999 rezultate për

vajzen

Tragjike, burri godet me sëpatë të afërmet e tij Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Gumenisë të Vlorës, ku një burrë Por burime, bëjnë me dije
Rrahën barbarisht nusen! Flet vjehrra: Pi ilaçe dhe nuk di çfarë flet jehrra e nuses e cila denoncoi pak ditë më parë dhunën që ajo bashkë me bashkëshortin dhe djalin e saj kishin ushtruar n
Këngëtari i njohur shqiptar martoi vajzën! Ky është momenti më emocionues bab e bijë (VIDEO) Ditën e djeshme vajza e këngëtarit të njohur, Stefi Prifti i dha fund beqarisë. Maria celebroi dashurinë e saj disav
Stefi Prifti marton sot vajzën dhe zbulon identitetin e dhëndrit artist (FOTO LAJM) Katër vite më parë, kantautori i njohur Stefi Prifti humbi pas një sëmundjeje bashkëshorten, Marinën. Vajza e madhe e ar
E turpshme: Rumunët fishkëllejnë kundër mbajtjes së zisë për vajzën e vdekur të Luis Enriques (VIDEO) Një ngjarje e turpshme ndodhi mbrëmë gjatë fillimit të ndeshjes Rumani-Spanjë Bukuresht. Ndërkohë që lojtarët e të d
Djali i shqetësuar: Prindërit duan ta martojnë më vajzën e xhaxhait Ka disa vende në botë që i pranojnë martesat midis kushërinjve, madje ka raste që këto lidhje i krijojnë vetë prindërit.
Bëri veprimin që as i shkonte ndërmend, babai nga Prizreni rreh keq vajzën 30 ditë paraburgim i janë caktuar A.Q nga Prizreni, i cili 3 ditë më parë rrahu vajzën e tij ne Prizren, shkruajne sot m
Rudina nuk përmban lotët në emision: Nuk duroj të më prek njeri vajzën (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin “Ftesë në 5” ishte moderatorja dhe aktorja e njohur Rudina Dembacaj, e cila ka folur për deklaratën
Drama e vajzës së mitur, dyshohet se u dhunua seksualisht nga punëdhënësi Përvoja e parë seksuale për një vajzë të mitur nga Drenasi, po del të jetë një dramë e vërtetë. Vajza po pretendohet se
Kishte humbur rrugën, polici "hero" dërgon 6 vjeçaren te prindërit (VIDEO) Një vajzë ë vogël, mësohet të jetë gjetur nhga një polic rrugor teksa kishte humbur rrugën ditën e sotme në kryeqytet.
Historia që nuk dini për vajzën jashtë martese të Robertit dhe kunjat e Tunës (FOTO LAJM) Ndarja e Robert Berishës me Nora Istrefin mund të ketë zbuluar disa detaje të tjera të paditura më parë, ose që kanë qen
Një dasmë në horizont, këngëtari shqiptar marton vajzën (FOTO LAJM) Vajza e madhe e këngëtarit të njohur Stefi Prifti, Maria ka vendosur që shumë shpejt t’i japë fund beqarisë. Burime p
Shqiptarja nuk ja mbushi mendjen, Erik Lloshi martohet nesër me vajzën serbe (FOTO LAJM) Këngëtari Erik Lloshi ka vendosur t’i japë fund beqarisë pas një lidhjeje të gjatë me bjonden serbo-kroate. 7 vite të li
TRONDITESE/ Babai shet vajzën për 5 mijë euro Një shtetas nga Mali i Zi, dyshohet se ka shitur vajzën e tij jashtë vendit për 5 mijë euro. Policia malazeze paraqit
"Skenat e nxehta me vajzën në videoklip", Genc Prevulkaj i mbyll gojën të gjithë kritikuesve (VIDEO) Genc Prelvukaj është një nga artistët me një karierrë të gjatë muzikore dhe që edhe pas shumë vitesh nuk zhgënjen së sje
3 ditë në Kosovë i mjaftuan Gashit për të njohur vajzën më kokëkrisur (FOTO LAJM) Reperi i njohur Gashi qëndroi vetëm 3 ditë në Kosovë, por u njoh me një vajzë aty që me sa duket i ka mbetur fiskim!
Ndërroji ndonjëherë! Fansi kap mat vajzën seksi të ish-deputetes demokrate (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes demokrate Albina Deda ka tërhequr vëmendjen sot në rrjetet sociale me fotot e saj, por duket se jo
Kim Kardashian viziton Shtëpinë e Bardhë me vajzën dhe shkëlqeu me kombinimin (FOTO LAJM) Kim Kardashian ka vizituar së fundmi Shtëpinë e Bardhë për të takuar Presidentin Trump dhe të gjithë sytë ishin tek ajo.
Vlorë, makina përplas nënën me vajzën e mitur në krah Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës. Një mjet ka përplasur një nënë, e ci
Vrau vajzën me thikë dhe tentoi të vetëvritet, flet shoqja e Sabrinës (FOTO LAJM) Dalin detaje të reja nga vrasja e 20-vjeçares shqiptare Sabrina Lekaj, studente në Universitetin “South Australia”. Ajo