999 rezultate për

vajzen

Asnjë fije pendesë, del para gjyqit babai që përdhunoi vajzën në Laç (VIDEO) Gjykata e Shkallës së Parë Kurbin dha sot masën “Arrest me burg” për Shkëlqim Isufin, i akuzuar për veprën penale të “Ma
Trondit e ëma e 18-vjeçares që përdhunohej nga babai: Vajzën mbajeni se nuk e dua, dua vetëm florinjtë (VIDEO) Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e v
"K*rvë ik nga shtëpia": Gruaja braktis tre fëmijët, largohet me të dashurin që njohu në "Facebook" Një rrëfim shokues është bërë sot në emisionin “Me zemër të hapur”, në News24”, nga nëna që ka braktisur tri vajzat e sa
"Mu ul në gjunjë direkt", Agron Llakaj tregon historinë e panjohur me vajzën misterioze në Pogradec ktori i njohur i humorit Agron Llakaj ka treguar se si ka “shkatërruar” një kamer të fshehtë që kishte organizuar emisio
Pushimet e para me vajzën, Diellza Kolgeci publikon foto (FOTO LAJM) Diellza dhe Fisi janë ndër çiftet më të ndjekur shqiptar.Prillin që lam pas ata u bënë prindër të një vajze të quajtur H
RREQETHESE/ Del videoja, si babai përdhunon vajzën në Laç (VIDEO) Një baba nga Lezha i arrestuar nga policia, është përgjuar duke i kërkuar marrëdhënie seksuale të bijës. Në bisedën e pu
Abuzoi seksualisht me të bijën, arrestohet babai monstër Pas denoncimit në emisionin ‘Fiks Fare’ në Top Channel të abuzimit seksual që babai kishte kryer për tre vite me vajzën
SKANDAL/ Përgjimi i plotë i babait që abuzon seksualisht më të bijën dhe ballafaqimi me nënën (VIDEO) Një baba nga Lezha i arrestuar nga policia, është përgjuar duke i kërkuar marrëdhënie seksuale të bijës. Në bisedën e pu
TRONDITESE/ "Më çoi afër një liqeni", babai mostër abuzoi seksualisht me vajzën e vet, për tre vite resht (VIDEO) "Fiks Fare" solli mbrëmjen e së martës një ngjarje të rëndë, incest brenda familjes. Babai ka abuzuar sistematikisht me
TRONDITËSE/ Babai përdhunon vajzën prej vitesh, tragjedia në familjen shqiptare “Fiks Fare” do të sjellë mbrëmjen e sotme një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare. Babai ka abu
E RËNDË/ Krokodilët hanë për së gjalli vajzën 2-vjeçare Një fëmijë i vogël i gjinisë femërore është ngrënë i gjallë nga krokodilët në Kamboxhia pasi rrëshqiti në gropën ku ata
Kylie Jenner duket joshëse me vajzën në krah, e quan Stormin kopje të saj Kylie Jenner njihet si modele dhe vajzë që mirret me biznes, përndryshe ajo është një vajzë 21 vjeçare shumë e suksesshm
Vogëlushja nuk ia hoqi krahun babait nga qafa: Si u mbytën tragjikisht babë e bijë (FOTO LAJM) Krahu i foshnjës ishte ende rreth qafës së babait të saj, pasi trupat u gjetën në Rio Grande, në tentativë për të emigru
Pamje shokuese, babai dhe vajza 2 vjeçe gjenden të mbytur bashkë në lumë (FOTO LAJM) Imazhet tronditëse zbulojnë tragjedinë e krizës së emigrantëve. Një burrë nga Salvadori dhe vajza e tij 23 muajshe u
Publikon fotomontazh me vajzën e vdekur, ajo që zbulon policia do iu hidhërojë zemrat (FOTO LAJM) Jeanie Ditty, një nënë 23-vjeçare nga Pennsylvania, SHBA, e cila kishte sjellë në jetë vogëlushen Macy Grace, fshihte nj
Rudina Hajdari na prezanton me vajzën (FOTO LAJM) Deputetja Rudina Hajdari e ka shprehur në jo pak raste lodhjen nga politika në Shqipëri. Hajdari, duket se e ka marrë më
Që kur partnerja 9 vjet më e madhe lindi vajzën, bashkëshorti merr vetëm fyerje, jo seks Marrëdhënia seksuale e një cifti ka përfunduar pasi u bënë prindër. Kjo gjë duket se nuk i pëlqen aspak burrit të shtëpi
I përdhunuan gruan dhe vajzën pastaj ato vranë veten! Rrëfimi tronditës nga qëlite e komunizmit Drejtori i Institutit për Studimin e Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit, Agron Tufa ka bërë publike një histori të tmerr
Captial T bën dedikim romantik për vajzën misterioze Capital T është një nga reperet më të njohur të showbizit shqiptar i cili lancon rishtazi hite njëri pas tjetri. Por
Prinderit e detyruan vajzën të jetojë si djalë Në shikim të parë, 13-vjeçari Mangal Karimy mund të jetë çdo djalë që jeton në një fshat të vogël në Afganistanin perënd