999 rezultate për

vajzen

TRONDITËSE/ Australi, babai shqiptar ther vajzën në makinë Një ngjarje shokuese ka tronditur Australinë, pasi një baba shqiptar ka vrarë vajzën e tij 20-vjeçare. Ngjarja ka ndodhu
Merr fund lidhja e Erik Fullanit me vajzën e Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Në mars të këtij viti, në media nisi të qarkullojë lajmi se djali i ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Erik Fulla
Stresi ka një sqarim për fotot me vajzën që mbushën rrjetin (VIDEO) Prej disa ditësh në media po përflitet për krizën e martesës së reperit Stresi me partneren e tij, Keisin. Çifti hoqi çd
Haradinaj mirëpret në Prishtinë presidentin Meta dhe vajzën e tij (FOTO LAJM) Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, pas dorëheqjes së tij po vazhdon të relaksohet me takime miqësore, por edh
Sytë zemra,kjo foto e Mozzik me vajzën e tij do ju rregullojë ditën (FOTO LAJM) Ka rreth 7 muaj që Loredana dhe Mozzik janë prindër të një vajze të cilën e quajtën Hana. Që prej ditës së parë të l
E njohim si super vajzën e Instagramit, por kjo foto e Lori Hoxhës na tremb (FOTO LAJM) Lori Hoxha vendosi të publikojë një foto ku shfaqet me një buzëqeshje engjëllore! Fashionista e njohur kishte pozuar
E TRISHTË/ Divorcohet dhe kërkon vajzën mbas 27 vitesh Ishte një 19-vjeçare në momentin kur vendosi të martohej në vitin 1991. Feim Kocija nga Cakrani ishte djali që familja i
E RËNDË/ Babai hedh vajzën 16-muajshe nga ballkoni më pas hidhet edhe vetë Një ngjarje e rëndë ka tronditur Italinë, pasi një burrë hodhi nga ballkoni vajzën e tij 16-muajshe, dhe më pas u hodh e
Dëshmia e një prej turistëve: Shpëtuam njëri-tjerin, vajzën e pamë që e mori uji, por ishim shumë larg Një turist tregoi tmerrin që përjetoi dhe si arriti që të shpëtonte vetë dhe njërin nga katër fëmijët nga rrjedha e lumi
Ky është babai që përdhunoi vajzën për tre vite në Laç Gjykata e Kurbinit la në burg 48-vjeçarin e akuzuar për përdhunimin e së bijës minorene. Seanca e masës së sigurisë u zh
Familja braktis babain që përdhunoi vajzën në Laç Gjykata e Kurbinit vendosi të mbajë të mbyllur në qeli 48 vjeçarin nga Kurbini të denoncuar publikisht për abuzim seksua
TRAGJIKE/ Babai harron vajzën 4 vjeç në makinë, ajo vdes nga temperaturat e larta Një vajzë 4 vjeçe gjeti vdekjen e harruar nga babai, në makinën në diell. Vogëlushja mbeti brenda makinës për disa or
Asnjë fije pendesë, del para gjyqit babai që përdhunoi vajzën në Laç (VIDEO) Gjykata e Shkallës së Parë Kurbin dha sot masën “Arrest me burg” për Shkëlqim Isufin, i akuzuar për veprën penale të “Ma
Trondit e ëma e 18-vjeçares që përdhunohej nga babai: Vajzën mbajeni se nuk e dua, dua vetëm florinjtë (VIDEO) Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e v
"K*rvë ik nga shtëpia": Gruaja braktis tre fëmijët, largohet me të dashurin që njohu në "Facebook" Një rrëfim shokues është bërë sot në emisionin “Me zemër të hapur”, në News24”, nga nëna që ka braktisur tri vajzat e sa
"Mu ul në gjunjë direkt", Agron Llakaj tregon historinë e panjohur me vajzën misterioze në Pogradec ktori i njohur i humorit Agron Llakaj ka treguar se si ka “shkatërruar” një kamer të fshehtë që kishte organizuar emisio
Pushimet e para me vajzën, Diellza Kolgeci publikon foto (FOTO LAJM) Diellza dhe Fisi janë ndër çiftet më të ndjekur shqiptar.Prillin që lam pas ata u bënë prindër të një vajze të quajtur H
RREQETHESE/ Del videoja, si babai përdhunon vajzën në Laç (VIDEO) Një baba nga Lezha i arrestuar nga policia, është përgjuar duke i kërkuar marrëdhënie seksuale të bijës. Në bisedën e pu
Abuzoi seksualisht me të bijën, arrestohet babai monstër Pas denoncimit në emisionin ‘Fiks Fare’ në Top Channel të abuzimit seksual që babai kishte kryer për tre vite me vajzën
SKANDAL/ Përgjimi i plotë i babait që abuzon seksualisht më të bijën dhe ballafaqimi me nënën (VIDEO) Një baba nga Lezha i arrestuar nga policia, është përgjuar duke i kërkuar marrëdhënie seksuale të bijës. Në bisedën e pu