie me vajzën e tij, babi i Neymar sulmon Gabigol (FOTO LAJM) Gabigol mbahet mend nga tifozët e Interit si një ndër dështimet më të mëdha në merkaton e klubit zikaltër këto dekadat e
Ndau gruan, hakmerret në mënyrën më të keqe Agron Naçi, prej tre vitesh nuk arrin dot të takojë vajzën e tij. Ish-bashkëshortja refuzon vendimin e gjykatës e cila p
Kush është bjondja s*ksi që djali i Fullanit la për vajzën e Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Lidhja mes djaltë të ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani dhe vajzës së Majlinda Bregut u zbulua pas
Mori për grua vajzën që nuk ia donin prindërit, në fund ajo e tradhton me dikë tjetër Ai mori për nuse vajzën që nuk ia donin prindërit dhe tashmë ka vendosur që t'u kërkojë atyre falje publikisht përmes em
U shpërtheu granata në duar, si e gjeti babai të birin e pajetë dhe vajzën të palgosur Një ngjarje tragjike ndodhi pasditen e djeshme në fshatin Koçaj të Njësisë Administrative Fushë-Bulqizë, ku një fëmijë h
Dramë në kopësht, edukatorja detyron vajzën të lajë vendin ku volli (VIDEO) Një video që është duke qarkulluar në internet, shfaq një edukatore të një çerdhe në Afrikën e Jugut që detyron një vajz
Historia e shqiptarit xheloz me italianen, ajo i shkoi në shtëpi por bëri gabimin e jetës Tetë vjet burg për dhunë seksuale të rënduar, rrëmbim dhe lëndime shumë serioze, kërcënime dhe shpifje kundër të dashurë
Një televizion merr në intervistë burrin që vrau barbarisht gruan dhe vajzën (VIDEO) Pjetër Ndrecaj, i dënuari me burgim të përjetshëm për vrasjen e gruas dhe vajzës së tij në Gjakovë, në një intervistë ka
Njihuni me vajzën që ka flokët më të çuditshme në botë (FOTO LAJM) Wynter Seymour nga Narthallerton ka një sindromë të flokëve. Kjo sindromë është e rrallë dhe prek vetëm 100 njerëz në
Humb kontrollin shqiptari, dhunon dhe lë pa ndjenja vajzën e tij Një 48-vjeçar shqiptar mësohet se ka dhunuar vajzën e tij 16-vjeçare, derisa e ka lënë pa ndjenja. Sipas informacione
“Ma ka marrë zemrën”, Flori flet për herë të parë për vajzën misterioze Flori Mumajesi prej disa kohësh mbizotëron tregun muzikor dhe shpeshherë është edhe i gatshëm të flasë me fansat e tij.
Nëna lë pas mentalitetin, ndihmon vajzën të rrisë fëmijën pa baba Kemi parë dhe dëgjuar shumë histori dashurie që kanë një fund të lumtur, por ka dhe raste kur edhe pse dy njerëz duhen s
Anjeza Shahini prezanton vajzën për herë të parë (FOTO LAJM) Anjeza Shahini është bërë nënë për herë të parë më datë 8 mars të këtij viti. Këngëtarja e talentuar shqiptare solli
Si mund të jetë sot Bleona Mata, dëshmia: Vajzën e kam në dorë, ka qenë edhe shtatzënë Për herë të parë nga zhdukja e Bleona Matës, në moshën 6-vjeçare, realizohet identikiti, sesi duket imazhi i saj, një 16