999 rezultate për

vajzen

Shqiptari në Greqi rreh gruan dhe vajzën 13-vjeçare me grushta në fytyrë Një 35-vjeçar shqiptar është arrestuar në Volos pasi ka rrahur me grushta gruan dhe vajzën e tij adoleshente. Gjithç
Prag tragjedie, 15 familje të një pallati flenë me frikë nga shembja 15 familje në lagjen “Punëtori” në Gjirokastër zgjohen e flenë me frikën se pallati ku jetojnë mund të shembet. Reshj
Historia e burrit nga Kavaja: E kapa gruan me tjetrin, tani nuk më lejon të shoh vajzën Emisioni “Historia ime” trajtoi këtë të premte historinë e fortë të një babai, i cili kërkon që të takojë vajzën e tij,
10 hapa për të bërë për vete vajzën perfekte Komplimentet dhe dhuratat janë gjithmonë të mirëpritura dhe kush nuk do të ndihet i përkëdhelur gjatë gjithë kohës? P
Përdori gjyshin e ndjerë për të “gjuajtur” vajzën, ajo e bën shembull para gjithë rrjetit Një djalë ka tentuar në formën më të gabuar të bëjë për vete një vajzë nëpërmjet SMS në Instagram. Ai i ka shkruar që
U refuzua nga 20 familje, babai beqar birëson vajzën me sindromën Down (FOTO LAJM) Ndonjëherë fati jonë është i shkruar. Kështu është dhe historia dhe fati i një vajze. Ajo u refuzua së pari nga nëna e s
Historia e shqiptares: Vajza ime tentoi t’i helmojë e t’i presë djemve organin gjenital Një nënë që kërcënon me jetë 3 fëmijët e saj, pasi i ka braktisur dhe një gjyshe që me zemër të ngrirë kërkon t’i ruajë
Thirrja dëshpëruese e nënës shqiptare: Po më mbajnë peng vajzën prej 4 vitesh Dinora Neçi, nënë e një vajze i bën thirrje strukturave të shtetit shqiptar për rikthimin e vogëlushes pranë saj. Din
E braktisi 2 vjeç, babai shqiptar kërkon vajzën pas 33 vitesh Emiljana ka udhëtuar nga Kreta dhe ka ardhur në studion e “Ka një mesazh për ty” në ‘E Diela Shqiptare’ në Tv Klan, për
Mori vajzën dhe iku, zbulohet arsyeja e largimit të Loredanës në Spanjë (FOTO LAJM) Ditën e sotme reperja, Loredana së bashku me vajzën e saj u nis drejt Spanjës. Në fillim u tha se Loredana udhëtoi dr
"Motra që do doja të kisha", Alketa Vejsiu surprizon vajzën e Vera Grabockës (FOTO LAJM) Vajza e Vera Grabockës, Linda festoi ditëlindjen dy ditë më parë e për shkak të angazhimeve Vera u shpreh e mërzitur që
Vjehrrit mallkonin vajzën, ish-partneri flet në studio: Nuk punonte, donte shtëpi veç Historia e një vajze të re që duhet të kujdeset e vetme për një vajzë 2-vjeçare pas ndarjes me partnerin e saj, me të ci
“Dhamë 30 000 paund për udhëtimin VIP të vajzës”, flasin prindërit e vietnamezes që ngriu në kamionin për Angli 26 vjeçarja vietnameze Pham Thi Tra My është mes 39 viktimave të kamionit të tmerri në Angli. Ajo i dërgoi nënës së saj
Nëna "i fal" mes lotëve vajzën 3-vjeçare ish-kunatës: Ta ketë me gjithë zemër Rasti i dytë në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në E Diela Shqiptare është tepër i veçantë. Zana, e cila prej 17 vite
Mamaja nuk e lejon vajzën të dalë, kjo është kërkesa që 17 vjeçarja i bën në emision (VIDEO) Adoleshenca është një moshë delikate. Dhimbjet e gëzimet përjetohen me intesitet të madh dhe shpeshherë prindërit e kanë
"Për të qeshur e për të qarë", Blerina Bombaj tregon momentin më të bukur me vajzën (VIDEO) Dietelogia e dashur për publikun, Blerina Bombaj është nënë e dy fëmijëve, me të cilët ka një marrëdhënie speciale dhe d
Mendoi se do i kërkonte lidhje, djali habit vajzën me mesazhet në Tinder Wshtë bërë virale në rrjet mesazhi i një personi në tinder, kundjret një vazje bukuroshe. Bi seda ndodhi në Tinder,
Janë ndarë paqësisht! Kjo video tregon qartë raportin e Kylie dhe Travis pas ndarjes (VIDEO) Ndonëse, Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë disa javë që janë ndarë, kjo gjë duket se nuk ka ndikuar aspak në marrëdhëni
Salah një baba i mirë, surprizon vajzën e tij (FOTO LAJM) Mohamed Salah është një nga futbollistët më të mirë në botë, i cili ishte një nga protagonistët kryesorë te Liverpuli, p
E mbani mend vajzën e Zhades? Është rritur dhe është bërë një yll (FOTO LAJM) Kanë kaluar 15 vite që nga transmetimi i një prej telenovelave më të ndjekura në Shqipëri "Kloni", me personazhe kryesor